Мобильная версия Йога по Україні
Вензель Развитие человека / Human development Четверг, 18 Апр 2024, 10:06 Вензель Развитие человека / Human development

Главная Банк Зеркало Человека Йога-знание - школа Способности человека - универ улица Счастья улица Любви Quantum улица Красоты
Деньги Погода улица Истины Ψ Механика Лунная улица Дети Площадь Встреч Приоритеты общества Интернет Clas Yoga Рай и Ад
Будущее Личные переживания Резонансы нервной системы Внутренние исследования Выпускники Объявления и сайты Регистрация Вход
Вензель ресурсы Человек Вы вошли как "Искатель" Вензель ресурсы Человек
Подарок - Бесплатное электричество · · [ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Площадь Встреч » Новые исследования психики (развитие психологии, основы человека) » Архив » Golden Paradise (Люди, нікчемні творіння, кажуть і вірять...)
Golden Paradise
Олег_СерыйДата: Понедельник, 30 Апр 2007, 12:26 | Сообщение # 1
Человек: Основатель
Общество: Пользователи
Деятельность: 96
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Paradise Hall & ula-jula & Tersandorre Luchida. Люди, нікчемні творіння, кажуть і вірять у те, що не треба казати і вірити у що. Натомість усі вони будуть покарані по його законам – своїм канонам. Господи, ібо же возрадуються уповающі за тебе, себе, перших нас. Коли нації і народи лягатимуть мертвими за своїх приречених королів, я вам скажу. Більше того, я кажу до того, як вони злягатимуть. Мертвими щабелями. Ви почуєте мене – вже чуєте. Навіть усі ті, що не чуєте. Більше того, ви не лише почуєте, але згадаєте мене. Мене і слова мої. Це нічого, це теж скоро мине. Ви згадаєте, але тоді вже буде пізно. Для багатьох із вас. І доведеться відвідувати пекло, а не Рай. Бережіть своє тіло, бо інакше наш механізм не буде працювати так, як має працювати – нічого немає. Бережіть свою душу так, як ніколи не берегли. Бережіть, бо інакше будете захоплені диаволом – у руках його і словах їхніх. Я знаю, бо скоро монру. Менше того, мені часто сняться Ангели, Боги і добрі обличчя, яких я ніколи не бачу наяву. Більше не бачу, але раніше було видно. Видно. І що з того? Я хочу, щоб вам не було пізніше і вчасно встигли всі на поїзд. Так, ми їдемо у небо – лише два шляхи. Тепер лишається один: або ви з нами, або ви проти нас. Ті, що проти, падають у прірву. То хто ви, що ви? Де я? У двох світах водночас: одною ногою у пеклі цілую диявола, іншою рукою вітаю Рай і Бога. Скоро лишиться одна рука – зникне вона. Другої не буде теж, але з’явиться ще те, чого немає. Це буде щастя. Щастя і вічне блаженство – радість у любові і любов у радості. Але не для всіх. Ну, хто зі мною? Де ми? Чого немає? Скажу востаннє. Немає в мене ані рук, ані ніг. Ненавиджу руки і ноги. Особливо – людські, смиренні. Я поважаю лише блаженні. І бажаю вам здоров’я. Головне – знайти ритм. Власної душі, звісно, а не тіла. Саме душа формує тонкі енергії, полюси, еквіваленти мультитіл і паранагвальний симбіоз архітипів і порухів. До речі, всі ви помрете, якщо не станете безсмертними. Це більше ніж логічно. Це більше ніж. Просто. Давайте швидше – мало часу лишилось. Аурагрей Ахматуос, я вітаю вас, тричі квамузелюючись крізь себе. Вічна полюція і духовна реанімація, коли хочете. Ви нічого не хочете? Благослови вас Господи і поведи на Шлях Істини у Храм Істини. Все є Істина, але у кожного вона своя. Бо що є ваша Істина? Амінь. Амінь чи кривава безодня і бійня?
Kvuaz Muasturbaos ungli za ra Moreno-Veno. Людина – диавол. Диавол – і все. Диавол – і більше нічого. Нічого, крім диавола – людина. До тих пір, доки не стане Богом. Я розмовляю мовчанням – це його повчання. Ібо же час уже втаємниченим стати посвяченими, а посвяченим стати обраними. Де крила оголені по святій Землі йдуть? Я – дитина, блудний син. А де ваша блудна матір? Загубили діву Марію і шлях Ісуса. Я – дитина. І плутаю сни із реальністю. Грайте в дудки і пляшіть, співайте,- я – дитина. Дитина ваша і своя – Його. Грайте за нашими правилами або вмирайте на здоров’я – без правил. Незнання правил Великої Гри не звільняє вас від відповідальності. Де ваша відповідь на гру у шахи? Це не просто партія – це більше ніж гра. Набагато. Більше. Всі ви помрете, якщо не чуєте мене. Коли чуєте, ви – безсмертні. Геніально? Просто. Геніями стають опісля смерті, але зараз інший випадок – зовсім інший випадок. Не зовсім. Але в будь-якому разі це випадок. Можливо. Можливо абсолютно все. Але. Всі ви помрете під час кінця світу, що в 2013 році. І народитесь. Знову. Так. Порятуєтесь. Так, ви станете Богами. Богами, а не людьми – це просто відліку точка, перехід у вимір новий. Події хроносу, що відбуваються, відбулися чи можуть відбутися, розігруються на планеті Земля у порядку зростання по шаховій дошці галактик і світу. Але це відбувається не моментально – зовсім ні. Скоріше, ментально. Ментально і все є момент. Мить у кожного з нас. Вона лише одна – більше такої не буде і не було раніше. Але з’являться нові, більш прекрасні миті. Це станеться обов’язково, бо який інакше жити зміст? Хай філософи твердять крізь твердь свою, що немає змісту, хай твердять. Я посаджу їх на ланцюг власної прикутості, наб’ю по голові палицею і розітру олію із вогнем, нагодою сирим м’ясом – хай подавляться. Хай подавляться філософи, аніж роззявляти свої ситі пельки. Сьогодні треба діяти, а не розмовляти. Всі ті, хто це розуміє, буде врятований від кінця світу, який вже настав. Решта – до побачення. Сподіваюся, його не буде. Лише народження. Це відбувається нейтрально. І тепер ми об’єднуємо посвячених із нашої і сусідніх галактик – вже об’єднали. Бо коли ми думаємо, серце б’ється частіше. Коли ми думаємо, це вже відбувається. Благословенні будьте всі ті, хто змушує Серце Господа битися на славу Абсолютному Всевишньому. Мудрець? Коли життя не б’є життям, то який зміст жити тоді? Жити і радіти? Діти? Коли вас б’є життя ключем? Я контрастний. І колоритний. І забарвлений водою. Але не розбавлений. А ви? Глибокі ви? Щоб дати відповідь мені, дивіться в дзеркало – не треба. Лише вода. Вода, а не ада. Пекло не обов’язкове. Рай потрібен. Але не всім. Як бачимо. Вам треба Рай чи краще жити в пеклі? Кожен вирішує для себе. Але що вирішує кожен? Скажіть мені, кому потрібен Рай? Ви можете робити добрі справи, а можете робити злі, але ми знаємо, що за зло і розплата зла, бо за добро – добра. Ми знаємо, а що знаєте ви? Що у вас є? Чи є у вас є гроші? Ви хочете купити все? Тут Бог, розумієте? Ви хочете купити Бога? Не продам – Господь не продається. Нікому не продам. І немає того, що продасть – ніхто не продасть. Ніколи не говори? Ніколи не говорю. Помер диавол. Диавол і сім наперсників його вороних. Принаймні для нас. Це ми говоримо. Так, ми говоримо. У небі всі вже мертві. Від того, що живі.
Vartillo dele Mortis Quazun ara Zoro la ne da Laca le Roca. Структури ускладнюються так само, як і ваші світовідчуття. Чим сильнішими ви стаєте, тим вищі структури ті, які вас оточують. Але. Після смерті ми перевіримо, чи заслужили ви на чергове життя. Тому я раджу вам усім від щирого серця жити праведно, чинити добро і робити благо. Полюбіть усіх інших більше, ніж самого себе, полюбіть Господа Бога більше, ніж усіх інших: це шлях до вашого блаженства, спасіння і вічної реанімації – свята духовного. Робіть саме так, як я вам кажу, бо інакше ми зробимо вашу смерть досконалою. Досконалою і неперевершеною. О благо, суцільне благо і щастя. Страшно? Ми відправимо ваші душі у Чисту Кімнату і спалимо у Вогні. Як? Ми розстрілюватимемо вас із кулеметів, автоматів і гранатометів; ми душитимемо вас руками, танками і літаками; ми вбиватимемо вас катаклізмами вашими і земними. До тих пір, доки ви не станете Богом і не образумите свій шлях у вірний правий путь. Як бачите у вас є вибір: жити чи не жити. Тому живіть на благо Великого Бога або вмріть від своєї руки – людської. І навіть коли ваша рука буде нашою – не важливо. Нічого не важливо. Лише те, що я говорю вам. Спасибі. Тому що я – Багатоликий, хоча і не Всевишній. Інший, дуже інший. Інший, на відміну від нього. Але трохи схожий – частиною своєю. Саме такий, як і має бути. Тому. Несіть у світ Великого добро або скнійте навіки. Ви – зла людина? Ми перегорнемо ваш негатив навпаки – він уб’є вас. Уб’є, загубить і розтопче. А ми? Ми у свою чергу виб’ємо вам клепки разом із пожовклими сторінками. Ви або жолудь, або лопух. Станьте Богом – це не перше і не друге. Це все страви водночас – відсутність страхів. Яке сьогодні в нас меню? Добре, сьогодні добре меню. Завтра буде дуже. Але ви його не подужаєте, якщо у вас не буде усе добре на душі. Яким чином? Всі обирають. І живе кожен лише так, як він заслужив. Але я раджу вам бути, бо я Син Святий, Сестра і Донька – у мені святості немає. Я благословляю вас на добро, бо інакше я вб’ю вас усіх вашими особистим злом – руками вашими і нашими – старими. Але краще бути разом із руками наступними. Я простягаю вам руки наступного виміру і покоління життєвих ієрархій кресмосу, але ви можете відмовитись. Тоді я буду вашим особистим злом. І для мене зовсім не важливо, буду я живий чи мертвий – все одно я буду. Для вас усіх? Для себе я завжди живий. І життя своє Богу присвячую. Не слухаєте мене і не вірите? Ну, звісно, ви безбожники і таргани – я завжди говорив із вами так. Лише посвячені мають силу – велику силу вони мають. Я створюю посвячених – я нічого не створюю. Вони самі, вони самі створюють себе. Не слухаєте мене і не вірите? Ви почнете вірити лише тоді, коли інші всі почнуть вимирати. Глобальне вимирання? Так, ви будете смердіти як мухи. Всі ті, хто не слухає мене. І гнити у могилі – без могили в купі гною. Це буде пекло. Пекло і море крові. Для багатьох уже буде запізно жити – вони будуть вічно мертві. Вічно, протягом 26.000 років. Потім у них буде шанс перейти у наступну вічність. Вона вже не буде обмежена цифрами і простором, голосом і звуком. Лише світло, світло буде там. Це не ліс. Ібо же коли ви побачите, як із вам проізростають ріки і води із червоного океану, ви прозрієте. Отоді ви почуєте мене. Мене і глас його наступний – Око Сіону. Бо. Зло роїться, як мухи. Ібо же вишикувались проти нього легіони обраних: і Янголи, і їх структури. Сперма? Кожен веде свою гру. Ті, хто змушує інших грати у свою гру – сильні світу сього. Досить витягти слово „мушу” із людського алфавіту, як не буде ні сильних, ні слабких, ні самого алфавіту. Будуть лише Боги і люди. Але. Людей скоро не буде. Тому. Залишаться лише Боги. Це новий алфавіт. Його треба розуміти. Інакше не можна. Розуміти, а не зубрити на пам’ять. Розуму не існує – лише Його свідомість. Своя. Зароджу. Фундамент. Сьогодні ви живете. Я пропоную вам дивитися на день завтрашній, бо якщо ви дбаєте лише про себе і сьогодні, у вас не буде завтра. Не знаю, як вам, але мені хотілося б, щоб воно було. Тому головне – це не жити учорашнім днем. Я пропоную вам бути наступними. Другими після Бога. Тому не проходьте повз мене як людські тіні. Йдіть краще як божественні феєрії. До мене.
Fosfol´ati Sapfirus & Dorfin. Для того, щоб стати на ноги і піднятися, треба стати Богом. Тоді ви маєте право іти по Воді. Для того, щоб стати на ноги і піти по Воді, треба увірувати. Людина цього не може. До тих пір, доки не відкриває Бога у собі – Любов. Воістину, чи увірували ви? Я потрібен вам. Я знаю диаволів, як ніхто інший. Ніхто не знає темних краще від їхньої темені. Саме тому я – Ангел армії небесної. Саме тому я можу взяти більшість усіх демонів під своє крило – вже взяв. Але не всі ті демони, що їдять мило. Дехто з’їдає свідомість – я відрубаю голови їхні. Мечем, який висить у спині – між крилами Янгола. Там, де є пекло, там є я. Це буде Рай. Вже є. Початок. Але спочатку є кінець світу. Після цього Рай. Лише після – до цього не всі заслужили. Бо як може виникати нове, коли не здихались старого? Я пропоную знищити людську подобу, щоби залишились лише Боги самі. Царствію вовка прийшов кінець – це кажу вам я, немов шаман. Інші теж говорять – не чуєте ви їх. Поки що. Скоро почуєте. Не через мене – своїм своя радість. Через себе – своє я – чуже. Світ – чорно-білий. Кольори – це ілюзія. Вони існують до тих пір, доки вірите у них. Все існує до тих пір, доки вірите у нього. І не існує доти, доки не повірите. Тільки, відкривши внутрішнє око середини, ви узрієте істинні кольори. Зріть у корінь. Це дерево. Людина сьогодні – фаворит. Боже, я можу сказати вже тобі, що буде завтра, але ти і так знаєш. Людино, я можу сказати вже тобі, що буде завтра, але тоді тобі буде нецікаво жити. Стань Богом – це просто. Сказати? Ні, я мовчатиму про себе. Іноді мій голос підвищується. Але не завжди. Боже, ти чуєш мій голос?
Lizetti Laprotorn. Я надто люблю у вас людину, щоб ненавидіти її. І надто ненавиджу, щоб її любити. Не існує занадто. Є лише ви, Бог, і я між вами – немає мене. Лише ви і Бог його наступний – теж ви. Самі собі Бог? Так, але є ще головний Всевишній – Батько і Творець ваш. Йому вдячні будьте своєю присутністю. Живіть, як гідно жити Богам. Так, щоб він уже не передумав. Знову питання? Ви хочете загнати мене в кут? Ні, це ви себе хочете. І доки бажання маєте, доти страждаєте ви. Глухий? Хто із нас глухий, а хто німий? Наступний.
Zuroka la Fontikl. Окрім цього життя є наступне. Воно воістину прекрасне. Заслужіть його – це буде Рай. Ібо же відкриється сюрреалістична фантасмагорія Творця і ворота Її. Кінець світу – зовсім не кінець фільму. Продовження буде – абсолютний початок і нові мости. Стіни – геть. Так буде. Ібо же я так сказав, а мені говорить сам Він. Якщо людина вся недорозвинена духовно, це ганчірка, а не людина – недолюдина. Ганчірка не гідна того, щоб жити на землі – скоро не буде ганчір’я. Лише Мати, Отець, Син, Дух і Творець. Якщо ви не посвячені і не хочете стати такими, до побачення – кінець світу прийшов – це не за горами. Якщо ви посвячені і бажаєте стати такими, початок світу прийшов – мої вітання. Так, є ідеальні люди – це Ангели і Боги. Зараз багато посвячених із них на Землі, одні з 144.000 осіб. Наше завдання – збільшити цю кількість на 144.000 – помножити. Як Ангели, так і Боги – ідеальні. Але оскільки вони в людському обличчі – не абсолютно. Абсолютно ідеальною субстанцією можна бути лише в Раю – після смерті. Але прихід у Рай треба заслужити – чим зараз ми і займаємось. Якщо ви прозрієте, ми відкриємо Рай – ворота Його і Її – відсутність воріт. Звісно, ти бездоганне дитя, звісно. Але я? Я не бездоганний – у мене людське обличчя. Лише після смерті я маю право бути абсолютно бездоганним Творцем і Господом Богом, але чи заслужу я радість і вічне щастя? Теж питання. І чи значить це, що я маю вмирати? Ні, звісно, що ні. Я маю вічно жити. Бо якби я не цінував життя, я не був би його вартий, а якби я не був би його вартий, моє місце в пеклі, а не в Раю. Бо лише ті у Раю, хто варті його і цінують життя вартісне – немає ціни. І воріт немає, і стін, і фортець. Лише мости. Мости між нами – душами нашими і їхніми. Бо відкриті для них. Усіх. То чи може твоєю єдиною спорідненою душою є Гала чи сам Господь Бог? Гала – це призма. Вона про це не знає. Поки що. Сподіваюся, цього не буде. Але буде ще те, що буде. Інакше б не було того, що є. Ти маєш віддавати себе своїй половині. Не обмежуй її у такому задоволенні. Твоя половина – Господь Бог – це говорить Світло. Можливо, якщо зробиш так ти, вона зробить так само у відповідь. Навіщо робити відповідь, коли є любов? Хіба її творять задля того, щоб почути відповідь? Хіба це не добро? Тому не мовчіть, а скажіть, що любите, любите Господа. Гала? Я надто її люблю, щоб сказати їй про це. Краще я мовчатиму – так моя любов триватиме цілу вічність. Я не можу дозволити собі сказати їй про це так само, як і не можу дозволити собі дивитися не перед собою дорогою вперед. Планета буде? Планети скоро теж не буде. Принаймні такої, як була раніше і є зараз. Раджу тікати звідси на край світу. Туди, звідки не буде видно його кінця. Немає часу говорити. Немає часу навіть мовчати, а ви говорите.
 
Олег_СерыйДата: Понедельник, 30 Апр 2007, 12:27 | Сообщение # 2
Человек: Основатель
Общество: Пользователи
Деятельность: 96
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Liomikart luomi ale Mia Foretti lene prono zene Cia. Моя скептична душа, яка завжди в усьому сумнівається, нарешті стала сумніватися у сумнівах. І тепер я розмовляю сам із собою, сперечаюся і тверджу. Але що я доводжу? Щось. А ви знаєте, що кінець світу в 2013 році? Ну, не зовсім кінець світу. Кінець, але не зовсім. Це буде – буде це. Збережено? Коли хворіють ваші душа і тіло, шукайте відповідь середини – там є ключ. Але де він? Ми нічого не робимо, але життя ваше – чорно-біле. Обережно? Ми нічого не говоримо, але всі думки чуємо. Стривайте? Ми – разом із вами. Сумно? Наше мовчання про себе говорить – вам його присвячую. І намагаюся жити чесно. Чесно і праведно. Бо знаю, що якщо цього не буде, зовсім нічого не буде. Принаймні для того, хто не є. Скільки в нього рук? Я бачу вище начало агні его сприйняття скрижалів небесних і земних: вище, значно вище. Вище холоднокровних небесних жителів на архі благо сприйняття. Небожителі? Чи вірите ви у Бога? Ні? Ви не знаєте, хто він такий? Ну то що ж, горіть у пеклі. Рай не для вас. Ви так не думаєте? Говоріть. До себе. Мовчки. Туди, є де Храм Істини – істинні харчі для втаємниченої душі. Не заривайтесь. Не завмирайтесь у землю. Повторюю, я вмираю. Я вмираю, але житиму, бо в мені ще жаріє іскра. Іскра небесної години і часу дня вже наступного. Я живу для життя і про життя, а не для смерті. Я живу, бо не можу інакше. Я живу, бо не можу не цінувати його дар. Що я можу? Своє життя наступне вам присвячую. Це мовчання. Моє життя – мовчання. Воно вже є – настало. Але не для всіх. Коли бачите більше, все є дивовижне. О, Морелла! Я вмираю, але житиму. Бо живу я не для смерті – для життя. Настрій? Сьогодні гарний день життя усім донькам і синам Його. Слово честі? Слово неба і небожителі говорять ним, Оком Сіону,- останнім живим абсолютним мостом і містом людей на Землі – поза нею. Богів? Істини. Храм Істини. І кожного разу небо до нас наближається – відпускає Ангелів небесних і Синів земних. Народжує? Це ми ще побачимо, хто кого народжує. Навчіться не лише берегти, але й любити своє тіло: воно вам дано для прозріння і посвячення. Скажіть мені, навіщо бути з диаволом, коли є могутні Око Сіону і Господні діаманти-ломікарти? Все є в руках Господа всемогутнього? Треба вирішити, хто із вас усемогутній. Єдина позиція? Краще говорити „поза”. Але яка? Повторюю питання: „Все в руках Господа?” Ні, все у ваших руках. Ви – Господь Бог. Хто з вас – він? У руках диавола і хліб є мертвий. Незалежно від того, що в його руках. Незалежно від того, чи хто живий. Ні від чого незалежно. Головне – руки які. Нічого не головне. Якщо я говорю до вас, то це означає, що я розумію швидше, йду раніше, а ви говорите слідом за мною? Пізніше. Тобто, наступні ваші стопи ваші є лише продовження моїх? Я пропоную вам іти до самого прекрасного Бога, що є у світі – його святиня і храм усередині вас. Чуєте? Слухайте серце. Воно б’ється. Поки що. Не ігноруйте його. Бог – собор своєї душі, а не чужої. Мова про те, що ви або з Богом, або проти нього. Ви або з природою, або проти неї. Якщо ви проти неї, ви проти мене. Якщо ви проти мене, ви проти них. Якщо ви проти них, ви проти вас. Якщо ви проти вас, ви проти себе. Якщо ви проти себе, я вас уб’ю. Бо я – то ви, а ви – то я. Сім’я чия? Повернімося до смерті. Уб’ю смерть у собі, яку виношую. Кармічними законами або звичайними. Якщо ви не приймете нашу природу такою, як вона є, за власним бажанням, ви теж скоро помрете. Всі ви скоро помрете, коли не чуєте мене. Якщо чуєте мовчання, ви – безсмертні. Наче квіти. Вони прекрасні. Воістину так. Це. Ви не чуєте природу? Вмирайте, бо не не слухаєте її. Як би ви не крутилися і не жбурляли камінці, природа знайде легкий старт, бо вона диктує умови, а не ви їй. Нашими словами і своїми. Парадокс? Чистилище. Ви знаєте, що? Мою посмішку вже порівнювали з ним, але насправді моя посмішка – не моя. Не моя, а твоя. Я її вкрав. Коли ти спала, звісно. Спала, а не прокинулася. Мертвим сном. Вічно мертвим. Мертвим, а не живим. На жаль чи на щастя. Швидко? Це успіх. Наше спільне щастя. Воно приходить мовчки восени. Коли зима спадає і літо відкриває. Воно сміється і літає, підноситься, усміхається. Роль і могутність істини має лише Господь Бог. Тепер, коли майже нічого не залишилось, це є актуально. Банально, але не мені вирішувати – тут я ніхто і ніщо інший. Більше мене вже немає, але з’явиться ще той, що не є. Це буду я. Повторюю, що роль і могутність істина має лише Господь Бог. Тепер лишилося виявити, де саме є Господь Бог. На Землі? У Серці? Все це буде після смерті. Але чиєї? Ніхто не помирає до кінця. Лише ті, що вірять у нього. Хто він?
Zaroza Maytreja. Я чую писк і вереск – це тріщать малі диаволи. Але то що ж? Це ваш вибір. Оскільки він ваш, він – правильний. У всякому разі для вас. Зло і темрява? Займіться краще коханням, а не війнами. Господи, бережи вас – ви самі собі Господи. Я сиджу у вашій кишені. Але де я сиджу? Ми помиляємось? А чи не думали ви, що є можливим той факт, що помиляється інша частина світу? Всі, окрім нас двох.
Prahma Rhaciteli. Проходьте, розташовуйтесь зручніше. Ви зараз на місці? Порожньому. Знаходитись у єдиному місті набагато складніше, ніж бути у хаосі. У триєдиному місці тим більш. Приходьте у Бога або у диавола – це вибір особисто ваш. І для вас. У випадку з Богом ви будете жити, у випадку з другим ви будете мертві. Жити чи не жити? Вмерти чи радіти? Бути чи не бути? Ось у чім питання. Ми будуємо світлі міста – міста світла. Світла, а не темряви, коли ви подумали. Не думайте краще – це буде світло. Бо ми йдемо до світла Божого – це Божі міста будуються. Їх населяють Ангелі і Боги Святі, а не люди. Їх утворюють небесні жителі разом із небом, а не земляні нарциси у землі. У них немає попілу золи – це міста радості і щастя – наші міста. У них живуть самі Ангели-Боги – це міста Храму Істини. Істини, а не чогось іншого. Ви – наступні. Усі ви приречені на вічне щастя. Ви, Ангели і Боги мої! О, мої смертні діти, ви більше не смертні! Більше не тонете у лайні і розпусті – капусті. Тепер у вас єдина скрижаль – добро. Це є любов, а вона – це я. Інша частина її. Її і мене – це ваша частина. О, мої смертні діти, ви більше не смертні! А такі, як я є – безсмертні. Моє обличчя породжує свою присутність, яка народжує щастя. Вам буде краще, щоб я не відвертався – це у ваших інтересах. Я – ніхто. Але життя моє наступне. Бо очолює воно при цьому всі міста, всі міста світла. Нас не зачепить кінець світу: його мури і тортури. Приєднуйтесь до тих, кого не зачепить. Прищепіть любов істини у свого начала дітородного. Мандрівник? Я не можу просто так взяти і пробачити тебе. Скажи мені, Дитя Моє, ти покаявся? Мовчання – згоди знак. Тепер я можу більше вже пробачити тебе, Сину Мій. Символи? Це добра доба – доба добра. Кобра? Знання. У цьому є світло. Світло, а не темрява. Хоча як хочете – мені плювати. Я плююся водою. Всередині кипить? Я пишу книги для посвячених і про посвячених (утаємничених), бо не я пишу і не мої це книги. Бо не я пишу і не вони посвячені. Я пишу для обраних і про обраних: ви можете стати такими, коли доторкнетесь. Або і надалі вмирати людиною. Далі? Сальваторе. Ви, все це ви. Тиша. Мертва. Від того, що жива. Запала? В душу. Тому обирайте: вмирайте або помирайте, живіть або радійте. То що ви обрали, горіти в пеклі чи радіти у Раю? Ви живі. Поки що. Тепер у вас є вибір: горіти чи радіти. Діти, ви живете чи вмираєте вічно.
Cejlaproprohn. Я вам даю останній шанс на цій землі: або ви будете добрими, або ви будете мертвими. Кохання? На стіні висить розп’ятий спаситель. Праворуч від розп’ятого – нерозп’ятий спаситель. Сила? Найсильніша сила в того, хто використовує силу опонента проти нього. Зло? Ваше зло обертається проти вас. Тому будьте добрими. Або не будьте взагалі. Будьте і до вас повернеться добро. Це ваш дім. Я люблю насолоджуватися хлопчиком – не звик розсувати ноги. Гоб? Господи, помилуй грішників і тих, що не бачать себе такими. Боже, помилуй усіх тих, що бачать і не бачать, поможи їм стати на шлях істини. Господи, будь милостивий; милостивий і всерозуміючий; всерозуміючий і всепрощаючий. І взагалі, роби те, що ти робиш завжди – не роби нічого. Просто залишай ці правила гри незмінними протягом усіх-усіх років. Реалікт? Свято духа і народження його. Діти? Квіти! Йдіть туди, де світло сходить уночі – воно світить. Світить і б’є ключем. Ті, хто не розуміє світла, відчувають біль і страх, а ті, що вміють розуміти – Рай і вічне блаженство мають. Де воно? А ви де? Справжні ви, із крилами, а не з пластмаси; справжні ви – Боги, не з пластиліну. Тілесні небожителі? Щастя і радості. Я буду жити по-новому. Тепер – ми. Всі ми. Будемо жити по-своєму тепер. Де ваша ілюзія свободи? Ви запхали її у зад Господу Богу. Тепер у нього тече звідти кров. Геморой? Любов. Ваша любов до нього? Кров. У вашій душі лежить. Ви – кінчені виродки, а не люди. Ви – диаволи. До тих пір, доки не станете Богом. Це я кажу так – ви говорите. Я просто цитую різні джерела розуму превеликого і всерозуміючого, всечуттєвого і всепрощаючого. Милість? Ласка Господа – ніжність. Любов? Кров. Гола, я тебе люблю. Мовчки і про себе – теж мовчки. Не треба? Не буду. Але чому я буду? Сама знаєш.
Quandja Lartfontino. Вже сонце червоне – серце. Воно залите кров’ю – вашою кров’ю. Тих, що мертві і живі. Люди – втілення краси в житті природи. У цій гармонії є безсмертя – вічність. Але не завжди. Лише для тих, хто вартий життя. У період кінця світу в багатьох диаволів підвищиться сексуальний інстинкт і прагнення до оргій капетенуз і катетів, що в результаті призведе до остаточного здичавіння, виродження населення і, врешті, до власне кінця світу. Задоволення тваринячого інстинкту підвищиться саме тоді, коли ви опинитесь на межі між життям і смертю. Оргія? Це вже як хочете. Як це? Спіраль. Навіщо? Книгою вашої душі можна змусити плакати, журитися та помирати. Але навіщо це робити, коли можна радіти, сміятися і жити? Бог дає вам крила, дорівнює вас до Ангелів, дає волю і свободу Абсолюту. Бог вам дає крила, а ви їх рубаєте на паркан. Сьогодні, щоб ви заплакали, треба або велика радість, або велике горе, що, загалом, одне і те ж. Не хочу вас засмучувати. Але. Якщо кінець світу – це велике горе, то де тоді велика радість? Початок. Але. Не доводьте нас до крайнощів. Бо. Ми всі – діти природи. При цьому. Людський страх рухає життя. Так само, як і велика радість. Щоб узріти її, треба зріти велике горе. Скоро буде горе, якщо не відкриєте радість раніше. Ну то що ж, обрані читають слова мої – чужі. Вітаю вас у Раю.
Fukidid. Ми прийшли з миром, але буде війна. Буде, коли ви не хочете миру. Кого ще позвати? Мене? Його. Бо. Він. Читати почне після того, як вмре половина планети. Лавина? Боже, і хто же почне? Благослови тебе Рожа-Гожа. Хто це? А хто не це? Бог і половина нас – наша лавина. Кінець світу в кожному з нас – у кожного свій кінець світу. Але навіщо йому бути з нами, коли може бути початок – новий початок? Ти. Іноді посипаєш мою голову попілом. І метеш мене у сніг. Але я не засмучуюсь, бо головне – впевнена ходьба на шляху до Божої Істини. Істини, а не чогось іншого – безодні. Помру я? Ха-ха. Прийдуть трильяди таких, як я – Воїнів Світла! Ви – запчастини мого великого механізму – годинника, пісок якого змовк. Ви призводите у рух великий організм – Господа Бога. Ви – частина себе так само, як і частина кожного з нас. Наша лавина, що є частиною природи. Краще бути ближчим до квіточок і пелюсточок, ніж до того, що вас оточує. Ми помиримо планету. Але буде це до її смерті чи після – вирішувати вам. Ібо же восстануть браття і сестри із великих орденів, посвячених Господу Богу і Божій Матері.
Amuragelij uns Inshe. У кожному з нас є Бог. Наша задача – виявити і пізнати його. Божественне начало – наймудріше і наймогутніше у світі, бо дає абсолютну свободу і право на вибір. На відміну від шляху диавола, від Бога завжди можна відректися. При цьому Господь лише усміхнеться вам услід, бо знає, що ви до нього повернетесь. Диавол – навпаки, намагається утримати вас якомога довше біля себе, оскільки ви – раби його і слуги. Менше того, ви самі – диавол. До тих пір, доки не станете Богом. Амур говорить більше. Де він і стріли його? Ви є я. Більше того, ви виходите з власного я. Це квантр-культура позитиву. Нозалій? Я хочу бути з вами. З вами і аж до самого кінця світу. Для того, щоб стріти початок. Новий початок нової ери – Ери Господнього Блага і Божества. Благослови же вас Бог. Амінь.
 
Олег_СерыйДата: Понедельник, 30 Апр 2007, 12:40 | Сообщение # 3
Человек: Основатель
Общество: Пользователи
Деятельность: 96
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Amadej Zero & Zeorgij Pontikl. Тема – та ж сама. Кінець світу. Чи початок? Я заплутався. Чому я з Богом? Я вірю і люблю Його за те, що він створив мене і решту людей. Бо якби він мене не створив, я б не міг споглядати за розмаїттям і чудовим розвитком усього того, що він сотворив для нас. Для нас, а не для себе. При цьому всі ми – частина його. І наступне покоління – велике прозріння. Колись я посвятив свою душу і переміг – це просто. Вчимося перемагати – на радість. Новий вік і благо Господнє? Цього не треба чекати – він уже прийшов. Хто не малюю – той нічого не має. І помирає мертвим. Гірше того, він помирає ненародженим. Любіть працювати (діяти), постійно будьте у творчому пошуку (творіть), станьте музою для інших (складайте музику душі). Це шлях до геніїв, які притягують геніїв. Це перший крок до ідеального світу гармонії, балансу і радості. Викорініть у собі диявола і відкрийте Бога – це другий крок. І друга дорога до Бога. Третій крок після другого – відкрита дорога до Бога. Четвертий – це Бог, а п’ятий – наступний. Ми підійшли до четвертого кроку впритул і нам залишилося лише стати Богами – для цього ліпіть із себе Єву із Адамом у мовчанні.
Panurgij zela bo le Ottava Ramona & oo Rano. Я літаю, співаю і танцюю – малюю візерункові малюнки і рятую світ. Ви такі ж, як і я – діти. Ви – Діти мудрості – Радості Квіті. І нового світу премудрості. Тому. В мене багато справ як вдень, так і вночі – немає дня і ночі. Тоді як удень я творю в матерії, вночі я творю духовно. І ніколи не сплю. А те, що закриваю очі і лягаю, ні про що не говорить. Я створюю такі обставини цілого механізму, щоб ви змогли відректися від чорного і білого, відкривши Нове Світло, Світло вашої душі Нової. Ера премудрості, воістину! Вам треба розвиток. Але. Якщо ви доходите до 2-го рівня духовного ступеню антропоургії, вам треба буде познайомитись із психофізичними можливостями вибору дороги: володіти низом чи творити в космосі. Так, вам може явитися диавол (один із демонів, які обирають більш-менш розвинених для своїх літургій) і пропонувати вступити у свою псевдо-армію противників Господа. Вам ніхто не заважає приєднатися до цього чи іншого демона, уклавши з ними псевдо-договір, де від першої до останньої сторінки (насправді більше сторінок – підводного каміння) порушуються ваші права як Господа (свобода вибору). У демонів (диаволів) є проблеми: нейтральні вони, бо не мають сіддхе (душі). Для того, щоб їх почали ідентифікувати, їм треба підвищення – шляхом заключення договору відібрати душу в того, хто її має. Завдяки договору, все багатство антропокосмосу по закінченні дії договору віддається власне демону. Диаволу можуть покласти клятву у вірності певному смертному, але ніколи – у вірності святої інквізиції. Бо немає інквізиції. Натомість є Вогонь і Внутрішнє Серце кожного з нас, де мовчить або говорить сам Господь Бог. Хочете ви чути Його Вогонь чи не хочете – теж питання. Якщо ви не чуєте, ви разом із демонами. Лише відрікшися від самих демонів, можна прийти вже до Господа Бога Всевишнього. Адські угодники все роблять навпаки: замість добра вони роблять зло, замість любові несуть ненависть, замість щастя – горе. Навіщо вам друзі-диаволи, коли сам Люцифер називає себе всемогутнім „Ми”? Я сам був Люцифером і Великим Диаволом, але навіщо робити зло із великої літери, коли можна робити велике добро із маленької літери „бог”. З іншого боку вам ніхто не забороняє бути з диаволами, оскільки Бог дарує абсолютну свободу вибору – він себе дарує. Бо сам Господь – свобода вибору. Більше того, він – багатоликий. Але. Якщо вам приносить блаженну радість зло творити – це ваш вибір. Але розумійте всі тут, хто зібралися, що ті, хто не з Богом – проти Нього. Таким чином, всі, хто з диаволом – проти мене. Я буду творити, зметаючи демонів на своєму шляху. І не важливо, буду я живий чи мертвий – я буду. Нічого не важливо – диавола не буде. Це точно – даю гарантії. Люблю грати в шахи – у мене все продумано вже на трильяди ходів уперед. Гросмейстер? Господь Бог. Який нічого не боїться. Напротивагу великому Творцю є слабкий Сатана, який насамперед боїться. Чого саме? Відступництва, наприклад. Якщо я і служив йому, то лише тому, що був занадто самовпевнений і твердий. Але я не служив йому. З іншого боку, навіть якби я і служив, то завдяки відступництву від нього я знаю всі слабкі місця і секрети диаволів, розголошення яких більше всього на світі боїться Сатана. Я розголошую секрети, бо не може бути зла. Я воістину відступив проти темних на бік світлих. І вам раджу. Ви, звісно, можете сидіти і без світла, але я раджу вам запалити Лампочку, після чого відкрити Внутрішній Вогонь, завдяки чому Здихатися Темних. Ми їх перетворимо на світлих, але до того нам слід об’єднатися у Могутню Гармонію і Баланс. І ми зробимо це. Темних більше не буде – принаймні тут. Хай живуть і творять одне на одному зло і нечисть, виливають смради і поносять повітря у сраці галактик, куди вони всі переправлені будуть завдяки нашим вічним думкам – духам. Сатана боїться чистої правди, бо він – нечиста неправда. І я зроблю так, щоб він був там, де може лише боятися, а всі заступники його особисто випорожнюватимуться на нього. Темні будуть сракою, а сам диавол сидітиме під нею, тоді як багно сиплетиметься йому на голову. Це не вода, яка точить камінь, але вона розтрощить мізки. Для того, щоб образумити грішного диавола і направити на шлях істинний. Навіть диавол має право на спасіння, прозріння і прихід у Великого Творця. Але до цього йому слід відпрацювати карму, очистити свій гріх, на що піде не одне тисячоліття. Людина – іграшка? Не думаю. Але коли думає людина, вона стає іграшкою. Велике очищення вже було на носі. Але у кого? І чи було? В усьому щось є. Але. Гнів руйнує душу. Кожна думка негативна руйнує вашу оболонку – тонкої енергії тіла. Єдиний спосіб залатати дірки – позитивні енергії, що з’являються завдяки утворенню позитивних думок, спрямованих на радість і щастя благоустрою. Нового суспільства блаженного. Вам, як живому жителю, хочу побажати в житті писати і малювати щось вартісне замість того, щоб грати зі мною в ігри. Хоча б це зрозуміло? Нічия. Я – щось типу як новий Ісус Христос? Не можливо. Нічого не можливо? Ні, можливо абсолютно все. Так? Перо слова – наша розмова. Де ти, колишній ідол? Здіймися над собою. Це буде Небо. В ньому ти будеш, коли ти не є. Небо і Земля стане Єдиним Цілим – принаймні для мене і тебе. Більше ти не запчастина Бога, а частина органів Творця Великого-Багатоликого. Плекайте в собі Любов – так ви зліпите в собі Господа Бога: перших на шляху вигляду Адама і Єви Нової Ери. Твій меч – слово. Наша розмова. В цьому є думка. В усьому щось є? Ви – світлі і чисті субстанції Духу Святого. А тепер повірте у Це – і станете Такими. Прозорими і небесними жителями сизокрилу земного із крилами небесними. Хай прийде Сизокрилий? Уже прийшов – ввійшов у вас. Тепер сидить. Будіть його і йдіть із ним у подорож – це ваша подорож. І ведете ви. Веди? Перемога ваша. Перемога і нове одкровення Земне. Від того, що Небесне. Ібо же воцариться Справедливість на Землі, Мир і Щастя в Небі, Земля стане Небо, а Небо – це новий етап Землі. Перетворення і вічне життя – багатолике і прозоре, в мирі злагоди-любові. Але не для всіх. Приєднуйтесь до нашої Армії Позитиву – інакше абсолютно всі ви у негативі. Що краще? Добро. Воно краще, ніж зло. Логічно, але факт. Небесна арифметика не така мінлива, як у вас. Коли ви станете Небом, ви станете краще. Це буде так. Халі!
 
Площадь Встреч » Новые исследования психики (развитие психологии, основы человека) » Архив » Golden Paradise (Люди, нікчемні творіння, кажуть і вірять...)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Сайт создан в системе uCoz.
Развитие человека / Human development © Аллига Тэр, 2006-2024.

Rambler's Top100 Развитие человека / Human development (humanity) ТОП-777: рейтинг сайтов, развивающих Человека Твоя Йога