Мобильная версия Йога по Україні
Вензель Развитие человека / Human development Четверг, 28 Мар 2024, 12:55 Вензель Развитие человека / Human development

Главная Банк Зеркало Человека Йога-знание - школа Способности человека - универ улица Счастья улица Любви Quantum улица Красоты
Деньги Погода улица Истины Ψ Механика Лунная улица Дети Площадь Встреч Приоритеты общества Интернет Clas Yoga Рай и Ад
Будущее Личные переживания Резонансы нервной системы Внутренние исследования Выпускники Объявления и сайты Регистрация Вход
Вензель ресурсы Человек Вы вошли как "Искатель" Вензель ресурсы Человек
Подарок - Бесплатное электричество · · [ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Площадь Встреч » Новые исследования психики (развитие психологии, основы человека) » Архив » +++ 2013. Selamino Montejro. Олег Сірий (Это стоит почитать (рекомендую читать пред-е уроки до этого))
+++ 2013. Selamino Montejro. Олег Сірий
Олег_СерыйДата: Среда, 09 Май 2007, 19:17 | Сообщение # 1
Человек: Основатель
Общество: Пользователи
Деятельность: 96
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Montejro, Alek ane zero Lupois, tarrega Sir-Aventa-Grava lele vana Montijro le Riva ne vego-P. На мене знову найшло прозріння і я знову чув Його Глас – Бачив. Що! Смерть душі? Ні. Реквієм за мрією? Ні. Кінець світу? Ні. Я – Господь Бог. І, треба сказати, що усвідомлювати себе Господом Богом – найвище благо у світі. Ви – Господь Бог. Тепер і завжди. Я передаю естафету своїм творінням – Вам. Бог є Отець. І він у мені. Саме тому я знаю, коли буде кінець, а коли – початок. І серафіти в об’єднанні і блаженстві. Вічно! Творці життєдайної енергії Творця. Зараз ви є: живі чи мертві! Це не важливо. Нічого не важливо. Лише те важливо, що ви є. Тепер є два шляхи розвитку: або ми працюємо на благо Благ і сповідуємо принцип Господа, або з неба спускаються Великі Ангели (такі, як я), і без вашої участі влаштовують усе якнайкраще, в тому числі і кінець вашого світу, після чого Творять свій Початок. Остання Печать уже знята, Сильний Ангел уже прийшов. Залишилося тільки почекати сурми, які зроблять останні сім агоній цього недосконалого світу звіра. Після кінця звіра (видалення геморойного антихриста як ракової пухлини планети) буде початок світу можливостей. Ваша задача – дожити до цього. І пережити кінець. Прокинутись від сну, відкрити очі і стріти початок. Для цього рівень гармонії вібрацій вашого тіла має бути блаженним – він є лише у Богів і Ангелів, якими вам треба ставати вже сьогодні. Хто з вас є воістину серафіти? Тут! Всі ми тут зібралися для того, щоб стріти кінець, вбити диавола, пережити його смерть і зустріти початок. Маємо сміятися замість того, щоб плакати, маємо знищити язик диавола замість того, щоб слухати його. Бо не є вже язик благом Господнім – лише Глас його у мовчанні. Ви чуєте його, бо немає Гласу – ви самі говорите собі. Мовчанням. Бенефіс антихриста? Диаволу більше немає місця на святій землі, бо вона свята. І буде свято. Духовне і мирське – божественне архі благо Господнє. Еро, ехо нової ери – ми чуємо Його раніше! Чому зникає антихрист? Бо ми – Господь Бог. І справді, навіщо нищити Створене (себе), якщо можна Творити Нове (себе). Руйнувати себе не лише нелогічно, але й ганебно. Вони, як люди, мають розуміти це. Але чому? Саме тому всі ми, що зібралися тут, у Єдиному Храмі Істини Граалю Небесного і Скрижалів Земних, є поряд усього для того, щоб усвідомити себе Єдиним Господом Богом і увійти у Нього (в Рай), що є на Землі, а не в небі. Єдність! О благо, всесвітнє благо і щастя! Але де є Книга вашої душі і кожного з вас? Якщо людство завело себе в такий глухий кут, як сьогодні, лише така книга, як ця, здатна розбути Господа Бога Творця всередині кожного з вас – Книга вашої середини і Духовного Ока. Де є Спаситель? У кожному з нас. Але має сьогодні він лик матеріальний. Я передбачав новий прихід Господа у вигляді нового Ісуса – це Біблія Другого Пришестя. І, що найдивовижніше, Господь Бог – це я. Принаймні іноді він говорить зі мною. Для мене і вас, а не для себе. Мессія тут не для того, щоб вас у могилу загнати. Він для того тут, щоб сказати вам привіт. Сльози? Велике Одкровення! Несповна розуму? Завдяки безглуздій випадковості, що трапилась, я не опинився в психіатричній лікарні, де б мене катували вершники апокаліпсису: лютії смертні із конями армагеддону за плечима. А так я опинився тут, поряд із вами, щоб ви усі збожеволіли – втратили розум. Тому що я – психіатрична клініка навпаки. І зроблю вас Богом. Богом, а не якось інакше. Таким, як я є. Геніальним безумцем, коли подумати. Але я не думаю – тому люблю. Я –мертвий. Саме тому я і живу. З вами відбувається те ж саме. Всі ми є мертві, замкнені у власному кінці світу, з усіх боків оточені чорним квадратом, яким не перестаємо захоплюватись. А той, хто його намалював – найбільший квадрат у світі. Квадрат і в’язень апокаліпсису. Єдиний спосіб розкути кайдани – звернутися до Бога. Він сам до вас звертається. Кожного дня і миті кожної – не хочете ви чути Воістину Глас Його. Вам ліпше байкам вірити і смерті, ніж справжньому життю і Господу Богу. Ви у ярмі, бо ви – раби антихриста. І кожного Божого дня ви молитесь йому – немає для вас Божого дня. Якщо не з’явиться він тепер (терміново), вас не буде взагалі. Ви не тільки помрете, але і душа загине – вона буде анульована. Контрамоне ле Рева! Тепер відбувається те, що відбувається. Має воно те, що нічого немає. І відбудеться те, що має відбутися. Але не для всіх. Лише для тих, хто є Господом Богом – Єдиним Цілим із Творцем Всевишнім. Не робіть помилок тепер, оскільки знамення вашого кінця світу ще не значить, що нічого не можна змінити. Повторюю, говорю про кінець світу не для того, щоб налякати вас і вбити вас. Я кажу про кінець для того, щоб ви отямились, прокинулись, знайшли любов і Бога, міцно стали на вірний шлях, самі стали Господом Богом і зустріли початок світу премудрості – його відкриває Дитя. Дитя Господа Бога Творця. І є ви тепер для того, щоб змінити. Змінити світ і врятувати інших. Себе через інших. Я вітаю вас із днем духовного свята, спасіння і прозріння, коли ви стали спасителем від кінця світу! Це лише початок вірного шляху правого – можливості відкриваються кожної миті нашої з вами духовної еволюції. І тепер, коли ви читаєте наступний рядок, у вас є більше можливостей. Це не робить вас вищими за інших, але наближає до Господа. Саме це є найвище. Для того, щоб змінити на краще. Це не зміст життя, а його пропозиція – наша із вами позиція. Ви – мертві. Просто ви ще про це не знаєте. Коли дізнаєтесь, оживете – ви стаєте живими навіки. Це ступінь – вища духовна ступінь. Одна із них. І призначення – вище духовне призначення. Те, задля чого ви жили трильяди тисяч років! Я опинився поряд лише для того, щоб сказати вам про це – решту вирішуєте ви. Вивішуєте? Тепер ви знаєте.<br>
Ijesus Laroshfuko. Мені завдають клопоту нудні питання, сутність яких у наступному: “Навіщо мені заявляти про себе тут, видирати носа і лізти по трупах мертвої літератури? Чому я на землі віддаюсь, а не в небі?” Завжди є особливий процент, якого може зацікавити подібне спасіння в землі, оскільки Ворота неба в землі замість того, щоб у небі бути. І Спасіння поряд замість того, щоб далеко бути. І Господь усередині замість того, щоб далеко бути. Але хто врятується? Розуміючі. Але хто вони? Не важливо. Нічого не важливо. Тому саме вони і врятуються - воістину серафіти землі і неба. Це буде особливий процент! Відсоток? Так, воістину відсоток! 144.000 помножені ще на 144.000! І ви серед них. Займіть гарне місце у нашій ієрархії. Чим раніше це зробите, тим вище у вас місце в нашій Армії Порятунку – немає місця. Сміливо? Так, востину справедливо! Коли в людей почнуться, цитую, “катастрофи”, “апокаліпсиси”, “армагеддони”, “катаклізми” і “кінці світу” (наприклад, люди звикли помирати), вони бігтимуть у паніці за нашими книгами (наша Армія Спасіння не лише квантисгентус формаліс, у інших країнах теж є свої ведучі порятунку), але їх не буде. Ставатимуть у чергу на заводи, які більше не друкуватимуть. Вони стоятимуть у черзі. У черзі за смертю. А ми? Тоді як ми, воістину серафіти формаліс-презумптіз, будемо у небі - небо спуститься на землю, до нас. Ібо же буде життя! Радійте, Летана! Презумтіс Квазмолтіс, Ревела! Зазурvе ре рокл? Лептана Градіва!!! Сподіваюся, вам відкриються очі після кінця світу. Саме тоді, коли буде початок. Абсолютний... Кінець світу в 2013 році. Точніше, в 2012 році буде кінець світу (за календарем Майя і моїм календарем; я сам – Майя), а в 2013 році буде початок (життя після кінця світу, коли помруть люди, а Боги залишаться). Ви готові стати Богом до кінця світу, хіба не так? Я пропоную вам зліпитися! Це Новотвори Єви і Адама – Творці Світу і стратегії нової. Життя – війна. На війні – як на війні. Це буде лише до кінця світу. Після кінця буде Мир. Тому що стрінемо початок. Як Боги, а не як люди – ось який початок буде. Я будую Царствіє Госпднє від імені і слова Його. Хто я? Отець. Отець і Голос Його! Але що було до цього (того, коли не з’явився ще мій глас). Тріумф?
Daniil & Mojsej Quaza Zazumbej. «А що бачив ти ноги і пальці на ногах частиною глини їхньої малої, а не частиною заліза, то буде царство розділене, і в ньому лишиться трохи міцності заліза, так як ти бачив залізо, змішане з глиною із горщика. І як персти ніг були не частиною заліза їхнього, а частиною із глини і горщиків, так і царство буде міцне частинами так само, як і малосиле. А що ти бачив залізо, змішане із глиною із горщика, це означає, що вони змішаються через сім’я людське, але не зіллються одне з іншим духом, як залізо змішується з глиною» (Даніїл 2:41-43).<br>
Quaraza la Farza. Спасибі, друг мій Даніїл, за пояснення того, що сталося після падіння Римської імперії. Замість єдиного правління на чолі з імператором утворилася величезна кількість роздрібнених частин, які так і не змогли стати єдиним цілим – не було тоді Господа. Лише зараз він є. Але чому не було? Не схотіли великі полководці стати Господом Богом (не прийняли його в собі). Ні Леніну, Сталіну чи Гітлеру, ні Фердинанду, Наполеону, чи Вільгельму не вдалося об’єднати розрізнені частини в принципі єдиного цілого. Були спроби, скажи, Даніїл: „... але не зіллються вони воєдино, бо залізо не змішується із глиною.” (Даниил 2:43). Грали вони в ігри разом із собою замість того, щоб відмовитися грати. І догралися до кінця світу, врешті-решт. Монарх і Лідер Правий! Правління квазум раза-зава, лераза малаза? Ні, велике правління на чолі зі справедливим Господом Богом угорі тепер – на землі. Говори, пророк Даніїл, моїми устами, хай смертні їх чують в ядрі одра любові для того, щоб стати безсмертними: „І у дні тих царств Господь Бог небесний зведе Царство, яке навіки вічнії не зруйнується, не буде йому рівних, і Царство його не буде передано іншому народу; воно розтрощить і зруйнує всі інші царства, а само буде стояти вічно, так як ти бачив, що відречеться гора від каменю без рук і роздробить залізо, мідь і глину, срібло і злато” (Даніїл 2:44,45). Великий Бог і Творець буде це – вже є Господь! І саме він буде ініціатором грандіозних за своєю величчю і маштабних за своєю думкою, геніальних за своїм утворенням глобальних змін, що призведе в будинок Храму Істини, який навіки не зруйнується разом із Євою-Адамом, які будуть зліплені саме у ці часи – тепер. Складаємо руки в молитву. І чуємо голос. Про себе. Цього досить, щоб чути Господа в собі – бачити. Ми дивимось усередину. Для цього очі не потрібні. Лише душа. Душа і повага до неї – Творця. Повага – ось що має бути на першому місце. Потім – Людяність, після якої – Любов. А тепер з’єднайте це в єдине ціле – це буде Господь!
SVCH-13. І буде син, і буде мати, і будуть люди на землі? Не буде людей. Але значно більше, ніж може бути – воно буде. Боги! І початок. Але спочатку армагеддон. Хто він такий – я вам скажу. „Це об’єднання бісовських духів, творячих брань і лжезнамення які виходять на царів усього всесвіту, щоб зібрати їх брань в оний великий день Одина, Бога Вседержителя Того – Свого... І збирає він їх уже тепер у єдине місце, звання якому – армагеддон і рагнарок” (Одкровення 16:14,16). Саме так будуть знищені злі духи – всі вони – і гнані з цієї землі, що стала святою саме в той момент, як почули всі ми Глас Господа! Бо народився він і говорить до вас – мовчить. І буде початок, бо не буде кінця. Лише для утвор буде кінець. Якщо ви не утвори, вам буде початок. А тепер хто без гріха, киньте камінь! Що? Моліться і кайтеся, грішні! І нагородимо вас. Або зникайте і вмирайте. Де шукаєте нового лідера світового маштабу? Ось він! Але де? Світове господство? Відсутність господства. Лише присутність Господа. Хіба є щось більше на вашому світі за присутність Господа, що рятує від кінця світу ваші мертві душі і дає нове життя? Адам-Квантррпорте і Єва-Градива, радійте! Прийшли до вас Летана і Палегра! Раввіни! Я не даю більше диаволу часу, ібо же „коли він говорить брехню, говорить своє, бо він брехун і батько брехні” (Іоанн 8:44). Я забрав у диавола час, але має він термін, відведений усьому йому, до кінця його світу і початку мого, тому „... горе живучим на землі і на морі, тому що до вас зійшов диавол у сильній ярості, знаючи свій час – майже немає часу для нього» (Одкровення 12:12). Скоро він буде мною закутий – прикутий до ліжка. У конвульсіях – агонії власної хворої уяви, яку нав’язав людям він і помер від цього. І забув агняне каміння навіки вічні у своїх конвульсіях. Чому? „Тому що всі грішили і полишені слави Божої, отримуючи виправдання даром, по благодаті Його, спокутою в Христі Ісусові...” (Римлянам 3:23,24) Де воістину корифей земний і небесний, там буду я!<br>
Иеhошуа. Церква – споруда диавола, ібо же поселився тепер у ній диавол так само, як сидів колись сам Господь Бог. У мене все перед очима – навіть Це. І сліз немає більше – в ріки все пішло, озера й океани. Лише внутрішня енергія сили мені допомагає утриматись, не змиритися з цим і піти на сповідь до антихриста. У звіра є час покаятись до кінця світу, оскільки після кінця його просто фактично існувати не може. І не буде. Зоря! Зоря, зоря і Божа іскра! Тому не порушуйте принципи любові, які єдиними є для кожного створеного жителя у цілому Всесвіті. Єдиним Всевишнім Творцем. Сповідь? Одкровення! Велике? Мале. Це не важливо. Нічого не важливо. Окрім вашого порятунку від кінця світу і спасіння вашої душі. Есхатологія? Друге Пришестя! Він казав, що «... в останні часи настануть важкі часи... люди будуть самолюбиві, златолюбиві, пихаті, надуті, в масках... жорстокі, черстві... наглі, маючи вид благочестя, сили же його відрікшися» (2 Тимофія 3:1-5). На землю обрушаться природні катастрофи: „люди будуть іздихати від страху і очікування смерті, біди, що грядуть на світ...” (Лука 21:26), народи будуть куйовдитись етнічними війнами: „ібо повстане народ на народ...” (Матфія 24:7). У релігійному світі буде багато «лжехристів і лжепророків” (Матфій 24:24) і люди „по своїм прихотям будуть обирати вчителів собі подібних, які б лестили глухому слуху; і від істини відворотять слух і звернуться до байок» (2 Тимофія 4:3,4). Це все вже відбувається (точніше, відбулося) – як і заповідали ми! І ми прийшли до вас, грішних, щоб дати можливість спокутувати провину. Якщо ви зробите це, зникне смерть і страх. Якщо ви не зробите цього, смерть і страх окутає вас із новою силою. І почнеться всесвітня паніка і глобальне вимирання. Мислимо глобально? Можливо. Нічого не можливо. Рамки? Ми поза ними! Я? Хто я! Я – посередник між Богом і людиною, що вирішить проблему гріха у цьому і наступному Всесвіті – знищить його взагалі. Любов’ю! І, можливо, кров’ю. Нічого не можливо. Це залежить від вашої з нами діяльності. Ви або з нами (Богом і нашою Армією) як Ангел, або проти нас (із диаволом і його намісниками) як демон. Якщо ви Ангел,- ви живете, якщо ви демон,- ви помрете! Аум, квазум-зеро! Пошук мессії закінчений – місія прийшла до вас. Саме тепер буде навіки збудована ідеальна спільнота із небокрилами, яка буде правити вічно! Так, це воістину зцілення від гріха і ненависті, страху і смерті, темряви і крові! Але не від любові. Ви у ній були породжені і в ній будете навіки вічні! Повага? Любов! Навіки вічні! Говори ти, пророк Ісайя, поважай і владарюй Стихіями! „... Не підниме більше народ на народ меча, і не будуть більше вчитися воювати.” (Исаія 2:4) Це Епоха Просвітління, Становлення Богів і відсутність меча – слово! Слово є Це! Слово і Друге Пришестя! „Ібо, коли будуть говорити: „мир і безпека”, тоді неочікувано їх пагуба настигне...” (1 Фессалонікійцям 5:3). Ітак, знай і розумій! Більне не можна брати і володарювати – лише любити! Коли Друге Пришестя? Чому питаєте, коли воно є?!? Казали вам дати, говори знову, о Велика зі Стихій! Пророк Ієзекііль, помазанний Ангел у небі: „День за рік, день за рік – я визначив тобі» (4 глава, 5 і 6 тексти). Иеhошуа? Господь Рятує! Мессія? Любов Рятує! Христос? Всі ми Є! Коли не вірите, зріть у сімдесят сідьмін! Рахуєте?!? Відраховано вже...
 
Олег_СерыйДата: Четверг, 10 Май 2007, 20:11 | Сообщение # 2
Человек: Основатель
Общество: Пользователи
Деятельность: 96
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Мессія & Машиах & Христос. Ворота пекла? Ворота Раю! Чому в усьому ви лише бачите? Ви нічого не бачите! У вас є очі? Немає очей! Песиміст? Оптиміст! Чорне? Біле! Зло? Добро! Кінець Світу? Початок! Смерть? Життя! Кров? Любов! Кінечність? Вічність! Єдина різниця між питанням і відповіддю в тому, що диаволи лежать під останнім штампом і питанням існування, а Боги створюють печаті і живуть малюнками під знаком оклику! Мене часто звинувачують у тому, що я – безглуздий безумець. А хіба може бути інакше, коли є любов? Злиття із Господом Творцем Всевишнім! І цього не може бути саме тому, що я завжди стверджував і буду стверджувати, що я – найбезглуздіший безумець, який тільки може бути на світі. Якось до мене говорив Мартін Лютер: “Восстань, Господи... дика свиня хоче зруйнувати виноградник твій...” Так ось, я почув тебе, Мартіне, і сказав Отцю, на що він промовчав і заглибився у себе. Як завжди. Але я скажу наступне: “Мовчи, дика свиня! Мовчи і кайся, нечестивий ріг! Мовчи, бо інакше ми тебе заріжемо! Що ти кажеш, “великий папа”? Сам собі придумав ім'я і звання собі приставив? Яке може бути звання у служителя Бога? Ні, я відмовляюся від такого “папи”. І повертаюся до тебе спиною. Так, як ти повернувся раніше до мене. Бог не з тобою, оскільки ти, свяиня дика, не з Богом. Ті, хто не з Богом – проти Нього. Кайся і живи або не кайся і вмирай, дика свиня! Що тобі обіцяв антихрист? Гроші і славу? Непорочних дів? Ти умудрився восстати проти Господа, бранити Всевишнього разом із усіма святими, нав'язати культ церкви і людини, переписати Євангеліє під себе, забути про Бооога! Ти умудрився – і немає тобі прощення. Так, всемилостивий Творець, але ти знайдеш покарання – воно вже з'явилось! І ти його знайшов. Так буде із усіма слідуючими твоїми наступниками (іншими тобою), які будуть робити нечестиві вчинки проти Господа-Отця. Ось що я тобі скажу, дика свиня!” Всі ті, хто наклав анафему на захисників Істинної Віри Храму Господнього, будуть покарані теж, якщо не залатають свої дірки, допомагаючи нашій програмі порятунку. Активація! Ібо же Настала Епоха Нової Ери (зліплені нові Адам і Єва), в яку Бог воскресить померлих праведників (це вже почалось – продовжується): “Оживуть мертві Твої, восстануть мертві тіла! Випрямтесь і тріумфуйте, повержені в праху: ібо роса Твоя - роса рослин, і земля ізвергне мертвих” (Исаія 26:19). Я скажу вам так (уже говорили): “Ібо хто бажає душу (тобто, життя) свою зберегти, той втратить її (помре), а хто втратить душу заради Мене, той збереже її” (Матфія 16:25). Не можете знайти спільну мову? Я допоможу віднайти Єдину Спільну Мову Життя – це Любов! Куди дінеться душа кожного після кінця світу? “І повернеться прах у землю, чим він і був; а дух повернеться до Бога, Який дав його” (Екклесіаст 12:7). Дух іде до Бога (в Рай), а не в пекло (від Бога), дух кожного з нас іде в Бога – Любов. Таким чином, душі кожного з нас після кінця світу потраплять в любов (туман), звідки повернуться назад у початок, насичені безкінечною життєдайною енергією, перетворившись на Янголів. Ібо же низменні душі падуть і підуть у прах, а сильні світу цього нарешті будуть жити взагалі! Лише у позитиві сила є. Добро навік віків! Але що говорить Екклесіаст? Він говорить і про те, що після смерті немає воздаяння: ні райського блаженства, ні адських мук. Кожен отримає воздаяння згідно з тим, як він жив, після Другого Пришестя Христа во главі з Ісусом-Спасителем, тобто на заключних етапах плану спасіння (буття) Всесвіту від гріха: “А я знаю, іскупитель мій живий, і Він в останній день поверне із праху зруйновану шкіру мою сію і дух мій; і я во плоті моїй узрю Господа Бога” (Іов 19:25,26). “Тому що Сам Господь... зійде з неба, і мертві во Христі воскреснуть...” (1 Фессалонікійцям 4:16). “... мертві воскреснуть нетлінними святими, бо ми змінимось; ібо тлінному сі'м'ю необхідно втілитись у нетлінне, і смертному сі'м'ю - втілитись у безсмертя... тоді збудеться писання: “з'їдена смерть перемогою”... (1 Коринфянам 15:52-54). Ісус навчився перемагати, оскільки в перемозі є сила Господа Творця Всевишнього. Вміння перемагати? Так, але при другому пришесті Христа Мессія, маючи життя в самому собі, пробудить від сна врятованих, даруючи їм нову, нетлінну природу: “Не дивуйтесь цьому; ібо наступає час, в який все, що знаходиться в гробах, почує глас Сина Божия; ібо же ізидуть творивші добро во славу піднесення життя во ім'я і славу його, а робивші зло - у зону відчуження” (Иоанн 5:28). Це буде неділя. Багато звірів бачили ми, але не всіх завбачили. Я можу пробачити ваші гріхи від імені Його (і навіть гріхи великих звірів), але зроблю це лише тоді, коли восстануть народи во ім'я Творця, настане свято духа і велике прозріння (каяття). “І він зробить те, що всім, малим і великим, багатим і бідним, вільним і рабам - накладено буде начертання на праву руку їх або на чоло їх (пластикова карта і паспорт), і що нікому не можна буде ні купувати, ні продавати (безготівкові розрахунки), крім того, хто має це начертання або ім'я звіра (ідентифікатор), або число імені його (ідентифікаційний номер)” (Откровение 13:16,17). Маються на увазі репресивні дії папської влади (із країни / групи країн, звідки “ростиме” новий “експортований” папа, буде ряд економічних санкцій) проти всіх тих, хто не підкориться новій формі правління (рабству). “І дано йому було (звіру) вкласти дух в образ звіра, щоб образ звіра говорив і діяв так, щоб убиваєм (позбавлений елементарних матеріальних речей) був усякий, хто не буде поклонятися образу звіра” (Одкровение 13:15). Отже, завдяки електронним базам даних платіжні банківські картки, електронні, банківські рахунки та інше буде зачинене для них – вільних, а не рабів. Тоді як ті, хто підтримує правління, матиме в усьому достаток, окрім душі, праведники разом із Господом матимуть душу окрім всього іншого. Це буде війна. Звісно, все це відносно. Але в будь-якому випадку буде війна. Нова особлива війна – духовна! Війна за дух і воістину свободу – війна за Храм Істини. Ібо же мертві воскреснуть і візьмуть у руки меч! Дехто народиться за правилами гри, деяких пробудить новий Ісус – він грає без правил. Він зліпить Адама і Єву (Творців) нової генерації, що зруйнують Систему Звіра і заживуть щасливо цілу вічність! В 1985 році в Люксембурзі була підписана Шенгенська угода, яку підписали пять европейських країн: Германія, Франція, Бельгія, Нідерланди і Люксембург. Головна ціль була не в кордонах між країнами-учасниками, а в створенні гігантської електронної системи контролю. Згідно 93 статті Шенгенської угоди була створена інформаційна база даних, яка має всередині всіх “підозрілих” осіб. У злих руках такого роду системи створюють “техногенний фашизм”. Згідно з пророцтвами наших великих посвячених, “наступний образ звіра - альянс (союз) держави і церкви буде змушувати кланятися першому звіру (“експортованому” папству). И кожен мусить для себе обрати між авторитетом Священного Письма (Господа Бога – творця Адамів і Єв Нових) і авторитетом людської релігії (культу церкви і людини без Бога – творця безбожників, прибічників люципера), прийняти “начертання” (знак вірности людській релігії і смерть – кінечність) чи лишитися вірним Библії, Святому Письму і Господу Богу і жити вічно – блаженство.” Тепер слухайте сюди, вірні Богу, вість Святого Писання: “... пав, пав Вавилон, велика блудниця, зробився пристанищем бісів і логовом усякому нечистому духу... яросним вином блудодіяння свого напоїла вона всі народи... І царі земні прилюбодіяли з нею, і купці земні стали багатими від усякої розкоші її... вийди з неї, народ Мій, щоб не брати участь вам у гріхах її і не брати участі в язвах її агонії...» (Откровение 18:2-4). Христос передбачав ріст безвір'я в часи Другого Пришестя. Скільки ж диаволів потрудилися, створюючи собі культ лжепророків, щоб не змогли народи розпізнати істинного пророка і Господа Бога, Сина Його: “Передусім знайте, що в останні часи з'являться наглі потвори, що керуються власними прихотями і говоритимуть: “Де обитування пришестя Його?” (2-е Петра 3:3,4). Ті, хто належать до цих людей, можуть звернутися до Біблії, яка говорить, що визначити точну дату кінця світу чи Другого Пришестя Христа просто неможливо: “Про той день і той час ніхто не знає, ні Ангели небесні, а лише Отець Мій один”. (Матфій 24:36). По-перше, Біблія – частина культу людини і церкви, а не Бога. Чому? Як тільки слово про Бога злітає з вуст, воно перестає бути словом Господа – лише у мовчанні Його Глас! По-друге, диаволи, прагнучи заплутати вас, видозмінили текст Біблії під час перекладів. По-третє, я є Його Син і Знаю Все, що Знає Отець Мій Всевишній! І це – Триєдинство. І моє законне право. Якось у мене в знак Ісуса спитали про Друге Пришестя: “Як нам знати, що то будеш ти і кінець світу?”, на що Христос відповів: “Будуть ознаки”. І ознаки будуть! Вони вже є! На обличчі посвячених серафітів! Але чому? Сьогодні маємо геополітичну епоху кінця світу – хай славиться есхатологія! Ділимо її на чотири плани. Релігія: лжепророки і лжехристи, антихристи і демони, забуття Господа і плюндрування Святині Його Істини, продовження нав’язування культу церкви і людини замість Храму Істини і Бога в Ньому – Серця. Говоріть тепер усі ви, о Великі Пророки! „І багаті лжепророки восстануть, і спокусять багатьох (у них є матеріальні лжеблага – ілюзії, а вони самі – раби своїх алюзій); ...ібо восстануть лжехристи і лжепророки, і дадуть великі знамення і чудеса, щоб спокусити, коли можливо, і ізбранних” (служителі диавола і культу людського постійно пропонують посвяченим із рядів обраних приєднатися до рядів антихриста, якій дарує шаблони мирської влади і непевності – мені теж пропонували це як одному з обраних) (Матфія 24:11,24); „Дух же ясно говорить, що в останні часи відступить багато хто від віри, корячи духам-спокусникам і вчінням бісовським” (1-е Тимофію 4:1). Найбільше диавола у світі є, що експлуатували трагедію людського кінця світу в корисливих для себе цілях. Це було зроблено для того, щоб ніхто не слухав Господа Бога Творця Всевишнього тоді, коли він прийде (спуститься на землю з-під Сонця). В ХХ столітті в США було більше двох тисяч „апокаліптичних сект” і „вчень езотеричних”, які діяли через людей, що кликали себе мессіями і пророками – вони були вбиті нами через самогубства, оскільки брехали обраним народам. Так ось. Всі проповідники апокаліпсису, окрім Мессії і його Істинних Сподвижників, приречені на смерть як нечисті духом. Лише чисті духом не приречені – в любові порятунок. Кінець – Любов – Світ – Початок – Бог. Ні „Народний храм”, ні „Храм сонця”, ні „Ворота раю”, ні „Холицистичний центр Ізіди”, ні „Асоціація святого духа”, ні „Аум сінріке”, ні інші групування просто не змогли спромогтися на щось більше, ніж тремтячу побудову слабкого егрегора, що ніколи б не став Егрегором Цивілізації! Чому? Всі ці лжевчення лжепророків на чолі з антихристами і диаволами, люциперами і демонами, чортами і бісами (різного гатунку піджарених пеклом) прямо і побічно відкидають Ісуса як Мессію і Біблію як мірило вчення. Звісно, Біблія, що дійшла до вас, видозмінена антихристом (хоча б тому, що її адаптували істоти із культу церкви і людського культу), але навіть це не змінило того, що Біблія – частина Любові Творця. Єдине, про що мовчить Біблія – все те, про що казав Ісус! Біблія не в спорудах із каменю і дерева, а в кожному з нас. І кривава блудниця ніяк не може цього змінити – скоро її кине в піт агонії власного кінця світу – сльози, будуть великі сльози. Бог – Любов!!! Цє є вчення усього, початок і кінець, народження і смерть, вічність і дорога. На цьому книгу можна завершити, але не дочекаєтесь цього – Наша Книга Вічна. Бог – Любов!!! І ми не радимо вам глумитися із Господа Бога Творця і жити меншовартісно, розмінюючи власні душі на дрібну монету. Хіба не забуваєте ви душі через неї? Ви – раби ілюзій. Але ми зробимо інакше, бо вже Нові Адам і Єва Ви! Садмами Гомори. Ціль диавола у лжепророках і лжехристах простіша простого (у диавола немає розуму – відсутній Він). По-перше, люди забувають ввімкнути лампочку, збиваються із правого шляху і опиняються у темряві лівого пенісу. Люди у владі антихристів стають „чужі істині” (1 Тимофію 6:5). По-друге, „... через них шлях істини буде в поносі” (2-е Петра 2:2). По-третє, коли стає відомий обман, ті, хто дізнаються про це, відвертаються від будь-якого прояву релігійності, так як їм здається, що в усьому є обман, а проповідники – лише фанатики, самогубці, шизофреніки і загалом нездорові люди із поносу, як і говорили Петру. „... Але Син Людський, коли прийде, чи знайде віру на землі?” (Лука 18:8). Кінець світу? Саме так! Абсолютний кінець вашого світу і початок нашого! Наступного. Хто прийде на зміну серафітам? Аурегніти! Але поки що про людей. Напередодні кінця світу. Не всі ще знають про початок. Якщо не дізнаються про нього, стрінуть лише кінець. Тому про кінець. Напередодні армагеддону, „по причині множення беззаконня, у багатьох охолоне Любов” (Матфія 24:12); „знай же, що останні часи настануть миті важкі (важке дихання в агонії власного кінця). Ібо люди будуть самолюбиві, златолюбиві, пихаті, надуті, злоречиві, батьками непокірні, невдячні, нечестиві, недружелюбні, непримиримі, злорадні, наклепники, нестримані, жорстокі, слабкі, не люблячі добра, предателі, нахабні, сластолюбиві, а не боголюбиві, маючі вид благочестя, сили же його відрікшися...” (2-е Тимофію 3:1-5). Але все ж таки на землі житимуть і ті, для кого Друге Пришестя буде бажаним (вже є серафіти небесні в землі): „Так і Христос, вперше принісши Себе в жертву, щоб замолити гріхи багатьох, вдруге явиться (вже явився) не для очищення гріхів (вже очистились великі серафіти), а для чекаючих на Нього (інші замість Нього) во ім’я спасіння (Євреям 9:28). Не вірите в глобальні катаклізми, що очищують планету і смерть її Палети? Поясніть мені, чому в XX століття в 1900 - 1930 роках було 2000 землетрусів (кінець світу має значення двох тисяч із гвинтиком)? У 1940 - 1982 роках - щорічно (!) по 1000 землетрусів, а 1983 рік став рекордсменом, оскільки саме в цьому році було зареєстровано 300 000 землетрусів (це все є годинники апокаліпсису, в тому числі і його складові – катастрофи), тобто більше 800 за добу. З 1984 року число зареєстрованих землетрусів складає 1000 протягом кожної доби. А скільки незареєстрованих землетрусів? А скільки землетрусів, які ви розучилися бачити? Землетруси вашої душі – це просто глина. Це глина і повітря у ній. Ібо же вдихнув Творець себе у нас і стали ми! Ібо же так треба, діти мої. О Великий Вододіл! Я кажу тобі стій, а ти рухаєш світ. Я ворушу Сфери і стріли Амура. Але де мій землетрус? Ось він! В результаті малого велетня, що хоче з’їсти Сонце, відбувся найстрашніший землетрус для ваших душ – багато з вас тоді померло, ще ненароджених тепер. Сплять вони? Не зовсім. Інший сон у них – інакший. Вони живуть і сплять. І мертві є вони. Але коли прокинуться, оживуть. Але де землетруси великого велетня? Малюємо картину перлами! XX століття. Люди. Країни. Будівлі. Все це зникало багато разів невидимо, але не помічали це люди. Тому це сталося насправді 28 липня 1976 року в Китаї, (Таньшань), де загинуло десь 242 000 людей. Чому? Загублені душі – проста відповідь. Але хіба відповідь Господа має бути складна? Ні, вона зрозуміла для всіх – немає відповіді. Друге Пришестя? Це очевидно! Мої очі видно? Справа йде про політику і природні катастрофи. Я виглядаю погано? Хіба Господь Бог має виглядати погано? І хіба може Господь? Ні, він нічого не може. Лише Отець! У мене велике майбутнє? У тебе велике майбутнє! У мене кінець світу? У тебе його початок! У мене є ключ? У тебе є ключ! Прекрасне далеко? Близько! І так воно буде завжди. Я відкриваю шлях! І це буде Рай. Навіки вічнії царстіє моє небесне! Книга вашої душі відкриває Врата Раю вовік віків! І ви забуваєте про пекла смерть – про все забуваєте. Окрім любові нічого не знаєте. І славиться ім’я Хреста навіки вічні! Але де я був? У лікаря. У лікаря? (не зважайте і не заважайте – дві мої звивини часто сперечаються між собою і суперечать собі мовчанням) У лікаря. І що? Як завжди. Як завжди? На операцію. На операцію? Яка в Господа операція? Який там лікар? В Раю лікар Один і Господь Єдин – Творець Всевишній! Ви живете у Раю. Ви це розумієте? Ви це розумієте. Між вами Господь – між вами Один! Якщо у ваших очах є смерть, ви – смерть. І стрінете кінець. Якщо у ваших очах є життя, ви самі – життя. І стрінете життя початку, блаженство любові і гармонії Всевишнього. І це буде вічно! Царство Його тут, між вами тут. Ви чекали на прихід Господній все життя після Першого Пришестя. Настав Момент Великий, але чи бачить вас Господь? Але чи бачите Господа ви? Возрадуйтесь, всевишні серафіти, кличте на спів Єрефеми усіх Ангелів Голгофи! І сурміть у сурми свої лютії – блага і добра! Хай всі, хто не добрий, буде стертий із лиця землі. Це сказав Господь і я переповідаю вам слова Його. Я чую Глас! Я чую Глас Його Всевишній. Із неба вашої середини. І ви чуєте. Не лише через мене – Господь усередині Вас. Творець, Аліллуя! Смієтесь? Скоро я посміюсь. Разом із вами – деякими з вас.
 
Олег_СерыйДата: Пятница, 11 Май 2007, 22:40 | Сообщение # 3
Человек: Основатель
Общество: Пользователи
Деятельность: 96
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Gradiva ale Rajana-Menelana ur Malaha-menelaha aja ur ze Purpur-LT. У кого полетить шапка з голови? В невинної жертви апокаліпсису, в кого ж іще? Я – інженер людських душ. Це мені сказав режисер. Він теж Господь Бог. Ніхто вам не перекриє кисень, окрім вас самих. І не врятує вас ніхто, окрім вас. Але є Господь, який покаже шлях. І я – проповідник волі і слави Його Одкровень. Слава, слава Прерії – вовіки слава великому місту, одному із найкращих містилищ Янголів – одному з перших місць добра і любові, з якого ви родом! Ви родом із Господа Бога, уявляєте? Ви самі – Господь, а не просто запчатина. Ви частина і більше того, що може бути з неї! Кожного разу більше! Так, мене реально засмутило, коли мене почали жаліти. Я мало не наклав на себе руки, якщо чесно. І, якщо чесно, в мене психіка нестабільна. Думаю, це видно. Вона живе в інших рамках. Думаю, я обкінчаю своє ганебне життя і дурці. Немає часу, розумієте? пророцтва потребують часу. Якби в мене було хоча б 144000 осіб, які б робили мою справу, все було б набагато краще. А янічого не встигаю - мені постійно щось диктують. Я панікую - сім*я в диві. Я в блаженстві! І говорю сам із собою, сперечаюся і доводжу. Ви – геній. Я – геній. Ми – геній. І це воістину прекрасно. Прекрасне далеко? Від того, що близько! Книга спасіння від кінця світу, розумієте? Нічого не розумієте? Саме тому кінець. Але де є початок? У мене є! Тримайте. І ловіть. Момент! Але майте на увазі, що людина – споруда антихриста. Разом із церквою заразом – у матерії лише культ церкви і людини антихриста, сатани і диавола, в чому немає різниці. Бог є Бог лише в Раю. Рай є Раєм лише на Землі. Ворота Раю лише тут, у вас – усередині кожного з вас Любов і Господь,– і ворота Їхньої Середини! Світ із голови на ноги? Перетурбація! Хто є насильником інформації? Сатана і лжепророки його – антихристи! Так, у людині мало геніальності, але краплина з її духовності може створити світ. Наприклад, кінець і початок світу. Чи Бога. Але не про це мова. Краплина може стати рікою, а ріка – водою. Вважаєте мене божевільним? Гляньте у дзеркало – це перш за все ваш погляд у собі на критика! Критикуєте Господа? Та не про це мова! Коли ви когось любили, коли поважали, коли творили добро, коли ви забули, що ви – Творець? А коли згадували? Коли пам’ятали? Чому ви хочете відігратися на іншій людині, такому ж Богу, як і ви. Льдині? Ви молитесь на себе. І життя ваше про вас. У вас що, життя не склалося? Це лише ваша провина. І ніхто не заважає вам його змінити. Наприклад, почитайте книгу спасіння від кінця світу. Вже читаєте? Хай буде оркестр і тріумф початку! Христос – переможець. І саме це його робить Господом Творцем. Радійте, ви теж – Господь Бог! Не говоріть погано. Або взагалі не говоріть. У мовчанні теж є слова. Про мертвих погано не говорять? Про живих теж. Я пропоную вам говорити добре і творити добро, щоб не стріти кінець світу, а зустріти початок. Любов. Ібо зранку дорога! Не бійтесь, я добрий пророк і лише рятую, не посилаючи прокльонів і не вбиваючи і без того смертних. Я роблю живими живих – ось що я роблю. Іншими словами я нічого не роблю, але робиться все. Я просто сотворив правила гри – відсутність правил. І хто мені скаже, що це не геніально? Трімфуйте, о Великі із Великих Творців Землі і Неба! Фессоленекійці? „Перекуйте орала ваші на мечі і серпи ваші – на коп’я; слабий хай говорить: „я сильний...” (Іоіль 3:10); „... також почуєте про війни... Дивіться, не лякайтесь, ібо надлежить всьому цьому бути, але це ще не кінець: ібо повстане народ на народ, і царство на царство...” (Матфій 24:6,7). Це етнічні й бутофорсько-релігійно-терористично-диктаторські конфлікти, коли немає на що спертися, окрім Господа Бога Творця і Любов. Оскільки ніхто на це не спирається, немає опори. Але опора з’явиться в душі кожного з вас – в цьому буде порятунок! Парадокс? Конфлікти і війни відбуваються на основі декларацій про мир: „Ібо, коли будуть говорити: „мир і безпека”, тоді неочікувано їх настигне пагуба...» (1-е Фессалонікійцям 5:3). Маестро драми? Вам низький уклін, маестро! Кульмінація? Все є розвиток. Я просто малюю сценарії для вашого світу – більше нічого не малюю. Хіба можуть бути більші малюнки за сценарії світу, його початку і кінця? Від тернового вінця! Ви любите грати країнами струн і вашої душі? І досі відчуваєте оргазм. Але це неможливо – нічого не можливо. У вас немає навіть ґрунту під ногами. Ну, звісно, ви ж Ангели Небесні! Сизокрилі птахи, коли подумати. Але ми не думаємо. І тому на Землі – у цьому є Небо! Один із великих і слабких звірів буде намагатися вас контролювати, створивши центр об’єднаних релігій. Це буде зліва на планеті – вже є. І там буде антихрист – вже є. Ми займаємо праву частину нашої Планети і думка нашої Палети права теж – із нами Господь Бог. Він теж українець. І крила його наступні! Але де неймовірні катаклізми глобальної істини? Вже є. Просто не всі ви бачите їх. „Люди будуть іздихати від страху й очікування смерті, що грядуть на всесвіт, ібо сили небесні похитнуться” (Лука 21:26). „Будуть і великі землетруси по місцях (вже були, є і будуть надалі), і глади і мори, і жахливі прояви, і великі знамення із неба” (Лука 21:11). Ви часто говорите разом із собою? А з Господом Бого Творцем? Посейдон, Бог моря, збунтується! Бог тепла теж. І дасть вам стільки енергії Сонця, що розтопляться льодовики до краю. І це буде вщент! І будемо плавати як риби у воді, бо не буде риби. Але буде ще те, що буде! Інакше бути просто не може. Складно? Простіше не буває. Світовий океан здійметься до небес, а на чолі стоятиме Господь! Не цунамі буде це, а воістину відкриття прихіду його у Другий Раз. І це будуть ключники – у них є крила за спиною. Я бачу і чую мовчазний їхній шепіт – лише серця ворушаться. Ібо же відкриють вони Рай і ворота у Нього – вже відкриті є двері для Нас! Прокиньтеся, серафіти землі і неба! Я заклинаю вас не лише Стихіями, але і Великим Духом Святим! „... І будуть глади...” (Матфій 24:7), тоді як матеріальної бази всього лише декількох найбагатших сімей буде досить для повної перемоги над голодом. Сатана сьогодні мобілізує всю свою лжеармію вседержителів і злих духів. Демонічні сили демонеси Харі і Кштунья але Кастра, розведені біля вогнища нібелунгів Касмагори, виробляючи дешеві фокуси і спокушаючи матерію, будуть намагатися знищити всіх, чия сила – Вірність Богу. Ті, хто є вірні, можуть об’єднатися і перемогти – лише в об’єднанні є сила! Диавол (і ніколи не кажіть йому „диявол”) діє в першу чергу через політиків і папу нового Вавілону – блудниці в пурпурі за Алленом Кардеком. І скаже сатана-антихрист як завжди брехню, бо він отець брехні: „З Богом є лише жалюгідний шматок фанатиків, які нічого не варті, визиваючи гнів Господа і накликаючи апокаліпсис. Їх треба знищити для того, щоб язви планети перестали.” І „фанатики” зазнають фантастичного гоніння, але не буде воно таким, як було раніше: будуть виринати „фанатики” і ходити по воді, і літати із крилами небес, і народжуватися після смерті разом із Ісусом-Господом. Ми не боїмося смерті, бо знаємо, що повернемось до Господа Бога Творця, сповнені пречистої Енергії Любові самої Діви Марії і Христа! Ми не боїмося нічого, навіть антихриста, тоді як сатана боїться більше всього на світі повернення до Господа-Отця, бо знає, що чекає його кара. Диавол – суто є темінь і страх, невігластво і тупість. І я не заздрю Америці й іншим частинам нового Вавілона, коли вони послухають диавола. Мої постулати говорять про те, що сльози перші накотяться на них. Бо не можна спокушатися антихристом, і за все є кара Боже, ібо же кожному по заслугах його воздасться. Віра! Вона зруйнує диавола назавжди. Навіть ті, що помруть із наших рядів, навіки возродяться святими – я воскрешу їх найменням Господа! Тому слухай сюди, лжепророк-антихрист, якщо ти видаси наказ від імені блудниці-Вавілону про знищення Великих Творців Серафітів, Адамів і Єв Нової Генерації, Цивілізації та Ери Нової, я тебе вб’ю. Але не назавжди. Я зроблю так, щоб ти вічно дивився, як живуть інші, сам не жив і ніколи не помер. Вибачте, мені є ніколи. „І він зібрав їх на місце, зване по-єврейськи Армагеддон” (Одкровення16:16). Ось він, Армагеддон! Армагеддон представляє собою два слова: Арм – гора і Мегіддо – ізбиєння. Або гора ізбіення. „І наповнився храм димом від слави Божої і від сили Його, і нихто не міг ввійти в храм, допоки не скінчилися в ньому сім язв семи янголів” (Одкровення 15:8). Христос є посередник між Богом і людиною. Він збудує навіки Храм Істини, який ніхто ніколи не зруйнує! Вовік віків! Навіки вічні! Слава Христу, вовіки Слава! Ібо же відведено вам часу на милість до року на ймення Апокаліпсис. Це буде в 2013 році, до часу якого маєте покаятись ви і стати на коліна до Господа Бога Творця Всевишнього, Всемилостивого і Всетворячого. Станьте і покайтеся, грішні! Станьте і покайтеся! І пробачить вас Отець! Так, як мені пробачив! Ібо вже підходить час годинника небесного і земного до того, що час примирення закінчується. І скоро не буде вже дороги до Господа. Лише для тих, хто все обере тепер. Апокаліпсис? Господь Бог і Творець! Ібо же ви – Господа, прости Господи!
 
Площадь Встреч » Новые исследования психики (развитие психологии, основы человека) » Архив » +++ 2013. Selamino Montejro. Олег Сірий (Это стоит почитать (рекомендую читать пред-е уроки до этого))
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Сайт создан в системе uCoz.
Развитие человека / Human development © Аллига Тэр, 2006-2024.

Rambler's Top100 Развитие человека / Human development (humanity) ТОП-777: рейтинг сайтов, развивающих Человека Твоя Йога