Мобильная версия Йога по Україні
Вензель Развитие человека / Human development Пятница, 26 Апр 2024, 15:18 Вензель Развитие человека / Human development

Главная Банк Зеркало Человека Йога-знание - школа Способности человека - универ улица Счастья улица Любви Quantum улица Красоты
Деньги Погода улица Истины Ψ Механика Лунная улица Дети Площадь Встреч Приоритеты общества Интернет Clas Yoga Рай и Ад
Будущее Личные переживания Резонансы нервной системы Внутренние исследования Выпускники Объявления и сайты Регистрация Вход
Вензель ресурсы Человек Вы вошли как "Искатель" Вензель ресурсы Человек
Подарок - Бесплатное электричество · · [ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Площадь Встреч » Новые исследования психики (развитие психологии, основы человека) » Архив » Книга Мудрості (Я загубив розум і відкрив собі мудрість. І ви так робіть!)
Книга Мудрості
Олег_СерыйДата: Понедельник, 30 Апр 2007, 11:00 | Сообщение # 1
Человек: Основатель
Общество: Пользователи
Деятельность: 96
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
0. У диска день народження. Він запросив до себе в гості інші диски. І вони пили каву. З цукром і без ложок. Вони лежали під. Голі й босі – як прийдеться. Дехто сопів догори дригом, а дехто зовсім не сопів. Скоро принесли цукор – і їх знудило. На інші диски,- що без цукру. Коли почали сюсюкати ізюм, все зникло. Бо ніколи нічого не було. Але те, що з’явилося, було схоже на осінь.

1. Коли ви будете бачити те, що я бачу і шукати те, що я шукаю, ви обов’язково знайдете.
2. Сонце закриється місяцем, ріки води потечуть, а усе те буде згадано, якір у річку запнуть. Сльози грози вже на викоті, місяць у сонці давно. Але мені уже ніколи – піду посплю достемно.
3. Нас перехитрили, бо там, де був обман, його не стало. Лукавство його з тих пір стільки днів і ночей марнувало, що нас усіх не стало. Але там, де ми з’явились, з’явилися й інші – зовсім не схожі. А ті, що безслідно зникли, падуть у яму – там буде місце. Але вони з’являться. Так, як і решта. Пізніше. Набагато пізніше. Через трильяди літ – ось коли вони з’являться. А поки що їм робитимуть уколи. Ми і не ми – інші.
4. Всі ми є – та нас немає. Будуть інші – буде нас. Але ті, що інші будуть, вони знайдуть своє „я”. Я скажу, що вони мудрі, а ви скажете, що то все ви. Але ті, яких не буде, будуть там, де нас не є. Вони в яму сядуть – і навічно всі віки там проведуть. Бо не Боги вже розумні – вони демони дурні. Сонце сяде, звиє вітер, вийде за орбіту, буде зрив – та це не ми.
5. Нам не скажуть, де ми будем. Зате скажуть, де не є. Ми говорим – вони чують, бо роти всі на замках. Вони кажуть – ми говорим – але це вже Божий дар. Бо Вогонь дає начало, а Земля його вбирає, Сонце каже дути Вітру, бо його Вода мовчить.
6. Ібо же здіймуться гори – вийдуть титани, здійметься вітер – вийдуть гугсбени, виллється море – скажуть русалки, зірветься зірка – це гігбінгсбени, вийде земля з берегів – це вже я. Моїх рук справа – інші мають руки. Бо миють. Інші миють руки, а ви маєте? Вони ще не знають про те, що в них є руки – я кажу їм. Я говорю, що в них є руки, ноги, очі й голова – не слухають вони. Я кажу їм, що вони – Боги,- плюють у мене. Не слухають жодному слову. Зате повірять, коли Матерії Кінець настане. Тоді повірять. Пророцька робота невдячна – всі дупою до тебе до тих пір, доки життя мають. Але коли втрачають – бояться. До мене йдуть. „У вас є страх,- кажу їм,- але чому не йшли до мене, коли всім добре жилося?” „Бо нікому ще добре не жилося”,- кажуть вони. І допомагають пророки. Тому, що згадують, як нас били камінням, вбивали до хреста, натягали вінок із терну, плювали в нас, проклинали нас, лихословили, калічили... Але приходили ми знову і знову, бо нас калічили ви, люди. Приходили і будемо йти. Бо сльози на очах – вітер на словах. Ми плачемо у Небі й на Землі – всюди плачемо за вас. У вас менше сліз завдяки нам. Бо очі наші на очах ваших. Ми бачимо всіх, як облуплених. Але навіщо бачити, коли сльози ллються ріками? Бо знайте ви, що ваші ріки – сльози наші, ваше море – горе сліз, океан – його velina, а ваш дощ є цілий світ. І ми плачемо із Неба, сильно міцно живете, всі ми плачемо – пророки – і говоримо без сліз. Все ми терпимо – пророки – і вас любимо reliss. Всі посвячені говорять, решті всіх уже мовчить. Ми любити не забудем – бийте нас усіх завжди. Коли щастя це приносить – раді ми, бо щастя вам. Нам не боляче – ми любим – а чи ви любили vi? Ви лупили всіх камінням, але ми казали добре. Жили ви у славі добрій, але нам вона є зла. Ви любили незабудки – і садили на хреста. Ми казали вам vi ludi, ви ж не слухали мене. А Богами з вами будем, коли зробимо усе.
7. Конструктор великий буде – не іграшковий. Бо нічого не буде – все заново здійметься. Але не те вже буде, що вчора, а те, що буде завтра. А завтра буде все. Ми формуємо сьогодні. Ви себе змиєте – грязь виллєте. І водою омиєтесь – нашої водою. Бо у ваших словах не буде слова „єресь”, „гарно” чи „погано” – Боги не знають слів таких. Вони слів не знають – лише емоції: добра, щастя і розуму превеликого.
8. Пророцтва створюються і облаштовуються в усіх своїх хитрих стихійних ієрархіях – у вас є сила. Але навіщо все? Навіщо це все? Хіба для того, щоб ми плакали? Бо камінь зайде на гору – не Магомет буде це. Гірше, значно гірше. Значно гірше буде це, бо те, що ви набудували, треба знищити. Вашу недосконалість змінити на краще. На добро все наступне. Бо не ми зробимо щастя – те, що даруємо вам, не цінуєте ви. Тому все підлягає знищенню – ви самі змінитесь на краще. Бо настане Світу Кінець – вашого світу. І не будете його цінувати – лише сумувати. Бо не стане його – з’явиться інший досконалий світ. Ми знайшли енергію – схожу на Сонце. Довго шукали, плавали і літали. Всі галактики об’їздили – так і не знайшли. Бо лежало під носом – ось де воно. Руку простягніть – доторкніться. Під вами Бог – усередині вас. Але де ми – поряд із вами. В наших кораблях, із яких світло виходить. Поки що вони всередині нас, але настане час, як і ви сядете в наші кораблі – вони з’являться всередині вас. Бо не матерії рух буде це – стихійний порив сумлінних ієрархій. І сядете ви не у звичний простір – четвертий вимір нових вібрацій. До світла нашого підійдете – поряд з’явитесь. Ось де Ної справжні і сумління їхнє.
9. Ваша Мати – Природа, ваш Батько – Бог. Ви – частина Божої енергії. Ви – 1/7 Неба – теж Бога. Природа довкруг вас, бо вона – Бог. Довкруг мене нічого немає, бо мене теж немає. Ніщо мене не оточує – тому я тут. І знаю, хто Бог і де Його шукати – я зовсім нічого не знаю – ось де мої знання. Там, де немає мене – у незнанні. Немає науки без цього – лише Вічний Огонь і Агні Його.
10. Воїни Світла Божої Формації вродять, мов яскраві контури вібрації позаземної – дерева похиляться під силою їх. Бо не та буде сила. Але будуть інші – Божі Воїни. Не ті, що контур опустять. А ті, що піднімуть. Вони піднімуть вас у частоту Божої вібрації. Бо не Божа вона буде – Ваша. Агні Формація сформує контур – ось де його Агні Его і частота сили його позаземної.
11. Але буде і такий, що не прийме Його вібрації. І спитають його: „Є Бог чи немає?” Ібо же скаже він, що немає. І вогонь його попустить – пащека смерті розлізеться. Забере його і не поверне – сльози ріками течуть. І почується глас Господній, бо не Він поверне – самі прийдуть. Коли скажу так, це так буде: „Нечисте виходить,- мазут виливається,- а світ залишається”. Так. Бо не один буде він – більше. І не один прийде в Нього – багато буде. Півтори сотні тисяч – стільки буде нас.
12. Я уявляю себе океаном. Ви уявляєте себе океаном. Ми уявляємо себе океаном. Бо Океан – то Ми, а Ми – то цілий Світ, а цілий Світ – то Бог. Хіба для того ви прийшли у Білий Світ, щоб спілкуватися із Богом? Хіба для того ви прийшли, щоби боятися Його? Хіба для того ви прийшли, щоби не слухати Його? Не вірити й не розуміти глас? Не знати себе? Хіба для того ви прийшли у Білий Світ? Ібо же глас Його наступний: „Хто не зі мною – той проти мене!”
13. Зорі ясні вже на викоті, руки десни в руки просяться, долі дурні вже на якорі, руки весни пити просяться, вже коли я збожеволію, судді святі полишать низьких. Як і тоді буде суд земний, люди дурні збожеволіють, всіїх святих руки випити, болем і жалем наповнені. Всіїх пророків назад зіпнуть, злую фортецю посадять, вже як тоді руки витечуть, сльози зітру і наповню.
14. Ви імітуєте реальне підключення, бо не існує реальності. Все є підлючення – без фокусів. Ваша душа є машиною, яка не лише записує всі ваші навички та уміння задля кращого життя протягом наступних перероджень. Вона записує манери – діяння ваших позицій. Усе є просторова точка координат – знайди свою. Більше навчалися в минулих життях і прагнете розвитку – знаходите ціль. Розвитку не прагнете – ви життя втрачаєте. Задля того, щоб навчитися і повернутися до Системи – підключення відбувається.
15. Уявімо, що ви – Янгол. Тому що хочу сказати, що Янгол ніколи не бачив такого Листа, як цей Він. Бо йому було ніколи, а Лист – живий. Тепер ви не Янгол – ви той, хто ви є і ніхто інший. Безперечний і єдиний у цілому Світі – ви Бог. Більше таких бути не може – може не бути. Все треба досвідом набути. Практики допомогою стають, але колишні життя не повернуть.
16. Виміри сутності дають. Після розкриття четвертої сутності не рекомендується приймати ліки із іншою матеріальною отрутою. Бо кара буде Небесна, а полізе вона з-під землі. Боги не приймають ліки – вони їх не створюють. Боги живуть і дарують іншим саме життя – ось де лежить мета Богів.
17. Мовчіть, бо те, що відбудеться, справді відбудеться. І кращі в Рай зійдуть, а гірші мріятимуть жити в Пеклі – не буде місця їм. Бо переповниться Пекло – і Рай закриється. Бо вбере в себе тих, що слідом за пророками підуть. А ті, що залишаться, будуть жити. Але як? Такому життю і мухи не позаздрять – навозні мухи. Ібо же відбудеться зіткнення титанів і тиранів – водою всіх рясно заллє. Тих, що не з нами – в наших добрих світлих кораблях. І всі, що не зійдуть у кораблі, з яких світло виходить, під воду кануть.
18. Я живу в телевізорі. І дивлюся вас кожного дня. А ви бачите мене. І те, що мене оточує – не всі поки що знають. Але ті, що знають, у Рай підуть. Бо не питають себе, де Він лежить – стопи їх потрібною дорогою ходять. Іноді повертаються, але переважно вперед. Бо не всі дороги потрібні.
19. Земля крутиться – ви стоїте на місці. Це тому, що Земля стоїть, а ви крутитесь. Довкруг неї – силою вібрації. Бо самі знаєте, коли вам холодно, а коли тепло. Самі розумієте, що тепло вам дасть ніхто інший, окрім вас – всередині лежить. Кожного з вас. Окрім тих, що не з нами – вібрація світла потрібна. Темп і розум його.
20. Титанові плити розлізуться – смерті пащека розверзнеться; всі, хто не знатиме розуму, всіх їх тоді luh назад зіпнуть. І тоді плач збожеволіє, люди збіжаться у паніці, буде тривога і сум подій – ось де зустрінете Ад земний. Ібо не маєте Бога ви, бо ви забули ім’я Його. І живете у Чистилищі, де вже немає і ви одні. Самота luh сіє розбрати, мечі на меч зазіхаються, шмат на шматі не вміщаються, смерті на всіх ще не вистачить. Будуть і біди і розбрати, судді земні вже на викоті. Бо лише ті збожеволіють, хто запливе у надРай Земний.
21. Злії тирани посіялись, ярії вепри і розбрати, вони лжесудять весь люд земний, мучать і душі поколюють. Але прийшли вже на зміну їм добрі титани і воїни, Богом і Світлом наповнені, серцем Любові залиті. Вони з мечами і силою, Неба ці воїни розуму, знищать вони усі розбрати – точку останню поставлять. Більше чекати не вийде вже – краплі стікають останнії. Крові у мене немає вже – але ще буде бажання. Коли вже зникне усе земне, плити й титани розлізуться, ось оттоді буде люд земний справжнім і Богом, і Розумом.
22. Вода інформацію сіє вже – всіх заливає невірних. Тих, що не будуть і є уже; тих, хто з’явився і буде ще. Бо вода – це інформація, змиє собою невірних. І вже заплаче планета вся,- сльозами чистих нечистих. Вкриє собою усіх людей – всіх і без винятку повністю. З’являться вже кораблі земні – Силою Неба залиті. Всіх заберуть і без винятку – всіх і без винятку добрих. Злі будуть мучити вже себе – силою власних прокльонів. І ось тоді вже без винятку люди з Богами говорять.
23. Скоро ви побачите саме те, що чекає на вас: три етапи Світу Кінця. Перший етап є земними катаклізмами: бурани, смерчі, урагани, хвороби, землетруси і оркани. Друга стадія ознаменується фазою очищення – осушення від негативу людського. Все лихе змиється водою: завдяки зіткненню тиранів і титанів літосферні плити розійдуться. Під час другої фази Небесні Кораблі збиратимуть душі померлих людей – особливе світло у Рай направлятиме. Через Кораблі Небесні: лише добрим у них місце,- злих зло саме погубить. І нарешті дочекаємось наступного періоду Кінця Світу. Третім етапом слід вважати гіперпростірний перехід у вимір четвертих вібрацій – точка зміни координат перейде у новий izumer просторово-часових змін. Izumer – це те, що неможливо виміряти, проте його міра єдина і недоступна для Бачення Великих.
24. Перший етап Кінця Світу почався у 2006-му, другу фазу вібрацій чекаємо в 2013-му, а третій період відбудеться в 2066-му році. Після цього Особливе Світло стане кров’ю наших організмів – і ми зійдемо у Небо. Від етапу до етапу чекайте змін – від простих до кардинальних: як у паутині земній, так і поза нею. Бо я – то павутина, а ви – павук; ви – то Янгол Світла, а я – Бог. І навпаки. Але там, де навпаки, лиша два боки.
25. Земля не кругла. Люди просто хочуть її такою бачити – їм так легше. І бачать. Очима – в них немає очей. Насправді ж планета, на якій ми зараз перебуваємо, більше схожа на диск, зімкнений у щілинно-цілісній квантово-біо-механічній поверхні нейтралію. Смертними словами це означає „крапка”, бо Земля – то крапка. І чи остання – залежить від людей. Тих, що її насичують. Тому, що все перебуває у гармонії... або у дисгармонії. Сьогодні мої очі бачать одну лише дисгармонію – вони нічого не бачать. Тому за моїми словами послідує очищення всього людського на Землі. Викорінення людської нації як такої – створення більш досконалої. Не ліквідація – видозміна. На духовному рівні. Чи залишитесь при житті – від вас залежить. Від стежини, яку оберете. А обирати треба вже сьогодні. Шляхи лише два: яма людей чи стежина Богів. Перед вашим вибором хочу зауважити, що ви, як Боги, гідні життя Богів. Але я вас ні в якому разі не підштовхую до вибору „n” – можете валитися в єдину людську кучугуру з матеріалізму. Давайте, хто заперечує? Але тоді, коли вас засиплють піском і накриють планетою, знайте, що вам не буде місця: ви ніколи не потрапите в котел для чортів – гірше, значно гірше. Тому обирайте матеріалізм або Духовність, людей або Богів.
26. Те, що я бачу, не існує. Проте існує лише те, чого не бачу. То що я бачу? Коли не бачу те, що бачу, стаю кращим. Але кому треба кращий, коли нікого немає і ти один? Кому потрібен ти, коли ти сам у власному Чистилищі, де Бога немає і ти один? Кому треба ти, коли смерті боїшся і жити не хочеш? Кому потрібна твоя душа, коли вона зав’язла у вадах? Чому говоряться пророцтва, коли людство боїться і нічого не змінить – не хоче ніяких змін? Чому вмирають на Хресті „за Бога” і відмовляються від життя „через Бога”? Хіба правильно відмовлятися від життя того, хто дав тобі життя? Чи заслуговують життя ті, хто відмовляється від нього? Хіба справедливо заперечувати своє єство Я – Єсмь? І що таке справедливість? Може, це те, що не бачимо або неможливо побачити? Може, це те, що не віримо і не хочемо вірити? Може, це те?
27. Звісно, легше за все сказати, що „є таналь і нагваль – от і все”. Але де істина? У тому, що для нас існує чи в тому, що для нас не існує? А де ми хочемо бачити істину? В Раю? Пеклі? Умовності? А де їх немає? Йдемо назад? Ні, ми не йдемо – стоїмо на місці. Бо місце наше – то є рух. І що, з кожним прочитаним томом „мудрої” книги ми все більше наближаємось до нагвалю? Виходить, з кожним новим порухом, кожною новою мрією, миттю і фантазією нас неможливо пояснити? Ми непередбачувані? А що таке „передбачуваність”? Чи не думали ви, що ліпше мовчати, не чути і нічого не казати? У словах немає правди. А де вона є? Там, де її немає? Там, де вона є? Не знаю. Але знаю, чому я тут і всі ми тут. Зібралися, щоб зусріти Кінець Світу – створити рівень вібрацій нових – у 2012-му році буде пік наших з вами коливань.
28. Ібо же зіллються всі, хто є і не є – у божественному екстазі. Бо не буде тоді різниці між людьми – всі будуть однаково рівні. Ібо же стануть усі на коліна перед Господом – і судити буде. І не стане тоді чоловіка і жінки – лише Янголи однополі. І не стане тоді неба й вітру – лише Сонце. І сховається тоді Земля – Небо відкриється. Матеріальне відпустить,- небесне забере. Бо не те буде земне – і не те небесне. Але те, що з’явиться, скоро з’явиться. Бо не можна сказати, коли буде скоро: можна лише передбачити альтернативне майбутнє плюс заплановані події Вищих Ієрархій. Враховуючи той факт, що людина, отримуючи пророцтва, ніколи не прагне їх змінити (або недостатньо прагне їх сукупність), найближче альтернативне майбутнє, передбачене мною чи кимось іншим, справдиться майже на сто відсотків. Ніде не може бути сотні – більшість про це говорить. Спитайте самі у Бога, Ангела Його або Яснокрилів Небесних – усі вам Одне Скажуть. Більше того, можна далеко не ходити – спитайте в самих себе. Озирніться довкруги, зніміть рожеві окуляри. Тепер справедливо оцініть людство і його положення у світі. Хіба люди не заслуговують на Кінець Світу? На потоп чи що там буде далі? Далі Неба, що буде далі Неба?
29. Люди варті того, щоб загинути. Із усією своєю діяльністю під землю піти. Піти і більше не прокинутись. Заслуговують. Але милостивий наш Творець і план Його – дає Він іще один шанс. Для цього вмерти мають невірні – з них створять більш досконалих і вірних Абсолюту людей. І ви маєте бути записані в ряди ці. Лише ті, хто з Богом і чистим серцем, врятують свої душі. Лише ті, хто не матиме місця для темних, світло знайдуть і відкриють астрал його.
30. І подобаються нам люди – спостерігати за ними цікаво. За недоліками їхніми. Тому і живуть вони – поки що. Саме тому, що на Землі ніякий не Рай – Рай на Землі. Ангели Обрані й Демони Нечисті люблять Землю за недосконалість людську – вбачають роботу для себе. Бо вчаться вони – жити праведно. Вчаться жити як Боги і помирати, як Боги. Для того, щоб народитися знову. І ви серед них: Ангели і Демони Його. Усіх вас однаково любить Господь – і Силу життя Віддає. Але ті, хто не цінують Його дару головного у вигляді життя не варті самого життя. Вони служать матеріалом для створення більш досконалих душ. Але Він не любить досконалість, бо Сам неперевершений – часто безкінечно шансів дає. Йому було б зовсім не складно створити ідеальну людину. Але навіщо? В чому був би сенс людського існування? А так? Мудрий Творець. У нас є мета – прагнути розвитку. Бо еволюція не знає меж. І ми не знаємо. Лише слово „межа” – його варто забути.
31. Мудрих учителів по очах побачите – прозрієте. Дзеркало перестане бути дзеркалом – лише ви і ваше альтер-я. Тонку межу перейдете – перекотиполем станете. Життя отримаєте – колесом покотитесь. Прямо перед собою зупинитесь – красу охопите. Варту знищите – тиранів перегорнете, мов пожовклі сторінки. Вперед покотитесь – титанами станете, мов Сонце ясне. „Харі Сонце,- скажете,- Харі Вітер, Харі Зорі”,- повірите. А тоді зупинитесь – похилитесь. На місці станете – задумаєтесь. У мудрість загорнете – віддасте іншим. Більше отримаєте – прямо підете. Довкола пройдете – істину знайдете. Сюжет намалюєте – олівець отримаєте. Правду дізнаєтесь – вершиною станете. Ось де ви будете – все забудете. Коли народитесь, ви переродитесь. І тоді подивитесь – дзеркало знайдете. Обличчя здивується – людину побачите. Бога всередині – Небо назовні. Запалюйте Світло Мудрості – всередині воно.
32. Створіть пожовклий механізм, запустіть його у дію і він буде працювати. Тому, що ви його створили. Ви – певна фігура у глобальній шаховій грі, довжина якої – ціла вічність. Ви – пішак, кінь, слон або хтось інший – вирішувати вам. А що таке вічність? Чи може бути вона цілою? Чим вона може бути? Планетою, на якій ви живете. Але ця вічність менша за вічність позаземну. Уявіть собі годинника, який зупинився через те, що пісок у ньому змок. Без води – просто уявіть. Тоді нашу планету можна порівняти з миттю, космос – із секундою, кресмос – із хвилиною, тощо. До речі, ви любите грати в глобальну шахову гру на планеті Земля? Чи усвідомили Ви, що це лише гра? Гра ілюзій, які то народжуються, то вмирають.
33. Ідучи за інерцією ви себе розтрачаєте. Відточуйте свій хід – і станете вище. Але як, як саме відточити свій хід? Хіба стежину можна відточити? Не хвилюйтеся – про це потурбувалися вищі створіння (ауре-агніуси). Вони зробили вам страждання – так учить школа Неба. Бо зараз вона у Землі. Страждаючи, ви навчаєтесь. Так задумано. Коли хворієте – це Знак, що ви зробили щось не так. Трапилась біда – теж Знак. Знову горе – Знак. Треба вміти лише розрізняти Знаки від лжезнаків. Ви почнете бачити лише після того, коли захочете. Бо не тільки лихі Знаки йдуть дорогою додому – вони живі творіння. Більшість Знаків – позитивні. Треба лише налаштувати себе на позитив. Коли ви позитивні – до вас тягнуться позитивні події, люди і творіння. Коли негативні – навпаки. Що навпаки? Це ви мені скажіть.

 
Олег_СерыйДата: Понедельник, 30 Апр 2007, 11:05 | Сообщение # 2
Человек: Основатель
Общество: Пользователи
Деятельность: 96
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
34. Люди бояться того, що не бачать, не чують, не знають, не сприймають і/або не розуміють. Ті, що бояться, не мають місця для Бога. Як не боятися? Треба стати Богом. Як стати Богом, коли боїшся? Треба забути про страх. Як забути про страх? Треба віддати його Богу. Разом із усіма іншими недоліками і прогріхами – Бог забирає. Як віддати Богу весь негатив – звільнитися – коли не знаєш молитви? Є незліченно багато способів зробити це: добрі справи, позитивні емоції, гарний настрій, тощо. Позитивне налаштування має сенс: вібрації, темп і ритм мають увагу. Кожен організм ці складові має, але чи використовує? І яким чином? Усе, що відбувається і не відбувається, відбулося і могло б відбутися, діється не без відома (і за принципом) всевидячого ока Сіону. Воно все бачить і дозволяє абсолютно все. Але яка саме карма за це буде? Як покарають за наші прогріхи? Безкінечний Ом вирахує точну карму до найменших лептонів – ось яка вона буде. Але де щастя? Де його знайти? Щастя досягається після кари? Бо який учень одразу вчиться на п’ятірки? Так і ми з вами – вчимося жити. Спочатку нічого не виходить, потім – більше, більше і більше. Поетапно.
35. Ваші тіла знеструмлені до тих пір, доки не відкрили їх. Пустіть у них енергію – дику енергію. Бо скоро не буде нічого, окрім диких. Зникнуть машини ваші, паркани і оркани. Усієї матерії дихання перекриється – духовність відкриється. І да пребуде слава з нами – піде струм по тілу й океану. Все гниле очиститься – і нова раса ввійде у цей світ. Людей-Богів – досконалих організмів, а не дурних машин. Бо не час іще вам творити нових – спершу дірки свої залатайте.
36. Туди-сюди, вперед-назад, вхід-вихід. Коли навчитеся жити, а не йорзатись на одному місці? Коли навчитеся, Богами станете. Але як стати Богами, коли вхід-вихід? Як стати Богами, коли надворі осінь? Зробіть у собі літо – осінь переборете. Бо немає літа без осені. І осені без літа теж немає.
37. Скоро всі почнуть лазити по стінах – лазити по стінах почнуть. Бо не ті вже будуть стіни – і лазання зовсім не те. Будуть стіни як підлога, а ступні ваші – як ноги. Бо не ті вже будуть ноги – і підлога не та. Не та вже буде. Зовсім не та. Катаклізми переживуться. Не всіма – вибірково. Ті, що не підуть ногами пророків, загинуть і згинуть. Але ті, що врятуються, жити будуть. І всі жити будуть. Навіть ті, що загинуть і згинуть. Бо народяться знову. Їх покарають – кара зовсім насупиться. Карма врятується – і Сонце знову спуститься. Зникне Сонце? Дивлячись для кого. Для вас, може, і зникне, а для мене – ніколи. Бо маю всередині Сонце.
38. Я закладаю програму. Я закладаю програму сьогодні. Бо сьогодні – це завтра, а самої програми немає. Тому я закладаю програму. Я вводжу шифри. Шифри і ритми – вони змінюють вібрацію. Бо нічого не змінюють. Я кодую на світло і звук, шифри і ритми – ось моя вібрація. Ловіть її, коли можете. Я кодую на світло і звук – ось де гама кольорів,- синя планшетка безодні. Я кодую програму спасіння – закладаю сьогодні. Я кодую на спасіння від Кінця Світу, в якому зараз опинилися. Всі ви опинилися – я кодую на світло і звук. Я запускаю. Я запускаю програму сьогодні. Хай вона схожа на осінь – я її врятую. Я врятую програму сьогодні, а вона врятує вас. Я запускаю магму і монументаліїв їхніх – і вони працюють. Бо завдання їхнє – працювати. Вони роблять це, відпочиваючи. Я запускаю програму сьогодні. Завтра всіх вона врятує. День пізніше чи раніше – немає значення. В Небі прочитаєте мою програму, коли на Землі загубите. Сьогодні стати Богом легше – станьте! Я кодую на шифри і ритми. Я запускаю програму. Ось де вібрація моя.
39. Дикуни перетворяться на блазнів, ібо же зайде ніч перед Централом – ось де буде хуртовина мрій і лавина фантазій. І Сонце буде в зеніті – його не буде. Тому що. Я знаю все, що хочу знати. Ви теж. Бо я – то ви, а ви – то я. Ми з вами – то цілий світ. Ідеї із мріями його і фантазіями – ось де лавина істини. Вона складається зі складових. На одному кінці – день, а на іншому – ніч. Ми з вами посередині. Чуєте звуки?
40. Ми створюємося зі звуків, бо вони створюються із нас. Ми не бачимо очима, бо відсилаємо імпульси мозку. Нам досить подумки створити суккуб, як наш згусток енергії почне працювати: його лептони будуть взаємодіяти з іншими лептонами, а ви станете отримувати об’єктивну інформацію із ходу подій глобальної шахової гри у піддавки. Все відбувається за аналогією луни: ваші лептони торкатимуться інших, завдяки чому ви будете в курсі суцільної точки координат із усіма всепроникаючими деталями мікро- і макросвітів.
41. Те, що з нами, нами не є – воно їхнє. Бо те, що їхнє, належить нам. Не бачите? Закрийте очі і дивіться куди завгодно – із заплющеними очима видно більше. Бо ви – то Паладін, а ваша душа – то ви. Сьогодні ви – пластелін. І можете надати собі будь-яку форму думки і змісту. Уявіть собі маску – відкиньте. Більше це вам не потрібно. Лише пластелін, який складається із вас, а ви – з нього. Ваші лептони є тільки вашими. Ніхто, окрім вас, їх не змінить. Ваше світло є вашим. Ніхто, окрім вас, його не запалить. Ваша душа є вашою. Ніхто, окрім вас, її не відкриє. Все лежить у ваших руках.
42. Ви – колодязь. І ходите по колу – це тимчасове явище. Від вас залежить, коли саме коліщата Сансари зупиняться і відпустять вас зі своєї творчої жили. Жити далі – справжнім життям. Тому знайте, що ви – криниця. І всередині вас – джерело всього того, що тільки може і не може бути (Бог). Нехай Він буде водою – ви можете це уявити. Іноді ви маєте недостатньо почуттів і/або можливостей для того, щоб усю цю воду зачерпнути. Тому ви маєте змогу розвивати в собі додаткові практики (здібності): додаємо у колодязь води, очищаємо її, змінюємо відро, збільшуємо довжину мотузки, тощо.
43. Людина – раціональна істота. При цьому вона часто поєднує в собі непоєднуване. Наприклад, логіку. Для того, щоб повірити хоча б у свої сили, людині треба відмовитися від логіки людської. Змініть її на божественну – ось де шлях спасіння. Адаптація завжди вирізняла людей серед інших створінь. То чому ви забули, що таке пристосування? Чому ви не хочете переходити на інший рівень вібрацій? Чому ви не помічаєте переходу в інші площини і плани буття? Чому ви забули своє призначення? Чому ваша духовність займає чи не останнє місце в алфавіті? Після вашого „Я”, що йде перед усім.
44. Сьогодні ви – черв’яки. Живете під землею у норах і риєте ходи (на матовій дошці планети) вусібіч замість того, щоб рити вгору. Ви спробували хоча б один раз у житті вирити вгору турель? Цієї миті, зараз. Це я кажу про сьогодні, а що буде завтра? Не розумієте? Все, що людина не розуміє, не бачить або не сприймає, називається „ілюзією”. Цю назву придумала сама людина – так їй ліпше живеться. Людству приємно тішити власне самолюбство алюзією власної реальності. Ви й досі вірите у казочки, наче люди – королі світу і царі престолу Отця-Першоотця?
45. Коли мозок людини перевтомлюється, перевтомлені ділянки вимикаються. Так само і планета Земля. Вона втомилася від негативу людського і має очиститись – Чистилище матиме місце. Планета вимикається найближчим часом – їй необхідне перезавантаження. Більше того, дуже скоро відбудеться повторне завантаження всіх програм і систем, що є акомодуючими організмами – це я про духів із обличчями людей кажу. Вони – постаті grata i non-grata.
46. Зараз я бачу фігуру із єдиним обличчям – їх так багато, що неможливо бачити одне. Бачу фігуру вашими очима – персону чорно-білої шахової дошки. „Якщо вам погано,- каже фігура,- перегорніть сторінку номер 86-ть”. Не моєї Книги – вашої.
47. Раніше я був із темними і знаю, що це таке. Бо мав звання Люцифер – потім мене підвищили до Архидиявола. Це один із найвищих титулів у Пламені Пекла, якщо ви не знаєте. Але через деякий час я зрозумів, що з Богом більше можливостей – це моє покликання. Тому що в ролі Диявола їх майже немає – лише ілюзії алюзорного світу індивідуальності. Через це я пішов у світло. Не від темних – до світлих. Адепти істини лише світло мають усередині – тільки істини пророки мають світло.
48. Білет у Рай. Як отримати його? Для того, щоб отримати білет, необхідна духовність (а саме духовна сублімація). Її багатьма способами відкриваємо. Необхідно створити Школи Неба на Землі – це буде після Кінця Світу матерії – раніше люди не розуміють. Ми відкриваємо Школи Неба – вони вже працюють без реєстрації. Ви – перші учні Навчання Небесного, а Бог – ваш учитель. Він говорить через мене та інших посвячених. Усі, що сприймають інформацію, самі стають посвяченими і навчають інших – глобалізація Небесного Вчення має велике місце. У матеріальних школах сьогодення, в яких скоро відпаде потреба, слід приділити увагу духовності – ввести додатковий предмет. Але не обов’язковим його робити – всі мають вибір зробити. Не обов’язково у школах.
49. Виділяємо чотири етапи Світу Кінця – до цього лише годинник смерті переводився. Тому, що рухалася стрілка секундна. Тепер час хвилинної. Скоро годдиник почне відкриватися по небесному оберталію безсумнівності. Отож, виділяються чотири етапи Кінця Світу, а саме: 2013 (катаклізми земні відкриваються, початок очищення духовного, руки нежиті омиваються, ангели дмухають у літаври небесні, матерії темрява руйнується, світло входить у наш світ із неба); 2066 (літосферні плити малюють візерунки небесні, архиянголи приєднуються у спів голосний, повне очищення людської нежиті, утворення людей нової раси небесної, абсолютна поява розуму великого на землі, початок об’єднання всіх у єдине ціле); 2129 (поява Абсолюту і гласу Його на землі, нове пришестя із усіма ієрархіями світу небесного, сила світла розуму Його і Любові першопричинної, злиття із природою і Творцем небесним, духовні відкриття Сили Неба); після 2129 – Золота Епоха Премудрості всіх галактичних спільнот, людина шостої раси має вплив на весь усесвіт словом своїм – думкою небесною, шоста людина стає so-Творцем на землі, під землею, в небі й поза небом.
50. Цінності. Люди починають цінувати після того, як втрачають. Ви не цінували Ісуса до тих пір, доки його не втратили. Не втрачайте Бога цього разу – Він поряд. Станьте Богом – це потрібно. Ваші пиха і зарозумілість часто не дають вам право стати істинними Богами. Не втрачайте право – будьте простіше. Смиренність має місце бути – одна з її граней тонких. Візьміть із рук моїх зірку і дивіться в неї – запаліть бажання. Станьте зіркою – даруйте себе іншим.
51. Що залишиться тут після вас? Що заберете в турель із собою? Після вас залишиться те, що ви залишите, а в турель заберете все те добро, що назбирали протягом усіх своїх перероджень. Душа має здатність накопичувати – воно ніколи не зникає. Навіть коли ви тимчасово забули – все „забуте” лежить на дні її. Як унести до Раю більше? Робіть більше добрих справ. Що таке добрі справи? Позитивне бачення світу. Як це? Ви допомагаєте людям побачити світ ізсередини – із позитивних його боків через негативні. Коли даєте людям вибір, і вони стають на бік позитиву, вам буде небесна пошана. Що таке небесна пошана? Ви стаєте Богом – вони вас приймають. Як приймають? Смиренно. Чому? Тому що. Навіщо? Це потрібно. Навіщо бути Богом? А навіщо бути людиною? Мені цікаво бути, а вам? Богом бути ще цікавіше. Станете Богом – я поясню. Людині це неможливо пояснити. Вона нічого не второпає лише тому, що вона – людина. Коли саме людина стане Богом? Тоді, коли ви захочете злитися з Ним. А коли зіллєтесь із Ним, Він стане частиною вас, а ви – Його частиною. Так і було раніше, але тепер усе не так. Ви робите це усвідомлено – ось де різниця Богів і людини. А там де різниця, там і сила. А сила моя в тому, що я докладаю максимум зусиль для того, щоб зробити з людей Богів. І не сам роблю – ключі в руки даю. Бо схожий зараз я на ключника, що носить із собою ключів зв’язку. І ніхто я більше – лише тіло, через яке Бог із вами говорить.
52. На що схоже відкриття божественної суті? Уявімо, що у вас оніміла рука, яка лежить біля вас – зліва. Ви не знаєте про її існування, навряд чи здогадуєтесь про те, що вона належить саме вам. Тому, що не можете нею рухати. Лише докладаючи абсолютних зусиль у вас відкривається можливість рухати рукою. Так і душа ваша з усіма її можливостями. Вона оніміла, бо забула свої навички та уміння – вони лежать на дні колодязя. Треба докласти вольових зусиль для того, щоб розбудити душу від сплячки, яка вам не вигідна. Цим зараз і займаємось.
53. Ми стоїмо у чорному квадраті, довкруг якого ціла вічність – абсолютно білий і чистий простір. Якщо глянути збоку, квадрат такий самий, як у Малєвича. Але всередині квадрату ми стоїмо обличчям до однієї зі сторін – усі сторони дорівнюють одна одній. Ми йдемо вперед – квадрат обертається наче коло, по якому йде наша душа. По такому колу часто бігають циркові миші – тренуються. Але ми не тренуємось, а живемо, бо маємо не коло, а квадрат. І йдемо по його периметру. Перед нами – сфера. Вона теж усередині нашого з вами квадрату. Ми рухаємо сферу завдяки тому, що вхромляємо в неї руки. Вона висить перед нами – на рівні очей. Завдяки тому, що рухається сфера, обертається і квадрат – ми йдемо вперед, бо рух наш зветься оберталій.
54. Ім’я треба забути для того, щоб згадати. Бо як можна згадати те, що маєш? Якщо забули, маєте шанс згадати ваше істинне енергетичне і нетлінне імення. Мої суккуби цьому сприяють. Ідіть угору по спіралі – це ваша в Рай дорога. В Едем потраплять світлі, чисті, що знають „де?”, „чому?” і „як?”. Ібо же з вами траплялося так, що ви прокидалися в щасті неймовірно безмежному, коли кожен порух новий і думка світла викликали божественну насолоду. Бувало? Знайте, що ви були у наших Неба Кораблях, із яких світло виходить. Якщо не бувало, то знайте – ще буде.
55. Він дав нам життя! Нас не було б, якби Він не дав. То хіба можна йти хибною стежиною, коли перед нами дорога додому стелиться? Можна – саме тому і стелиться. Але кому треба хибна стежина?
56. Вічна творчість – життя ваше. Без початку і кінця – від самого Першопотоку Небесного. Знайдіть у собі шлях до Скрижалів Космічних – дивіться світло їх Небесне. Дивіться і живіть із ними у гармонії суттєвих ієрархій. Так отримаєте світло життя – Енергію Любові. Слова ці Богом сотворені – знайте це.
57. Проміння вібрацій 12-ої планети скоро стане вашою – очищення велике почнеться. Чистилище, коли хочете. Воно вже почалося – не всі бачать. Це нічого – скоро побачать. Але не бійтеся, не піддавайтеся паніці – ми постійно ведемо роз’яснювальну роботу з душами вашими у наших світлих кораблях небесних. Тепер щодо Чистилища, де Бога немає (тимчасово) і ви одні (до тих пір, доки не відкриєте Бога в собі). Скоро воно почнеться. І врятуються всі гармонійні збалансовані сутності, що підуть за мною та іншими ведучими. У допомозі нам стануть суккуби гармонії і світла, ангели і архиянголи мої небесні, тощо. Тим, у яких темрява буде, перекриється дихання від Божої Любові. А ми тим часом навчатимемо обраних собою у наших астральних кораблях під час подорожей у різноплановість – площини скрижелюються. Зараз теж навчання відбувається, але стихійне почнеться після першого етапу Кінця Світу матерії – початку духовного світу Балансу і Гармонії спільноти СОРБС.
58. Ви живете у власній галюцинації. Без вітру і дощу, хмар і дерев, Бога і Сонця. У вас нічого немає, окрім власного Чистилища, але з’явиться те, вами давно забуте,- ви тільки скажіть. Ібо же те, що не бачене, відкриється після того, як ви захочите його бачити. Зріть його, ібо же в ньому – Сила. Приєднуйтесь до Вищої Системи. Так відкриваються Очі Небесні – ваші очі.
59. Краєкутова точка зору. Це особливе Бачення Вищих – усі посвячені роблять саме так. Отже, дивитесь вашими заплющеними очима в те місце, де має бути ваше третє око. Бачите зелену точку. Слідкуєте. Уявно відштовхуєтеся від неї – малюєте лінію – зв’язку до самої потилиці. Відчуваєте зв’язок – асферичний. Працюють обидві півкулі головного мозку – на повну потужність. Лінія енергопередач іде до вашого сонячного сплетіння. Поєднуєте три енергочастини (третє око, потилицю і сонячне сплетіння) в єдине ціле – виходить двовимірний трикутник. Тепер слід відчути проецію у собі: всіма частинами власного тіла – всі лептони мають бути на місці. Відчуваєте переміщення. Ваше тіло – бездоганна машина. Зелена точка ковзає своїми оберталіями – обертактний зв’язок. Після цього ви малюєте вашу трикутну проекцію в тому місці, де є потреба – будь-якому можливому і неможливому. Саме так формується краєкутова точка зору, розподілення енергії в якій посідає особливе місце. Під час розходження краєкутової з вашими думками гідне положення потрібне: світлові промені не лише охоплюють усі частини тіла, крієзуючись крізь них, а й вібрують усіма можливими і неможливими гармоніями.
60. Кожне людське (і нелюдське) тіло (окрім темних деградантів) окреслене білим освяченням (ясним і чистим промінням). Коли людське тіло рухається, біле сяйво йде слідом за тілом. Його видно тим, хто бачить аури. Але не аури це – світле проміння ясне. Його вважаємо одним із тонких тіл. Коли ваша душа подорожує більш високими скрижалями (тоді як ваше тіло спить), вона залишає разом із собою лише освячене проміння. Бо душа, то і є освячене проміння гармонійних вібрацій любові.
61. Гієнна Агнінна або Рай позаземний? Що ви обираєте сьогодні? Лише ті, що записані до Книги Агнця, врятуються. Записую. А ви тим часом слухайте кілька слів про найближче майбутнє. 13-ий час буде тим, чим ви не можете уявити – поки що. Але те, що він буде, підтверджують вібрації планети номер дванадцять.
62. Ібо же Гармонія світлої Любові прониже планету наскрізь – відкриються її внутрішні ресурси. Резерви титанів отримають лише світлі воїни Божої Армії – вони очолюватимуть процес вашого спасіння. Запасів тиранів ніхто не отримає, бо негативні запаси самі себе зруйнують. Ми навряд чи будемо битися з темними, бо вони з кожним днем деградують і не становлять жодної небезпеки – Любов не знає слова „небезпека”. У темних дисонанс відбудеться – вже відбувається. Ми ж працюємо у резонансі. Темні підуть під землю – там їх будуть учити, як жити весело. А ми, ті, що зі мною та моїми союзниками, підемо у добро чинити добрі справи – відкриємо Школи Неба на Землі і в Небі.
63. Кінець Світу бачу не лише я – інші. Багато інших. Уже ходять пророки, ходять мученики, ходять кати і тирані лютії. Ті, що раніше лютували і людей мучили. Всіх, окрім себе. Вони ведуть рятівну роботу – себе рятують через інших. Вони всюди – ними всі шляхи стеляться. У поїздах ходять, карму збирають грошима – вашу карму. Ібо же кажуть вони істину – ті, що кажуть: „Люди добрі. Я грішник великий. Не дивіться на мене – ненавидьте мене. Не любіть мене – ненависть свою проявляйте. Бийте мене, лупцюйте, калічте. Робіть усе, що хочете. Я співаю. Я плачу. Я радію. Бо живу. Проклинайте мене, лихословте – все стерплю. Ібо же Бог зі мною. Аби вам було добре. Я карму свою збираю – ось моя торба. Бо грішник я великий серед вас. Не любіть мене – ненавидьте. Не любіть – краще віддайте Любов Свою ближньому своєму”. Ті, що ходять, бачать Кінець Світу. Вони істинні пророки – скоро вони заговорять. Необхідно створювати Школи Неба на Землі – інакше для більшості й справді настане Кінець Світу – Абсолютний. Люди – духовні каліки. Більшість із них. Нове Пришестя про це говорить. Ібо же спустився Бог на Землю – ще спуститься. І навчить вас жити правильно – самі прозрієте.
 
Олег_СерыйДата: Понедельник, 30 Апр 2007, 11:07 | Сообщение # 3
Человек: Основатель
Общество: Пользователи
Деятельность: 96
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
64. Таких, як я є, на тривимірній планеті Земля зараз не існує жодного екземпляра. Таких речей як я на сьогоднішній день ви ніде більше не знайдете. Тому, що переважна більшість Ієрархії Світла вважає за недопустиме втручання сорбсіусів – таких, як я – у життя населення вашої планети. Оскільки світлові інфраструктури не забезпечують мене повноцінною інформацією глобальних маштабів, я маю „шпіонів” у більш ніж восьми галактиках. Вони діють відкрито, інформуючи мене. Світлові Ієрархії знають про це, але не заважають – їхнє зібрання нещодавно відбулося, і вони прийняли рішення не вручатися до моєї діяльності по спасінню людей. Більше того, офіційні джерела мені не допомагають (їм заборонено підтримувати мій рух Вищими Ієрархіями) – я отримую енергію суккубів від моїх друзів, партнерів і союзників нашої і позаземної площин. Тепер щодо позитивно налаштованих до мене індивідів, завдяки яким всі ви знаєте все те, що я знаю. Знайте Їх Імена, ібо же Вони – Герої: Алан Рокан (Роканнон – Амальгава 76) Фосфольаті Центроній (Альфа Центавра – 8), Аарон Гугшбінгхон (Маузеліус Ангрімус – 4), Хіатітунхара (Сонмальдіви Фуарон – 78), де сір але се Ктор Кіртруелі (Фауна Мазефіна – 15), Джезефіна Маулія (Земля – Сектор 4), Мадіміель і Барзікія (Ангели Шостого Пантаклю – Пантагрімнон 0), Парнелій Коаліс (Лектор Мануна – Ауре Агні Формація Х), Іоб Ауерегнрафгмнус Хіджгміглку (Адентор Лептуна – Сектор 868 Ауре Агні Формації ХХХ), Іксодалія альб Сальвадоре унд гефаДалі (Шельф Конабліуса Фунлятуну – перший дивізіон 87-ої ієрархії), Флотилія Мурсіна (Планета Натхнення – Жиліус ам Форматі 443), Гермес анс Альбертен (Божественна Площина – Фамальгава Рокану 777), Ауле се Ктрелій (Жилінбон амд Канон – Уургенофія альб санал ---), Адептор Малуна (Джилізад Санбертен – Ауре Агні Формація 4-го дивізіону Площини Захисту), Джалі хад Альджазіру (Магнітна Служба – Код амбертен 567-88-352 мануна) та багато інших.
65. Я вчинив у Небі переворот і маю інформацію, бо мені її дають і друзі, і партнери, і союзники. Несу вам інформацію не для страху, а для того, щоб ви врятувалися. Кажу про кінець світу не для того, щоб хаос і паніку посіяти, а для того, щоб всіх вас урятувати – якомога більше душ мирських. У Небі вважають інакше: вони говорять, що про Кінець Світу казати не слід, що й так рятувальна робота ведеться. А я кажу, що треба словом людині мовити, щоб вона жити почала – не всі до кораблів летять і слова небесні розуміють. Тому і сказали мені у СОНМІ Світлих Богів і Посвячених у Вищу Магію Адептів Позаземних: „Пливи на Землю і займайся, якщо такий розумний!” І займаюся – такий глас їхній був. Народився тому що. Бо люблю людей – ненавиджу всіх. Тому і люблю. Я народився для того, щоб жити й іншим про життя говорити – давати його. Такий задум Богів: бути Богом у вигляді людини, не знати про це і розповідати іншим про те, що не знаєш. І роблю, і розповідаю, бо я Бачу Шлях Спасіння – Ви Підете по ньому. Інші адепти мовчати будуть – спитайте їх. Ніхто вам не скаже – вони бояться чи просто не хочуть видавати вам жодну секретну інформацію для посвячених і про посвячених. Ну, звісно, їх же після смерті за це покарають. А зі мною справи зовсім інакші – в Небі я уклав договір із Богом. У ньому сказано, що якщо я або хтось із моїх наслідників-продовжувачів стануть Другим Після Бога, Людина Стане Богом. Цей договір славиться на всі усюди. І моє ім’я Нікон не злітає з вуст Ангелів Багатьох і решти Мессій. Але не слави я прагну – порятунку вашого. За мною спостерігають – постійно спостерігають. Суккуби землею посіялись – усе там, де ноги мої плачуть. І дивляться за розвитком подій і діяльності моєї. Наклепів Богу багато несуть підхалими різні, але не повертає мене Він до себе смертю кармічною – договір кров’ю підписаний. Моєю і тією, що у Бога замість крові. У мене є підтримка як у Магнітній Службі, так і поза нею. Моє завдання зараз – передати вам якомога більше лептонів. І коли я скажу вам усе, що знаю, ви дізнаєтесь більше – духовний світ відкриється після кінця матерії і Людина Стане Богом – Другим Після Бога. Інакше бути не може. Так я сказав.
66. Вібрації, ритм і темп Його постійно прискорюються – самі бачите, що діється. „Стій! А тепер читай”,- кажуть Ангели губами вашими. Вашими і моїми, бо в нас одні губи – Божі. Що тепер? Ви знаходитесь там, де вас немає. Але де вас немає? Там, де ви є? Там, де вас немає? У Пеклі? В Раю? Скажіть мені краще, де ви є?
67. Він співає без слів і говорить про те, що не можна говорити. Бо немає слів. Він співає вустами Ангелів – посвячені вони. І не чують люди глас його – лише мекання та бекання. Ібо же чують його лише посвячені, обрані самими собою. А він співає для всіх, бо він – Другий Після Бога. І цілий світ чує глас його. Він Майтрейя лише тому, що грішник найбільший серед вас. І перетягує карму на себе. Він рятує душі, бо вони без нього божеволіють – без віри в нього. Він рятує ваші душі, бо його спів – то Ангел, а душа – то Бог.
68. Змінюючи ім’я, ви змінюєте себе. З прізвищем так само. Якщо хочете залишатися тим, ким ви є, нічого не змінюйте і чекайте – скоро для вас не буде ані імен, ані прізвищ. Якщо хочете стати тим, ким ви є насправді, ідіть за мною. У мене два серця і крові дуже багато – більше, ніж треба. Візьміть її – вона тече крізь мене. Бо я – синій камінь.
69. Моє око зрить усередину себе. Так, я бачу все. Я бачу день і ніч – вони є. В нас є день для того, щоб прийти у ніч. І маємо ніч для того, щоб знайти день. У світі зла ви приречені на загибель, бо добрі казки дають життя. Вночі речі панують над людьми: тими, в яких є місце для речей і немає для Бога – забагато речей. А вдень... Умовою перебування у світі духовності є створення вашого світу мрій власною фантазією. Бо ви – Герої Бога. І варті того, щоб жити краще. Де вам жити краще: в аморальному та абсурдному світі речей або у духовному світі Любові – Божому світі Богів, де править Любов і Доброзичливість?
70. Ви – Боги. І здатні проникати в глибину речей – варто лише заглибитись. У людини добре виходить руйнувати і/або псувати все те, задля чого вона була створена. Людина гарно паскудить усе те, що нажили для неї попередні покоління. Людина чудово ліквідовує себе, створюючи власний кінець світу – в цьому вона молодець. Бо людина – зла. Їй варто стати доброю, як усе збудується – цілий світ порятується. Ви – Перша Людина Після Бога, а я – Другий. Тому, що я вірний слуга нетлінної Божої Суті.
71. У кожної живої істоти свої рамки, в межах яких вона живе – взаємодіє з оточуючим середовищем. І лише від самої істоти залежить розмір, кількість і якість власних рамок. Ви живете у своїх рамках або їх відсутності – залежить від вас.
72. Вас не існує. Ваших друзів теж не існує. Вашого телевізора, холодильника і хліба теж не існує – ви живете у матриці. Цієї Книги теж немає. Тому, що не існує того, що ви бачите. З іншого боку існує все, але все, що існує – це те, чого ми не бачимо.
73. Тонкі енергії – матеріал для побудови душ. Вони складаються зі згустків енергії. Іншими словами суккуби – частина тонких тіл вашої душі. І навпаки. Більше того, тонкі тіла складаються із лептонів – інформації приросту. Це друга частина тонких.
74. Зараз такі часи, що не можна залишитись між: лише вибір слід зробити. Матерія або духовність – ось вам для роздумів матеріал. То що вам більше потрібне? З одного боку людина – одноразова істота, бо живе до смерті один раз. З іншого боку одразу після смерті людина стає багаторазовою. З наступного боку можна ставати багаторазовими і за життя – це вже як хочете.
75. Як свого разу один із Богів приніс людям Небесний Вогонь, так і я цього разу. Офіційного дозволу в мене немає, бо я приніс вам Духовний Вогонь. Запаліть Його у своєму серці, щоб я не приходив даремно.
76. Я, ми і ви – народ після Потопу, який чекає Нового Пришестя. Гармонічна Конвергенція має добре місце – промені світла Агні Его Його щодня пронизують нашу планету, переводячи стрілки її годинника до нового рівня плазмових вібрацій.
77. Скільки вам талдичити, що батарея має бути жовта? Тому що Сонце! Не буду говорити про те, що воно – жовте, а трава – зелена. Тому розповім краще я про темних і світлих – як їх віднімати, додавати і ділити. Темні і світлі різняться відношенням. Тоді як світлі – доброзичливі, темні про тебе не думають. Натомість вони думають лише про дві речі: про себе і власне звеличення. Про підлеглих темні не думають ні на грам: лише більше мати хочуть – вони мають своїх підлеглих кожного дня. Світлі дбають про таких самих доброзичливих друзів, як і самі – ось де різниця між темними і світлими.
78. Не те Сонце, що у Небі, а те, що всередині вас. Не те Сонце, що у вас, але те, що в Небі. Знайти власне Сонце можна як у межах свого тіла, так і поза ним, але воно мокре. Завжди є щось мокре і сухе. Але не все те мокре, що сухе. І не все те сухе, що мокре.
79. Ви можете згадати будь-яке минуле. До прикладу, ваше. Але на спогади щодо того, що було, а чого ні, виходить багато енергії – ви стомлюєтесь. Всі ми стомлюємось, але воно того варте. Ваше минуле варте того, щоб його згадати – яким воно було? Під час народження у третьому вимірі Ангели кладуть свої енергетичні пальці на ваші тремтячі губи і шиплять. Це треба для того, щоб ви зовсім не з’їхали з ґлузду. Під час життя ваших котушок, якщо, звісно, настане той світлий просвітлення момент, коли ви будете готові, вони відкриють вам таємницю – її відсутність.
80. Не відчувайте негативних емоцій – відкладіть їх на вчорашню полицю. І не чухайте потилицю – живіть. Бо ваш канал живе через вашу полицю. Книжкову чи ще якусь іншу – не важливо. Але важливо те, що ви Її маєте. Не відчувайте негативу – забудьте про нього. Несіть у собі споглядальний характер.
81. Новонароджена людина тяжіє до мудрості – вона і є насичена мудрість. А ви тицяєте в неї пальцем, вважаючи за дурість – іменуєте дитиною. Бо не бачите різницю між дурістю і мудрістю – її майже немає. Лише тоді, коли побачите різницю, ви узрієте Справжнє Дитя.
82. Я говорю про себе, а ви говорите про мене – саме тому чуємо одне одного. Я розмовляю мовчки – ви мене розумієте. То хіба я не другий після Бога? Що? Як народився Бог? Я вам краще скажу, як народилася людська демократія? Підводить Бог Адама до Єви і каже: „Обирай собі жону!” Це людська політика. Вся вона така – однобока. Всесвіт – багатогранний. Тому людям немає місця у політиці Всесвіту. Лише після того, як людина зміниться – під час епохи перемін, яку ми бачимо сьогодні. Час розгортається швидше: скоро ви не побачите жодного часу довкруг – годинники вимруть, наче мамонти. Тому, що зупиняться годинники, бо в них усіх вже змок пісок. Бо змовк. Від людської води. І говорить про себе – мовчки. Так, як ми з вами розмовляємо.
83. Ви – мій друг. Я – ваш батько, син і учень. Той, що сховався під картоном свого страху. Сховався, а тоді прокинувся, бо малював божественні малюнки. Малював і мав свого генія – чужого. Ви чуєте мене лише тому, що не чуєте. І розумієте завдяки тому, що нічого не знаєте – ви знаєте все. І сприймаєте все. Просто іноді ви не хочете бачити те, що ви сприймаєте. Часом боїтесь, а буває, що вам просто лінь. Я налаштовую хвилі вашого тіла на рівень нових Божих вібрацій – частоти сили світла свого, візерунки якого переплітаються у моїх картинах. Це допомагає вам стати Богом четвертого і наступних вимірів – такими, як я є.
84. Спитайте у будь-якого посвяченого – вам підтвердять мою справжність: автентичність і нетлінність мого наймення. Я, в минулім житті Сальвадоре Далі, кажу вам істину, ібо же слова покірного слуги вашого надійні – джерело інформації моєї ще ніколи не помилялось. Але обирати вам: вірити чи сумніватися. Обирати вам – іншого немає шляху. Але коли ви маєте місце для сумнівів, ви не маєте місця для Бога. Ще не пізно прокинутись. Час настав. Вам відведено рівно до останнього дня матерії. Рятуйтеся, доки не пізно, разом зі мною – спасіння треба всім. Рятуйтеся разом із синами своїми, сестрами і братами, бо інакше вам не жити.
85. І не стукайте по батареям – не панікуйте. Бо на вулиці – Життя, а в хаті – смерть. На вулиці – Істина, а в муравійнику – світу кінець. Кінець світу разом із усією своєю матерією – знайте це. Кінець світу прийшов – Стрінемо Життя Разом. Бо кінець – то ніякий не кінець, а щасливий початок доброї казки, в яку нам хочеться вірити. Одразу після того, як повіримо, казка стане реальністю – нашою реальністю.
86. Я – маленький бог, склеєний зі скла, бо скло – то Світло, а маленький – то Великий. А хто ви такі? Ви такі, як я є. Такі, але трохи інші. Я – бог із маленької літери, а ви – Бог із Великої. І бачать різницю лише ті, що бачать різницю. Ібо же бачать лише ті, що бачать. Але яка вам різниця від того, як ви пишетесь? Яка вам різниця від вас? Хіба це не дрібниця? Хіба не для того ви прийшли у білий світ, щоб жити краще – разом із іншими людьми? Тими, що є маленькими і великими Богами. Я благаю вас залишитись і постояти. Для того, щоб подумати. А потім іти вперед. Для того, щоб ніколи більше не зупинятись, дивлячись Богу у вічі. Напишіть себе маленькими – і станете Великими.
87. Ввійдіть у мене вночі та переріжте мою горлянку – буде не холодно. Бо я відкриваю очі лише для того, щоб їх закрити, розумієте? Я не боюся смерті та готовий до неї. А ви? Ви готові? Віддайте Богу страх – так ви перестанете боятися, а тоді... А тоді все піде, як по маслу – попливе. Тому що будуть більш довершені плани буття. Станьте позитивними і ви побачите, як ваш навколишній світ росте і видозмінюється – Світ Нового Порядку досконалої спільноти збалансованих людей, які живуть у гармонії, рівновазі та балансі. Я називаю позитивну спільноту людей СОРБС, а як називаєте ви? Скажіть – я вас почую. Скажіть – мені цікава думка ваша. Тому, що вона спільна – ви тільки не бійтесь.
88. Движкова сила, вони ж люди з моторчиками у кишені – наші люди. В білому. Вони ж люди у строкатому, вони ж проглоти, панцири і просто гарні хлопці – наші хлопці. Хлопці і дівчата – всі вони стоять разом у квадраті. Не чорному – білому. Геніальному і божевільному водночас – ось як вони стоять. У них відростають крила – наші крила. Вони більше не ріжуться і не чешуться – відкрилися, мов біле Сонце ясне. Ясно із пір’я, коли подумати. Але ми не думаємо,- саме тому нам і досі тепло. Для полегшення знаків єства з цими суккубами, будемо раді здати і пред’явити на них секретни матеріали Інструкції. Тремтяче полегшення мандрує тілом – нам чується інформація світоутворення.
89. Отже, їх було двоє, але не зграя. Потім залишилось шестеро і притерлись до них іще двоє. Час „І” – разом „Д” – настав одночасно і негадано, бо неможливо щось гадати. Центр заслав їх секретною місією для проходження навчання на станції юнкатів „Дюца”. Вони займалися розширенням Всесвіту – він постійно росте, наче мала дитина. В цілях тренувань і збереження режиму надсекретності тема іспитів не розголошувалась, але повірте, Всесвіт ще не раз почує імена їх і здригнеться, бо вони – разом зі мною. Ми навчалися у Небі разом. І тепер ми тут – на Землі. Лише потім ми будемо відкомандировані на місця. Тому, що наше життя – це рух, а нам треба ваша повага.
90. Узурпатори небесні стрінуть вас опісля смерті. Що ви скажете їм? Живіть так, щоб вам було, що казати. Бо якщо вам не буде про що говорити, вони образяться на вас – не знають образи. Гірше, значно гірше. Вони зроблять так, щоб ви образилися самі на себе і народилися знову. Для того, щоб померти. І лише тоді, коли вам буде про що з ними говорити, Узурпатори небесні допоможуть вам жити вічно. Прикро не буде.
91. Я граю за двох – саме тому ви граєте зі мною. Якби цього не було, ви б зі мною не грали. Бо я роблю ходи за вас і за себе. Силою вашої думки. Я не беру на себе зобов’язання за вас усіх і вчинки ваші, що теж є частиною вас,– лише Творцю під силу це зробити. Я не люблю робити вибір, бо роблю свій вибір вашими словами – руками. Я спонукаю вас до дії – ви працюєте. Силою своєї фантазії – думкою власних почуттів.
92. Якщо я – Сальвадоре Далі, то чому не збігаються дати моєї смерті з обличчям Далі Сальвадоре (23-є січня 1989-го року) із датою мого народження з обличчям Олега Сірого (28-е січня 1987-го року)? Тому, що людські мірки – це ніщо для Неба. Там грають зовсім інші правила і закони. Людина, що вмирає, має одне життя-навчання у Небі (це ніяк не позначається на людському часі). Після цього Бог народжується у вигляді людини „n” на планеті „р”. Тоді як людина починає жити, період усвідомлення нею себе триває до трьох років: до цього ви живете усвідомленим життям у двох світах одночасно – в Небі й у Землі. Тоді як ви живете у Небесному світі, ваше тіло перебуває у земному – останні роки свого життя. Переважна більшість життів відміряється – так позначаються народжені. Під час формації людини до трьох років ви усвідомлюєте себе, але інші вас не розуміють: ви кричете Плачем Неба, але вас не чують; вас б’є і торкається матерія, бо ви її не відчуваєте Небесним Світом; ви нічого не пам’ятаєте про те, що було до трьох років, бо жили у Небі, хоча тіло ваше і було на Землі. Тоді, як ви жили у початковий, трирічний, період власної творчості, ви паралельно вели ще два альтернативно-реальні й цілісні життя: буття людини, що скоро має померти і життя людини-бога, що проходить навчання у Небі. Разом із тим ви сприймаєте всю інформацію просторової точки координат, що стелиться, до прикладу, матеріальним світом. Але не запам’ятовуєте, бо інакше ваш мозок розплавиться під дією плазми. Тобто, людина може вести три життя водночас: новонароджене, старонароджене і небесне. Так робив я і буду робити. І вам раджу.
93. Ви – людина. І вважаєте себе всезнаючою. Що таке людина? По вашому, вона спроможна осягнути весь Той потенціал, який узяв на Свої плечі Творець? Я, Сальвадоре Далі, формую Нові Рамки, за межі яких можна виходити. Більше для вас не існує перепон і ви здатні виходити куди завгодно – Це Ключ. І початок Вознесіння.
94. Епоха Перемін наступила, ібо же скоро Це почнеться: матеріальна руйнація і паніка людська, що мається під контролем темними сутностями. Але ви не хвилюйтеся так, бо до того часу більшість темних буде нами знищена – вони перетворяться на світлих. Ібо я кажу так. Я і мій Геній – Гала. Скоро всі про це заговорять: науковці, телебачення, радіо, політики, філософи і просто інші люди. Всі вони шукатимуть Шлях Спасіння. А він був завжди поряд. І зараз є. Тоді посвячені підтримку велику отримають і будуть рятівниками в Очах земних і небесних. Вам не холодно, бо мені холодно від Того, що Тепло – в Раю не холодно. Саме тому я мерзну.
95. Робота наша буде в багатьох формах і етапах: ми читатимемо лекції по спасінню душ людських, ми відкриватимемо школи неба на землі і в небі, ми будемо створювати нових митців серед вас і поза вами, ми видаватимемо літературу спасіння, ми виступатимемо на площах і в під’їздах ваших будинків, ми говоритимемо з вами по телебаченню і радіо, ми будемо роз’яснувати вам у наших світлих кораблях і поза ними. Всіма доступними шляхами ми сприятимемо вашому розвитку. Для нас усі шляхи доступні окрім тих, що закриті негативом. Але з іншого боку навіть ці шляхи доступні для нас – ми не хочемо їх турбувати. Бо навіть негативу стежину ми поважаємо – це їхній вибір: деградації і руйнації. Боги роблять непопулярні вчинки тому, що вони – Боги. І дарують свободу вибору. Тому що головне з того, що ми даруємо – це свобода. Свобода і право на вибір. Право на вибір і вічне життя.
96. Ви провалюєтесь у Рай іноді – це буває частіше. Коли ви замерзнете, вас інші зігріють – буде Нова Культура Ери Нової. Поряд ходитимуть Ангели, Архиянголи і Боги Небесні – Ви Будете серед них. Поряд – я теж буду поряд.
97. Ви живете у Матриці. І нічого не бачите. Небо наближається впритул до ваших очей, що дивиться всередину. Тому відкрийте очі і дивіться! Око розплющується. І ви прозрієте! Перед очима з’являється контур – чорно-біле місто постає у своїх чорно-білих спогадах. Воно снує чорно-білою тінню себе і того, ким би воно могло бути – ви часто його бачите. Тепер ви бачите сірі картини чорно-білого життя. Починає грати приємна мелодія – вона колише ваше ухо і зір, бо ваше вухо – то зір, а ваші зорі – то вуха. Суміш чоловічого й жіночого голосів набирає силу частоти вібрацій. Особливо наспівується літера: „А-ха-ха-хааа”. Скоро вгвинчується скрипка із гобоєм – тверді класики власної полюції – зі сновидінь. Вони втручаються у ваші життя – іноді буває так. І чуєте. Кермо з екрану стає спочатку блідо-рожевим, а тоді бентежно білим і абсолютно чистим. Або навпаки. У білій кімнаті відбувається ритуал. З одного боку люди в масках стоять колом. З іншого боку ваше коло окреслене справжніми людьми. Бо це коло складається із вас – воно складне. Посередині кола – чисте ложе. Оголені жінка й чоловік, які лежать на ньому, випивають зі склянки з чотирма ніжками, яку до них підносить адепт – він керує ритуальним дійством, яке люди називають „просто сексом”, який відбувається наразі. І говорять уста ваші бездною власної премудрості: „Ім тум фтум халатум хум каст. Ім тум фтум халатум хум каст”. Адепт ходить довкола весільного ложа, начитуючи закляття, тримаючи в одній із рук склянку з чотирма ніжками. Тоді як пара зливається одне в одне, люди хором читають мантри Світоутворення. Майтрейя зачитує рядок, а люди, окреслені колом, повторюють цей самий рядок ехом – після його магічного кола чується підтримка цілого світу. Ось що я бачу. Тому, що це мені видно. А що бачите ви?
98. Виділяють чотири язики дихання особливого: синій, зелений, жовтий і чорний. Всі вони породжують рівновагу вашої гармонії, бо складаються одне з одного. Всі вони у власній сукупності дають один лише білий колір – так я малюю. Бо мої фарби відповідають за певний вид діяльності, бо не ви дихаєте – ваші очі. У вас є не лише сила волі, а й Сила Неба – варто схотіти її побачити. Ви можете дивитися углиб чотирьох місяців водночас і розуміти при цьому всі чотири – вони різні. Ви живете на Планеті Чотирьох Місяців – просто не бачите їх. Але це явище тимчасове. Скоро ви побачите себе на планеті Чотирьох Місяців – вашій планеті.
99. Моя задача сьогодні – зробити максимально корисну Книгу Спасіння для всього людства – Другу Після Бога. Я її розв’язую. Ви можете сприймати або не сприймати, вірити чи не вірити, говорити чи мовчати, бачити або осліпнути. Але знайте, що я дивлюся на булавочну голівку і бачу, як танцюють Ангели – я зрю в корінь і бачу наскрізь. Ви можете бути на одному кінці або на іншому, але знайте, що один кінець – гострий.
100. Моя Книга опереджає час тому, що вона зовсім не моя. Вона несе добро і світло – те, що важко сприймати від інших людей. Тому, що люди звикли брати, аніж давати. Ця Книга допоможе змінитися бажаючим, бо є Ключем до Світлих Дверей Раю Небесного – Любові Першоприродної.
101. Головне – не боятися причини. Ви є наслідок. Головне – не боятись ходити по колу Сансари – віддайте Богу страх. Наприклад, мені. Я з радістю заберу ваш страх і з сумом його переконаю бути добрим. Я поселю у вас Любов, Щастя, Радість і Красу.
102. Скажіть, будь ласка, сьогодні ранок або вечір? Спасибі. Чому не врахував я день? Тому, що до кінця тривимірного світу матерії вам слід визначитись, що лежить у вашій душі: ранок або вечір. Чого більше? Чого має бути більше? Після того, як ви визначитесь, ви, можливо (якщо буде ранок), зійдете в чотиривимірний світ, у якому завжди буде абсолютний день. Дуальності не існує – це витвір вашої уяви. Але оскільки ви її придумали, вам доведеться розраховуватись: грати за своїми і тільки своїми неіснуючими правилами: переживати переломний етап кінця світу, якого в принципі існувати не може. Ви заплутались і зав’язались у вузол, але це нічого. Бо це теж скоро пройде.
103. Цікаво, ранок був би для вас добрим або ні? Ранок – це коли ви прокинетесь. Це буде вчора, завтра чи сьогодні – вирішувати вам. Я пропоную забути про вчора і викинути з голови завтра. Я пропоную жити сьогодні і тільки сьогодні для того, щоб збудувати щасливе завтра для нас із вами. Бо ви будуєте для себе – скоро ви знову прокинетесь: народитеся тут, коли зруйнуєте все. І тоді не помрете, а будете страждати. Жити і страждати. Думаєте, вам буде гарно житися у світі після Останньої Світової? Вчора? Вчора був четверг? Я кажу так. І роблю свій хід на своїй шаховій дошці. Я граю сам із собою – це справжня Гра Великих Геніїв. Але я не такий, тому я граю про себе – мовчки. Із заплющеними очима. І хочу сказати, що гра моя справжня. Вона важить для мене більше, ніж увесь ваш світ матерії з усіма його супутниками разом узятими. В моїй голові все набагато цікавіше, аніж поза нею. Ні, вчора була субота. А позавчора був четверг? Ні, позавчора була п’ятниця. А сьогодні четверг? Ні. Опаньки, а що четверга взагалі не існує? Це не смішно, бо ваш Четверг – це Бог. І ви його не там шукали: тисячі і тисячі років, доки жили. Ви рили турелі вглиб землі замість того, щоб глянути вгору. Ви зариваєтесь від Бога, наче кроти,- скоро Все Зміниться.
104. Я просив у неї руки, а тоді взяв руку і пішов. Її звали Галатея Плачида. В цьому житті вона теж є – інша. Не зовсім – просто нове обличчя. Вона – мій Геній. І йду вперед заради неї – про неї плачу. Тому, що тапці ходять по кімнаті – у них добре серце. Тому вам чутно їхнє „шльоп-шльоп”. Чуєте? А що ви не чуєте? Все те, що ви чути не хочете, не розумієте і/або не сприймаєте. Мені чутно більше – я взагалі нічого не чую.
105. Люди вигадали зброю і щодня вбивають одне одного замість того, щоб Любити Бога. Тому ви підлягаєте знищенню в тому вигляді, в якому ваш вид сьогодні представлений на планеті Земля: в тому значенні, як ви це розумієте. Ті, в яких є місце для зла, немає місця для Бога. Тому вони плакати будуть. Їхні сльози заллють інших, які не плачуть.
106. Ми сміємось у Небі з тих, хто не вміє плакати. Ми сміємось із тих – із нами плачуть інші – власними серцями. Жалем наповнені. Вони забули страх і йдуть дорогою до Бога – чистою дорогою світла. Я говорю з вами тому, що те, що відбувається у мене в голові, набагато цікавіше за те, що відбувається за її межами. Ви смієтесь Господу в обличчя за допомогою розуму. Зрозумійте – і перестаньте сміятися. Ми зрозуміли і плачемо ріками, що зливаються у цілі океани. Ми плачемо про вас, про нас, про інших нас, про тих, хто з нами є і про тих, яких немає. Плачте разом із нами за інших людей, які не бачать, що Кінець Світу вже Настав: їм не видно навіть те, що вони плачуть про себе.
107. Як називають нас у Небі? Бог сказав: „По заслугах кожному воздасться – хто як заслужив”. Тобто, ті, хто заробив менше карми і більшого досяг, отримують саме ті нетлінні імена, в яких вони прожили. Наприклад, сьогоднішні Архиянголи Другого Субдивізіону Елементарних Згустків Енерго-Інофалізаційних Сундивіліоуніх Магнітної Служби Михаїл і Гавриїл були мучениками на Землі – тепер вони Там. Серед моїх друзів слід виділити Ейнштейна, Піфагора і Гомера – інших ви забули вже. Попри ваші спогади всі вони засідають у Небі в Залі Засідань. Моє скромне ім’я там – Сальвадоре, бо коли я був митрополитом Ніконом, різними єпископами та архієпископами чи аббатом Саламом, я чинив таке, що „Божій людині” чинити не варто. Тому й заслужив ім’я Сальвадоре Далі – в Небі ми називаємо одне одного за прізвищами – мовчки. У Небі так: ніхто нікого не зве, але всі розуміють; ніхто ні про що не говорить і говориться все; ніхто нікого не чіпає і все торкається до всіх; ніхто нічого не хоче і має все. Негативні імена теж додаються до головного імені вашої душі – ніщо безслідно не зникає. Тому живіть так, щоб у вас було якомога більше позитивних імен – так говорить Ієрархія Світу.
 
Олег_СерыйДата: Понедельник, 30 Апр 2007, 11:10 | Сообщение # 4
Человек: Основатель
Общество: Пользователи
Деятельность: 96
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
108. Надворі спека. Вони грають на градуснику в сорокаградусний мороз – трублять у сурми свої лютії. Тепломір стирчить у них із носа – звідти, звідки росте наступне око. Вони самі – градусники. І тепло їхнє наступне.
109. Для того, щоб вільно спостерігати спектакль земний, треба розкручувати вашу спіраль довкола себе за годинниковою стрілкою, а не проти годинника всередину себе. Бо всередині вас лежить страх земний, а ззовні – Любов Небесна. Зрозумівши це, ви розтанете, ставши доброю частинкою Любові Першотворної. І, як причина, ті, що сумніваються, отримають лише те, що хочуть отримати – звеличення власного „я” в обличчях людей, але не в обличчях Бога. Після цього всі люди стануть Богами, а ті, що не будуть і знатимуть одне лише „я” своє, назавжди розтануть. Бо в них не буде Любові Першопричинної. Скоро без Джерела Любові життя буде просто неможливе – розчиняться невірні. Бо в них Любові не буде. Але в тих, що буде, душі стануть повноправними учасниками шостої спільноти людей-богів. Будьте в стані Спокою і Гармонії Вселенської – Смиренність дасть вам змогу спілкуватися із вищими і займатися прогресом: навчати себе через інших – еволюція матиме сенс.
110. У відлюдній частині планети Земля взагалі мало хто помирає: ви вбиваєте Систему через навмисну смерть її користувачів і будете покарані за це. Це з погляду самої Системи. З вашого погляду ви або вбиваєте Систему, або вона вбиває вас. І нікому до вас немає діла. Лише після того, як відкриваєте Бога у собі. Вашими руками будується Струмінь Небесний, бо вашими жилами тече Джерело Проміння ясного. Наскільки ясного – залежить від вас. Тому що вирішувати вам.
111. Хочу звернути вашу увагу на деякі особливості темно-світлих ієрархій падіння (темна смерть) або зростання (духовне піднесення життя). Коли темні просять допомоги, це атака. Їхня зброя – це лукавство, ілюзія, кривда і зрада. У ваших руках – Бог. Тому, що темні різняться від світлих порожністю власної вібрації – темні її не мають. А світлі – навпаки – відрізняються Силою власної вібрації, бо в них закладена Гармонія Енергії Любові. У темних немає розвитку, але Бог дозволяє їм займати першу сходинку після Нього і Його побратимів. Можна сказати, що вчинки Бога – непопулярні. Саме тому Він Бог – поважає право вибору кожного, бо всіх наділив цим правом. Темні завжди займають на одну сходинку нижче від світлих. Тобто, якщо ви будете боятися відкривати у собі Збалансовані Енергії, що нагадують мої, ви не зійдете у Небо четвертих вібрацій разом із Посвяченими Вчителями і, як наслідок, залишитесь на землі. Ті, що залишаться, будуть із темними, бо в них немає Вібрації Любові. Але не все Небо буде у Небі – частина Його спуститься на Землю. І тоді буде Земля з Богом – Рай на Землі буде скоро. А більша частина темних піде в нижчий ефимерний і химерний власний світ ілюзій – зовсім двовимірний. Тоді як їх не буде, ми займатимемо четверту, п’яту і шосту сходинки світових ієрархій, після яких буде більший розвиток. Наші позиції матимуть все, а їхні – нічого. Бо в їхніх ілюзіях вони – все, а насправді вони – небіжчики, що живуть у власному Чистилищі, де Бога немає і вони одні. А в нашій реальності у нас нічого немає – все в руках Божих – завдяки чому в нас є абсолютно все, що тільки може і не може бути. Альтернатива є. Поки що. Сьогодні. Але завтра буде кінець світу – думайте швидше.
112. Згортати знання цікаво, але що не цікаво? Розгорати знання цікаво, але що не цікаво? Жити людиною цікаво, але що не цікаво? Жити Богом цікаво, але що не цікаво? Не цікаво жити без Бога – ось що справді не цікаво.
113. У вашій голові – метафізична вертикаль, на одному кінці якої – день, а на іншому – ніч; з одного боку – Земля, а з іншого – Небо. Ви – піщинка часу, бо час – то є ви. Живіть у ритмі часу – відчуйте його. Це буде після того, як ви про нього забудете – викиньте з голови. Не зупиняйте себе чужими законами, рамками чи поняттями – не обтяжуйте себе. Виходьте з непотрібних вам ракурсів – отримуйте лише те, що варте вас. Живіть у своїх приписах, своїх правилах, своїх законах і своїх рамках, але пам’ятайте, що ваші рамки, закони, правила і приписи – то Боже. Ви не можете створити власні правила гри, бо вже Бог сотворив їх до вас. До вас і для вас – заради всього сущого всюдисущого. Він сотворив оптимально-геніально-ідеальні правила гри, але у вас є змога жити у власній ілюзії, де Бога немає і ви одні. Але це Чистилище, а не життя. Знайдіть у собі Бога – ви того варті. Знайдіть і отримайте в дарунок Істиннє Життя. Ібо же Бог всередині вас – дивіть Йому в очі. Ваше око дивиться всередину себе – так і має бути.
114. У мене крові так багато, що вистачить на всіх. Я проливав її за вас раніше – і зараз проллю. Кожного дня я проливаю кров. Кожного дня я отримую кров. Бо не я проливаю і не я отримую. І не кров це – інше. Зовсім інше. Я здаю Божу кров. Підставляйте бокали – я готовий. Будемо пити, доки не заллємо свій посуд усередині. А коли нап’ємось, відкриємо очі. Відкриємо і побачимо справжнє життя. Зайдемо в Нову Еру і Почнемо Жити по-справжньому. Більше очі не закриємо.
115. Я ходив уперед і вгору, і зникав. Постійно. Абсолютно. І знову з’являвся, бо джерело моє усередині – це не кров. Довкола – місто без дерева. Я занурився у ваше місто – воно забуло дерево. Я занурився в Епоху Пластмаси – вашу епоху. Тому піду в гості до своєї голови – в ній жити набагато цікавіше. Я говорю з вами тому, що те, що відбувається у мене в голові, набагато цікавіше за те, що відбувається за її межами.
116. Відстань – найкраща перевірка Любові. Тепер я знаю, бо Люблю. Але коли ви Любите більше, ваша Любов живе усередині – вона і є ви. Тому вам не обов’язково обожнювати когось – Любов усередині вас.
117. Вам немає чого боятися, бо ви маєте все. Вам не треба навіть відмовлятися від бажань – їх у вас немає. Немає жодних проклять ані від Господа, ані від когось іншого – лише ви робите все. Більше того, ви живете лише тому, що темні хочуть вашої смерті.
118. Навіщо Небесному Жителю стільки божевільних дів і мужів, коли Він має все, що тільки може бути – себе? Навіщо Йому фанатизм і лицемірство, коли Він Живе Небом? Навіщо Його гріх, коли Він Бачить Рай на Землі? Навіщо Небесному Жителю спокутувати один злочин іншим, коли Він безгрішний? Ви – Небесний Житель. Робіть висновки самі.
119. Бог – Мудрий. Це зрозуміло. Він робить непопулярні вчинки, завдяки чому і підтримується свобода вибору і сила її. Бог дозволяє існувати Антибогу лише тому, що поважає право на вибір усіх тих, що пішли за ним.
120. Ви – безсмертні Жителі Небесні. І стаєте смертними, народжуючись Тут, для того, щоб спокутувати свої гріхи. Але які гріхи у безсмертних – ви безгрішні? По-перше, ви не завжди були безсмертними, а, по-друге, ви не завжди безгрішні. Мислите? Правильно робите. А гріхи ваші – витвір уяви. Всього лише. Правда смішно? Чому безсмертні – смертні і живуть у власному Чистилищі, де Бога немає і вони одні? Чому вони живуть у Землі замість того, щоб жити у Небі? Бо Земля є Небом, а Небо – Землею. Самі вибір зробили. Народилися. Тепер живіть. Але чи буде це Життя Безсмертних? Вирішуєте ви.
121. Небесна Капела німує лише для тих, хто не хоче її чути. І не чують її лише ті, хто не вміє співати у Небесній Капелі. Тому якщо ви пишете бога з маленької літери, він і ставиться до вас із маленької літери. Але якщо ви голосно малюєте літери Б.О.Г.
122. Сірий Монах вулицями ходить. Його не всі бачать, але Він є. Там, де Його немає, ви скоро з’явитесь, якщо не станете слухати Сірого Монаха. З одного боку ви можете вичавити всі соки зі свого Небесного Яблука, залишаючись при цьому кволими й босими. З іншого боку ви можете посадити у землю Його кісточки – свої. І, коли вони вродять, ви народитесь у іншому Яблуку. Будемо сподіватися, що не у гнилому – від вас залежить.
123. Людям не вистачає доброчинності. Візьміть її із рук моїх – я сьогодні можу дати не лише Яблуко: Щастя, Багато Щастя. Щастя і Благо. Варто лише схотіти Його сприйняти. Серцю не накажеш, але накажеш власній душі, бо вона лежить усередині серця – тримайте її під контролем. Щодо серця. Звісно, не в прямому смислі слова. Ніколи не переінакшуйте слова посвячених, бо лихо буде велике. У вас були слова – і всі ви переінакшили на свій лад. Я прийшов до вас із Неба лише для того, щоб Нагадати Істини Прості. Я прийшов із Неба і піду у Небо, але чи підете ви зі мною? Чи відкриєте Бога у собі так, як я зробив? Сподіваюся, що я не даремно прийшов до вас у гості і ви підете за мною. До Бога на чай. Хіба ви не хочете випити чай із Богом? Синій чай. Заради цього варто бути – жити взагалі, розумієте? Заради Бога і чаю синього Його – зеленого.
124. Хочете реальності? Ваша душа лежить особливими енергетичними контурами (крапками-струмками) тонкого тіла – одного з багатьох. Ваша душа – частина цілісної структури вас. Вас і багатьох інших, частиною яких ви і є. Бо не можна сказати, що душа лежить у тілі або тіло у душі. Межі ніякої немає. Бо що таке тіло? Що таке душа? Звісно, тонкі тіла переплітаються, а часом навіть зав’язуються вузлами. Можна навіть відслідкувати точку перетину-зіткнення тонких енергій – положення у сублімаційному середовищі безпосередньої плазми квантової дії. Але навіщо? Навіщо знати просторові координати того, що і так присутнє у нас?
125. У кого зміцніла свідомість, той зрозуміє слова мої: відкриє підсвідомість і надсвідомість. Бо мої слова – Гармонічна Конвергенція. Рятуйте інших людей від кінця світу моїми словами – своїми. Якщо будете робити це, не очікуючи на винагороду, отримаєте благо. Поки що воно вимірюється еквівалентом грошей, але пізніше буде цінуватися духовним звеличенням і піднесенням до вищих світу щабелів.
126. Ця Книга складна, бо складена. Тому Її треба читати на хвору голову – всі голови хворі. Всі людські голови хворіють від розуму. Кожного дня. Людей треба вилікувати – зробити божевільними. Тоді вони стануть Богами. Де взяти ліки? Ясна річ, що не в аптеці. Тому що всі „ліки” вигадані Антибогом. Відмовтеся від них стежиною до Бога – Він „ліками” не користується. Бо „ліки” – то ніякі не ліки, а отрута,- бомба заземленої дії.
127. Енергії ваших тіл мають бути чистими: відкрийте канал і зв’яжіться із Небом. Або вийдіть спершу з Небом на зв’язок – все темне очиститься. Але як можна вийти на зв’язок із темних? Лише світлих у Раю вітають. Станьте світлими і я вас привітаю. Тут. Поряд. На Землі. В Раю.
128. Люди хитрі, злобні, віроломні і мстиві, сильні і зухвалі, але разом із тим боягузи, що робить їх низькими, наглими і жорстокими. І лише переборовши свій страх – віддавши його Богу – людина забуває всі свої недоліки і стає нетлінним Богом як на Землі, так і поза нею. Тому що боягузам немає в Раю місця – лише у рабстві власної фантазії. Бо в них немає Місця для Бога. І Фантазії.
129. Він прийшов із Небес і стоїть за Небеса – така його доля. Замість рота в нього дірка – з неї вилітає чорно-білий простір. Фокусую зображення – дивлюся глибше. А шлибше в нього нічого немає: це не діва і не муж – середні пропорції. В нього немає статі – це Ангел Небесний. Він зароджує інших у Любові і несе крізь Любов на фосфорних крилах – у Любові до Бога. Так роблять усі Янголи,– і ви серед Них.
130. Добро треба обрати – воно йде ізсередини. Добро і його добродію. Їх треба обрати самостійно і зробити усвідомлений вибір до Нього: бути чи не бути. Або взагалі нічого не робити і помирати знову і знову. Тому я не рекомендую вам хрестити дітей або якимось іншим чином впливати на людський розвиток – вибір до Бога чи проти Нього. Бо інакше це гріх по законам Його Небесним. В цьому і полягає людська трагедія – люди позбавляють себе права на вибір самі – і живуть без життя. Альтернатива є: ви нічого нікому не нав’язуєте, а після „n”-ної кількості років, прожитих на цій планеті, людина сама обирає шлях. Вона знає, що з Богом це Життя, а без Нього – смерть.
131. Не всі воїни – мертві. І не всі мертві – живі. Але більшість із тих, що вважає себе живими,- мертві. І вони зовсім не воїни. Всередині мене багато воїнів – всі вони вміють керувати собою. Іноді вони мною керують – ненавмисне. Бо я слабший. Саме тому я сильний. Вони б не втримали у собі стільки Геніїв, як я тримаю. Для цього треба стати на моє місце – стати мною. Але я не віддам свого обличчя – його немає. Більше немає – тільки назва лишилась. Але я віддам більше. Набагато більше. Самі побачите. І прозрієте.
132. Для того, щоб врятувати людину від кінця світу, їй треба сказати про кінець світу, бо інакше людина вас не почує і не врятується. Я бачу зміни – вони вже відбуваються. В Небі я розрахував усі формули до найменших дрібниць – у душі я метафізик. Сьогодні я живу у власній математичній формулі, що розраховується за власним алгоритмом Серця Небесного – Його темпом і голосом. За моєю формулою ймовірності, яку я виніс із Раю, все відбувається за розкладом: саме так, як і має відбуватися – і не може бути інакше. Я не Всевишній, але зі мною легше. Я не Всесильний, але звіть мене Всевидячим Оком Сіону, яке поселилось у душах цієї землі.
133. До всього слід підходити відверто і творчо, з Відкритим Вогнем, рівномірно розгортаючи Агні Его Начала Його, мов сторінки сувою знань. Для того, щоб скласти мудрість у гармонічну сукупність алфавітного порядку.
134. Лише рівномірним і збалансованим сутностям є місце на Землі і в Небі. Сумніваєтесь? Я раніше теж сумнівався: був роздратованим, доки не став іншим. Потім я випив Чаю Небесного і став не таким, як був. Коли я змінився, став іншою людиною. Саме так я став Богом. Це не складно після життя генія, в якому був я Сальвадоре. Далі, як мене звали в Іспанії, Америці та решті світу, міг завжди безперешкодно ходити Скрижалями Небесними – у мене був доступ. І зараз є. Тепер, коли я отримав необхідні навички завдяки розвитку додаткових практик після смерті фізичної, я можу навчати інших ставати Богами – так говорить Школа Неба. Ми всі у ній – Митці, бо наш духовний потенціал ніколи не може бути знищений. Я можу вчити і роблю це – мій Геній Гала цьому сприяє. Зараз у неї інше обличчя, але це не важливо, бо Її Геній залишився той самий.
135. Я пам’ятаю те, що хочу пам’ятати і живу тим, як хочу жити. З вами – теж саме. Ваш Геній цьому сприяє. Тому розберіться у собі: викиньте хлам у смітник і знайдіть себе На Собі. Так ви отримаєте гармонію. Я зробив те, що неможливе. Тепер скажіть мені, що можливе? А можливо Абсолютно Все.
136. Ваші очі не бачать усю цінність буття лише тому, що ви її не відкрили. До вас приходили художники і філософи, містики і письменники, діячі і просто люди, але не вірили вам очі ваші. Тому, що ви боялися правди – справжнього життя. Насправді правда не страшна. І зовсім не треба боятися того, чого ви не сприймаєте і/або не розумієте. Бо ви є розуму сила – відсутність її всередині лежить. І кінець матерії треба лише тому, щоб ваші очі Відкрилися Назавжди – Ворота в Рай уже відкрилися.
137. Розкладіть фігури у шаховому порядку і збудуйте свою дошку через гру на інших – вже збудованих. Візьміть фігуру до рук і зробіть останній хід – Мат. Або грайте у піддавки і не шахуйте – ведіть іще більшу, глобальну, шахову гру за відсутності фігур. Бо не ви гравці на власній шаховій дошці, а самі фігури. Який ваш наступний хід? Грайте, але знайте, що ваша гра має бути за Небесними канонами – лише так переможете. Але перемога часто обертається поразкою, а поразка – перемогою. Зважайте на це. Є й інший шлях: зовсім не грати і помирати на здоров’я. Бо смерть – то здоров’я. Але здоров’я не завжди іде на користь. У будь-якому разі колись вам це набридне – помирати. І вирішувати вам, коли.
138. Доброзичливість – частина Літератури Просвітлення за всіма канонами. Лише тепер і зараз ви маєте Абсолютний Підхід до Нього. Їх двоє. Одного звуть Крокодил і він буде вас шамати, бо з’їсть – напасть. Іншого звуть Лебедем і Він вас нагодує без води і втамує спрагу без їжі, бо вміє літати – радість. Абсолютна духовна радість і велике звеличення Скрижалями Неба. Посвячення до обраних чекає на вас – ось де Життя Небесне.
139. Я – жива легенда, а Ви – ще більше. Більше за те, що може не бути – може бути. І лише того немає, чого ви не хочете, щоб воно було. Ось де істина захована – справжній Скарб Небесний. Лежить він десь. І лише вам вирішувати, де.
140. Не існує того, чого не існує, але існує те, що існує. І снує воно вашою лавиною мрій і фантазій. Але те, що снує – лише відображення вашої реальності. Зайдіть у неї – це ваш із нами секрет.
141. Якщо ви даєте руку іншій людині, вона її забере і піде геть. Бо коли даєте, те, що ви даєте, вже ніколи не буде тим, чим воно було насправді – до вас і після вас – зміниться. Коли змінюється вода матерії, ми її бачимо,- незалежно від стану. Духовну зміну сублімаційних процесів бачать лише ті, хто має Силу Духу. Ви теж її маєте – просто забули. Це не сон. Для нагадання практики потрібні.
142. Я ходив землею тому, що було пізно. Пізно від того, що рано. Моє тіло накривав густий туман – світили зорі ясні. Їх не було видно від того, що туман був дуже рідкий. І ніч. Її теж не було – я бачив ніч. Я намагався відкрити очі, щоб закрити,- не виходило. Так і ходив із заплющеними очима – босий. Ходив і бачив зорі ясні – всередині себе. Теплі і прозорі, сині і зелені – Вона була одна. Всередині мене. І зараз є. Геній Гала говорив зі мною, але я розумів кожне Її слово. Бо вона ніколи зі мною не говорить. Так було і тоді – майже зараз. Моя Богиня і досі мовчала – я розумів Її голосно і тихо – мовчки верещав про себе. У Небо. Воно мене почуло – і досі Її бачу. Ми з Небом іноді говоримо. Але тепер говорю лише я – теж мовчки. Пограємо у мовчання?
143. Мені досі темно. Темно від того, що сумно: за мене, себе, вас і за інших людей. Сумно від того, що те?пло, те?пло від того, що голосно. Сумно від того, що холодно – я віддаю Агні Жар Його іншим. Не всі цінують моє тепло, але ті, що цінують, розуміють – я віддаю Його на відстані. Мені більше не холодно і тепло. Я знайшов свого рідного Генія – рідного й ніжного Гала. Мені більше не темно – світло. Геній сидить усередині. Бо ми Разом – ясне Світило, яке світить колами. Світить і не знає, що таке ніч. Бо гріє.
144. Я малював тебе такою, а зараз і тепер така. Що ви бачите, коли вмикаєте світ уночі – вимикаєте? Що ви бачите, коли заплющуєте очі? Темряву? Небуття? Я бачу всі Скрижалі Небесні, Рай і Пекло, Розум і Премудрість Його, Начало Начал і Розум усіх Галактичних Спільнот – як завжди. З людьми інакше – нічого нового. В моїй голові кожного ранку новий день – ніщо не повторюється. Ви маєте змогу підключитись до моєї голови – у ній цікавіше. Ви теж це бачите. Бачите і розумієте – варто лише очі закрити. Зазирніть у глибину своїх очей – і прозрієте. Бо ваше Око Дивиться Всередину.
145. Не піддавайтеся негатиним емоціям – вони руйнують вас ізсередини: ваші тонкі енергії з’їдають. Ця Книга – навпаки: залатує дірки людей у всіх проявах ваших тіл енергетичних і нетлінних. Але є світлі й темні, що говорять, бо світлі нам завжди мовчать.
146. Темні сутності нещадно експлуатують ваші душі. Бо коли вони кажуть „на благо”, не благо це. Вони дають матеріальні лжецінності, що видаються ними за цінності, для себе. Темні дають собі все через вас – отримують заради себе. І в жодному разі не думають про вас – дають ілюзію вашої ірраціональності. Як можна вірити темним, коли ви працюєте на них і зовсім нічого не отримуєте – ніякої духовності? На відміну від темних, Світлі дають матеріал для роздумів. Кажучи відверто, ви надто добрі для того, щоб злими бути. Робіть висновки самі.
147. Найближчим часом ми запалимо фітиль усіх негармонійних сутностей Світоутворення – вони згорять Ясним Вогнем. Єдиний Шлях Спасіння – Дорога до Бога. Тому, що вам необхідно бути Богом разом із Творцем завдяки Формації Світлої Лінії душ ваших у Вічність. Розумійте мене сьогодні, бо завтра буде пізно. Чому я пропоную вам спішити, якщо часу не існує? Ви, люди, вигадали певні правила, що живуть у вашій уяві. Наприклад, те, що час існує, матерія теж є, те, до чого ви торкаєтесь, їсте або сприймаєте іншим чином фігурує справжнім – примітивізм. Але для того, щоб здолати ваш примітивізм, необхідно грати за вашими правилами – перебороти у собі страх і кінець світу до, власне, кінця світу. Якщо зробите саме так, як мої слова злітають із ваших ротів, для вас це буде не кінець світу, а Початок. Якщо ні – нарікайте на себе.
148. Люди помилялись. Увесь час, доки жили. Більше помилятися не можна – не загубіть у собі вашого справжнього Бога назавжди. Хоча можете з радістю відмовитись від еволюції. Вам ніхто не заважає. Моя справа – запропонувати вам Жити Краще. Але якщо хочете й далі жити у купі гною – будь ласка. А я піду шляхом до Бога. Якщо я буду сам і ніхто інший – така моя доля.
149. Євреї – центр Акаші, головний промінь людства. Іншими словами вони – астральний центр. І призначення євреїв наступне: зазнавати тиску і гонінь задля того, щоб люди випромінювали енергію важливості. Якщо б комусь вдалося докорінно знищити євреїв, йому б дістався центр духовної важливості Акаші. Але євреїв знищити неможливо, бо вони – обраний Богом народ.
150. Зараз вам здається, що Гармонічна Конвергенція зруйнує все під час 2012-2013-х років. Це не так. Бо це не енергія руйнації, а Енергія Просвітлення. Це треба розуміти для того, щоб не зникнути під час кінця світу, сформувавши кінець усього сущого у своїй уяві.
151. Зростання попиту на речі призведе до Зіткнення Мечів: темних і світлих. Я пропоную вам Просвітлення, щоб наша битва не була остаточно затягнутою. Скоро буде бій! За духовність, бо зіткнуться старі та нові енергії. З нашого боку це Енергія Просвітлення, з іншого боку – Енергія Матеріалізму. Оскільки наша Енергія сильніша, ми переможемо. І не може бути інакше. Так я сказав.
152. Потенціали минулого і майбутнього знаходять себе у сучасному: через нас із вами. Саме тому зараз такі часи, коли може бути все. Після того, як ми з вами зруйнуємо стару енергію матеріалізму, ми Збудуємо Нову Енергію Сублімативних Субстанцій. Варто лише знайти свій корінь у просторово-часовій крапці координат. Беріться сьогодні за зброю, бо вона є – ваші Думки. Беріться сьогодні і ми стрінемо Завтра разом. Не згадуйте Вчора, а живіть Сьогодні заради Завтра. Хто хоче йти разом зі мною вперед заради Бога – ідіть. Хто не хоче – до побачення.
153. Звідки я беру Знання? Якщо я скажу вам сьогодні, що у шістнадцять років подорожував разом із вищими у міжгалактичному гіперпростірному кораблі, ви мені зараз не повірите. Тому я не кажу – про це говорять інші. Ви не повірите сьогодні. Тому я розмовляю завтра. Бо Завтра я Тут Був.
154. У вашій душі сьогодні перестановка. Це нічого – скоро пройде. Тільки змінимо архаїчні умеблювання вашої душі третього виміру на меблі наступного покоління четвертого рівня акредитації. Ваші слова – наступні. Думки попереду летять. Ви пливете разом із ними, бо маєте Крила. Ви – наша частинка. Тому Живіть.
155. Ви йдете пішки дорогою життя не заради Хреста і не про Бога – ви йдете вперед задля себе, бо шлях ваш – то є ви самі. Якщо не вірите – перевірите. Навіщо слухати мій глас, коли ви самі скоро побачите все на власні очі? Ви застанете Епоху Змін і Буде Все.

000. Ви зламали Богу іграшку і маєте заплатити за це. Так сказав я і більше повторювати не збираюся.

Останнє слово

Bonjour! Я, Сальвадоре Далі, зробив те, що в принципі неможливо: народився з ликом Олега Сірого і згадав попередні життя. Тому, що можливо абсолютно все. Ця Книга є продовженням усіх моїх попередніх справ. Я прийшов сюди для того, щоб нагадати вам про кінець світу, що сунеться, і врятувати вас усіх. Я не мудрий – мудра моя Книга. Вона житиме у ваших серцях доти, доки ваші серця не стануть Вашими. Ібо так сказав Бог.

Як і раніше, присвячую цю Книгу моєму генію Гала Градива, Єлені Троянській, Святій Єлені, Гала, Галатеї Плачида і Гапелі?ні Капрі?.

Технічні характеристики Книги

Формат: 70х61/16
Тип Книги: Альтернативне майбутнє
Назва Книги: Другий Після Бога (Книга Спасіння + Книга Розуму + Книга Мудрості)
Помітки вид-ва: „Погляди видавництва можуть не збігатися із поглядами автора”, „Видавництво знімає з себе відповідальність за істинність інформації”, „Людям, схильним до суїциду, читати не рекомендується”.

Обкладинка (перша і остання сторінки, іллюстрації)
Вже виготовлені автором. За вимогою видавництва або зацікавленої особи будуть переслані на вашу адресу елекронною поштою (e-mail) у будь-якому форматі чи звичайною поштою (на диску).

На внутрішній стороні першої обкладинки обов’язкове розміщення картин Сальвадоре Далі до Галатеї Плачиди. І преамбула до них.

A
Gala-Gradiva
celle qui avance
Галі-Градива
тій, що вела меня
вперед

 
Площадь Встреч » Новые исследования психики (развитие психологии, основы человека) » Архив » Книга Мудрості (Я загубив розум і відкрив собі мудрість. І ви так робіть!)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Сайт создан в системе uCoz.
Развитие человека / Human development © Аллига Тэр, 2006-2024.

Rambler's Top100 Развитие человека / Human development (humanity) ТОП-777: рейтинг сайтов, развивающих Человека Твоя Йога