Мобильная версия Йога по Україні
Вензель Развитие человека / Human development Пятница, 26 Апр 2024, 00:30 Вензель Развитие человека / Human development

Главная Банк Зеркало Человека Йога-знание - школа Способности человека - универ улица Счастья улица Любви Quantum улица Красоты
Деньги Погода улица Истины Ψ Механика Лунная улица Дети Площадь Встреч Приоритеты общества Интернет Clas Yoga Рай и Ад
Будущее Личные переживания Резонансы нервной системы Внутренние исследования Выпускники Объявления и сайты Регистрация Вход
Вензель ресурсы Человек Вы вошли как "Искатель" Вензель ресурсы Человек
Подарок - Бесплатное электричество · · [ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Площадь Встреч » Новые исследования психики (развитие психологии, основы человека) » Архив » Олег Сірий і Світлана Кедик. Наша історія. (Видання Книги Спасіння?)
Олег Сірий і Світлана Кедик. Наша історія.
Олег_СерыйДата: Понедельник, 30 Апр 2007, 12:37 | Сообщение # 1
Человек: Основатель
Общество: Пользователи
Деятельность: 96
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Коли я почав писати Книгу Спасіння (до минулого форуму видавців у Львові, півтора роки назад), я ще не знав про те, що буде кінець світу. Лише потім я дізнався, коли прозрів. А прозріти мені допомогла Світлана Кедик, з якою познайомилися на Гаку. Спершу - через рецензії, потім - через дружні рецензії, лише після чого - через листи. Так, ми стали друзями. Більше того, ми допомогли відкрити одне одного, бо стали музою Одне Одного. Саме так створювалася Книга Спасіння від кінця світу. Світ слід рятувати любов*ю? Непогана ідея. Ідилія? Насправді це належить всім, людству книгу присвячуємо.Олег Сірий & Світлана Кедик!
Чому я кажу "ми"? Завдяки плідній співпраці ми прийшли до спільної ідеї, яка допомогла нам відродити Бога у собі - у кожному з нас. Без Світла (Світлани) не було б мене такого, як я є тепер, а без мене такого, можливо, не було б такої людини, як Світлана тепер є.

Так, ми вирішили поєднати зусилля і видати спільну книгу з назвою за принципом "Кінець Світу - Початок Світу" або "Кінець Світу - 2013 . Початок Світу - 2013". Але чому називаємо саме цю дату? Не важливо. Нічого не важливо. З тим же успіхом ми б могли назвати книгу "Кінець Світу 6121278", але ми не робимо цього. Справа в тому, що кінець світу (інші назви - апокаліпсис, армагеддон) уже настав. Просто це не всі бачать (поки що), але це теж скоро мине. І всі, хто не бачить - це проблема кожного. Бо для того, щоб побачити, треба схотіти цього. Так формується прозріння.

Ми зі Світланою прозріли одне від одного, завдяки чому "завагітніли", в результаті чого з*явилася Книга Спасіння, що буде (планується бути) закінчена протягом пів року. Ми - дві половини одне одного. Не вірите? Дивіться - це два млинці, дві частини одне одного. Наприклад, я - зло, а вона - добро - посередині істина. Істина завжди посередині, бо немає ані добра, ані зла. Є лише те, що ми хочемо. І те, що ми обрали для себе. Решти не існує. Принаймні для нас. Вона може існувати для всіх тих, хто вірить у ту решту, в яку ми не віримо. Ми - дві частини єдиного організму - Господа Бога (інші імена - Еон, Лока, Аум, Всевишній, Аллах, Будда, Іісус тощо). Можливо, саме ми зі Світланою Кедик - 2 пророки, передбачені Іоаном Богословим. Нічого собі закид? Нічого собі ви! Ви теж Боги. І можете стати Великими. Для цього досить прочитати нашу спільну книгу і відкритися - відкрити в собі Рай. Бо лише всередині нас є Бог і диавол, пекло і Рай - ми самі вирішуємо, де бути чи не бути, вмерти чи забути, жити вічно чи вічно помирати? І завжди можна зупинитися. Зупинитися і повернутися обличчями до Бога. Так зробили ми зі Світланою. І вам радимо.

Чи треба видання Книги Спасіння? Певно, що так. Мета книги - об*єднати цілий світ, не дивлячись на колір шкіри, віросповідання, країну, мову, тощо. Справа в тому, що ми живемо в останні часи 3 виміру, 5-ої (за іншим календарем - 84-ої) раси людей, на зміну чого в 2013 році остаточно зміниться на 4 і наступні виміри, 6-у (85-у) і наступні раси. Створиться Бог замість людини, словом. Людина вмре і не буде більше її - всі, хто перетвориться разом із нами, буде серафітами (homo seraphicus christus), бо духовний розвиток і Бог - Любов перед усім. Світ слід рятувати Любов*ю, хіба не так? Якщо буде так, Любов завжди рятує світ!

Чи буде книга купуватися? Її "розметуть", не встигнете і пальцем ворухнути. Наведу приклад. На одному з моїх книжкових партнерів, інтернет-магазинів (Лабіринт-шоп.ру, Озон.ру), книгу з назвою "Завтра конец света" розгребли майже негайно. Тепер її навіть на складі немає - буде додруковуватись. Ми називаємо (точну, абсолютну, дійсну на момент виходу) дату кінця світу і водночас початку і народження. Іншими словами - кінець світу - це пологи. Які триватимуть три (плюс-мінус невизначеність) дні. Сонце зникне для того, щоб ви запалили вогонь у собі - це буде Рай. Але не для всіх. Бо дехто ще продовжує у пеклі жити.

Ми створили сайт підтримки http://godevil.hut2.ru, який має успіх. Щодня заходить дуже велика кількість людей, які дізнаються про кінець світу-2013, частина з яких рятується. Планується відкриття (найближчим часом) глобального порталу в зоні рунета - нашого проекту спасіння.

Отож, плануємо видати книгу наприкінця 2007-го року, який особливий. Або у першому кварталі 2008 року.
Прохання звернутися до нас не пізніше форуму видавців у Львові-2007 (і забронювати нашу спільну книгу спасіння під своє видавництво), оскільки після форуму буде розіслано більше 200-т пропозицій до видавництв України, не менше 50-ти пропозицій до видавництв східних сусідів, не менше 10 пропозицій до міжнародних фондів і організацій, не менше 5 пропозицій до представництв інших країн в Україні. Окрім видання у тих осіб, які зможуть забронювати нашу книгу для себе, листи з інформацією про книгу буде розіслана в основні фонди, джерела, газети, журнали, політичні партії, тощо.

Ми пропонуємо саме Вам приєднатися до великого. Зі свого боку обіцяємо підтримку із сайту, власну присутність (коли буде можливість), тощо.

 
Светлана_КедикДата: Суббота, 12 Май 2007, 09:36 | Сообщение # 2
Человек: Первооткрыватель
Общество: Пользователи
Деятельность: 77
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Свого часу, Олег підштовхнув мене на роздуми. Саме тоді, коли читала його твори. Та справді, він не сказав нічого(дуже багато) окрім єдиної фрази – кінець світу.І моє перше прагнення було заперечити. Та чим більше пізнавала його через твори, тим більше заглиблювалась у роздуми, заперечення стали роздумами. Я думала – кінець світу не буде. Власне, це і стало пошуком Світла...
І я зрозуміла, пройшовши з ним пліч-о-пліч певний шлях – кінець світу буде, він буде Початком, початком Любові глибоко в душі...
Ми доповнили одне одного. Якщо Ви зумієте розгледіти у тому доповненні гармонію... Та Гармонія і є Любов’ю.
Це справді Книга, і справді Спасіння. Але читаючи її, кожен відкриває для себе власну книгу спасіння.
 
Площадь Встреч » Новые исследования психики (развитие психологии, основы человека) » Архив » Олег Сірий і Світлана Кедик. Наша історія. (Видання Книги Спасіння?)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Сайт создан в системе uCoz.
Развитие человека / Human development © Аллига Тэр, 2006-2024.

Rambler's Top100 Развитие человека / Human development (humanity) ТОП-777: рейтинг сайтов, развивающих Человека Твоя Йога