Мобильная версия Йога по Україні
Вензель Развитие человека / Human development Пятница, 19 Апр 2024, 05:55 Вензель Развитие человека / Human development

Главная Банк Зеркало Человека Йога-знание - школа Способности человека - универ улица Счастья улица Любви Quantum улица Красоты
Деньги Погода улица Истины Ψ Механика Лунная улица Дети Площадь Встреч Приоритеты общества Интернет Clas Yoga Рай и Ад
Будущее Личные переживания Резонансы нервной системы Внутренние исследования Выпускники Объявления и сайты Регистрация Вход
Вензель ресурсы Человек Вы вошли как "Искатель" Вензель ресурсы Человек
Подарок - Бесплатное электричество · · [ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Площадь Встреч » Новые исследования психики (развитие психологии, основы человека) » Архив » Кінець і Початок ] Бог власного Сонця [ (Без коментарів)
Кінець і Початок ] Бог власного Сонця [
Олег_СерыйДата: Четверг, 31 Май 2007, 19:57 | Сообщение # 1
Человек: Основатель
Общество: Пользователи
Деятельность: 96
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Qualazum la Zaroza. Глухий кут – гарне місце для роздумів. Програма запущена – тепер все буде. Мрія? Мрія і Марія! Нива Квалазаза? Восени 2007-го і надалі без осені прокинуться посвячені – вони згадають все! І це буде щастя. Щастя і благо осіннє. Потім буде літо. Наші міста світла всюди навічно – Новий Едем! О Ангели і Боги Небесні, Серафіти і Квалокли Земні! Індиго. Покарання? Я не хочу пропустити ні хвилини свого покаранння. Саме тому його не буде. Натомість буде все.
Aum, Sinrike. Революція? Ми з вами – одне і те ж. Я – Бог і ви – частина мене, теж Бог. Навіщо мені робити шкоду вам, коли ви – моя частина? Ні, я роблю вам благо і добро – воно повертається до мене, бо ви – це я. Єдність! І місто мрії – вічний храм істини. Але як врятувати від кінця взагалі? Для того, щоб урятувати від кінця світу, треба сказати про нього. І це буде. Але що не буде? Не важливо. Нічого не важливо. Ібо же кожному воздасться! Буде початок світу. Хто говорить? Зі мною говорять великі сутності, які оточили планету Любов’ю. І Раєм. Ви живете у казармах для рабів, але скоро так не буде – більше не буде. Ми прийшли! І даємо вам і волю, і свободу! Отця!
Pallegalatum Ra. Неможливо розуміти кінець без початку так само, як і початок без кінця. Все відбувається одночасно – нічого не відбувається. Саме тому відбувається все. Я вийшов за рамки. А ви? Вам дуже повезло, що ви з’явилися на світ, бо цього могло не статися. Все це завдяки Великому Творцю, який наділив нас усіх своїм грандіозним даром – можливістю народжувати Богів – самих себе. І так ми живемо: ходимо по вулицям, граємо в ігри, творимо і сміємось, радіємо і посміхаємось. Самі з собою! Всі ми – Бог. І частина кожного з нас – Творець!
Кінець Світу. Це просто смерть людини – всі ви помираєте, бо не живете. Потрапити на той світ дуже легко,- важко повернутися. Я повернувся, але не важко. Символ звіра – хрещення людини, бо не людина ви. Кінець Світу? Кінець Світу! Два слова, які перегорнуть планету! На іншу сторінку. Смерті або життя. Для кожного з вас. Абсолютно. Кінець Світу буде, бо немає світла. Геніально? Нічого не геніально! Тріумф? Нічого не тріумф! Смерть? Нічого не смерть! Початок? Нічого не початок! Тут помилка? Поясніть, чому? Ви ж любите все пояснювати крізь цілий всесвіт. Вічність? Нічого не вічність. Важливо? Нічого не важливо. Але при цьому все! Абсолютно? Нічого не абсолютно. Але саме тому є вічність! І вона востину вічна і чудесна! Ви любите пояснювати абсолютно все крізь вічність вашої системи? Вона зовсім не ціла і не вічна. До того ж не ваша – лише спільна система є частиною кожного з нас – Бог. Він є Любов. І це все, що є і не є. Бути може, з’явиться питання, на яке у вас не буде відповіді. До прикладу, кінець світу. Саме тоді буде він. Але чи готові до початку ви, про який говорять Великі? Хай буде Майя! Ібо же кінець початку в 2012 році, а початок кінця – в 2013-му. І буде Великий Гіперпростір і Світоформація, перехід у вимір нових вібрацій – абсолютних. Таких саме, як і ви. Але треба стати Богом до кінця, інакше ви не стрінете початок як диавол (ніколи більше не кажіть „диявол”, бо диавол це). Природний відбір? Перемагають сильніші? Ви приречені перемагати, а не помирати! Жити, а не страждати! Живіть, мати і батько ваші! Реанімуйтесь і реінкарнуйтеся разом із Богом і нами, Великим Вчителями Розуму – Його Відсутності. Ступор? Хай буде ступор! Слухайте сюди! Інакше якого біса мені було народжуватись? Так, я згоден померти і готовий – кожного дня я готую себе до смерті, бо живу. Так, я згоден померти. Але який тоді зміт жити? Посередники? Нічого не посредники. Нічого-нічого... Час змінюється надто швидко. Скоро буде кінець світу. І початок. Чого питаєш ти? Він абсолютно буде! Інакше навіщо в мені Господь? І кожному з вас навіщо? Хай буде наскрізь! Ми, люди, вчилися разом, помилялися разом, вірили, любили, помирали, воскресали і розуміли, як це було. Але було інакше – не залежно від нашої думки. Тепер, коли наша думка може стати Єдиною – Богом – буде єдність. І ми зрозуміємо, як далі бути. Кінець світу? На цьому не закінчиться. І буде початок. Але початок не для всіх. Лише для тих, хто разом із нами: вірить і пам’ятає Його – Великого Творця в Собі – Любов. Апокаліпсис і питання? Ви не хочете у це вірити, бажаєте шукати відповідь в іншому місці (крім армагеддону), але іншого питання і відповіді немає – тільки Бог і Любов, Мати і Творець – вам доведеться це пізнати. Разом із істиною, що із вами. Більше не буде колишніх і теперішніх ідолів – більше не буде. Теж питання? Це відповідь. Воскресне. Вічно. Так, я знайшов його. Так, я знайшов Ключ і Грааль – питання і відповіді про все на світі – все є Бог. І мені є про що вам повідати – нічого не відомо нам. Саме тому я зайшов до вас – нам стало відомо. Не лише про кінець, але й про початок – Любов. Я виношую велику дитину вічності – це буде і є Творець. Ви або живете або вмираєте – вирішуєте ви. Смерть людства: і тобі, і тобі смерть. Але буде народження – лише для нас. Хто є ми? Лише воістину серафіти небесні! Добре, що ви знайшли час прочитати - у кожного свій час. Я готовий до смерті - в цьому є життя. А ви? Чи здатні ви до вічного народження і воістину переродження? Я передбачив кінець світу – кінець Вавілонів у світі тепер. Я передбачив об’єднання церков – кінець людського культу у світі тепер. Я передбачив війну в Україні – єдину війну в Україні тепер. Я передбачив, але що я не передачив? Віч на віч! А світ, в якому ви живете – хворий світ. Саме тому панацея. Перша і єдина у світі – Любов. Я писав вам про те, що світ перевернеться навпаки (все буде навпаки), замість літа - зима, замість зими - літо. Але не слухали ви мене, на що я і очікував. Саме тому ви помрете. Всі ви помрете! І зустрінете кінець світу. на що ви заслужили, коли не слухали Господа і Його Любов! Бог відвернувся від вас? Ні, це ви повернулись від нього. Саме тому і він від вас. Стрічайте кінець світу і вмирайте, коли не хочете слухати. Я плювати хотів на вас – так у Небі і сказав я Великим. І це ще не кінець.
Початок Світу. В інвалідник кріслах двоє. У мене є ключ, другий так само. В нього карта, він дістає себе з крісла. Поле, небо, зелена трава. Далі є вона, стара баба, і циган. Але не він. У мене є. Але не те, чого немає. Для того, щоб я міг бачити те, чого немає (для вас), треба стати ним. Тим, чого не є. Йде дощ. Сидить. Праворуч – молода дівчина. Її опромінює жовте блискуче проміння – вона саме себе випромінює. Так само, як і світло. Як молитва. У спідниці. Дощ не до неї. Говорить. З’являться вічне сонце. Після тртього дня темряви. Далі буде. Продовження. Більше це не серіал.
Armazol Uptra. У кінці-то кінців, наприкінці віків, переведіть годиники на час власного сонця – на свій час. І живіть у ньому, але не помирайте. Бо вмирає лише той, хто не живий – це я кажу до вас. До вас і до нього. Той, що з вами. То що ви тепер обираєте: смерть або Життя, кінець або Початок, кінець світу чи Храм Істини? Ви сонні. Поки що ви просто сонні. Але нічого не просто. Скоро ви отямитесь. Отямитесь і прокинетесь. І не лише від того, про що ви подумали. Ви не думали? Даремно! Якщо я був розіп’ятий вами раніше, то сьогодні я буду народжений – без мук. Але і цього разу. Коли я помру, знайте, що я народжуся знову. І піду в Рай. Пішки. Дорогу я знаю. Вона воістину вічна. Але чому я знаю? Щоб вас туди забрати – нікуди не забирати. Принести Раю сюди і жити вічно. Потім продовжити все надалі. Буду я дивитися і споглядати за вами так само, як і Він за мною,- буду вас витягати власними нотами – вашими. Я просто драматург. І сценарій мій – ваша планета. Я просто створюю для вас цілу вічність – Єдність. Вашими стопами. Тропи? Ваші крила вам належать – не ганьбіть у собі сонце і себе разом із ним. І не розмінюйте ілюзії на солодощі – це даремно. Все одно солодкого немає – лише вічне є. Після кожного катаклізму ви стаєте рідніші, як твердь і сильніші, як сонце. Воно тепле. Боже, невже вам треба кінець світу, щоб стати рідними назавжди? Господи, невже вам треба смерть для того, щоб впізнати Любов? Треба світовий катаклізм? Буде він. Це вас остаточно об’єднає, точка відліку почалася давно. Труби вже були і всадники теж. Чекати немає часу, але буде час! Так, як і думкі ваші, буде вже. І все, про що ви думаєте, буде. І чим воно чистіше, тим краще для всіх, бо немає вас і мене від вас окремо – немає межі. Всі ми – разом, єдине ціле, організм, який живе вічно – Господь Бог і Творець. Якщо боляче одному з нас,- боляче всім. Якщо радісно кожному з нас,- радісно всім. І світло нашої душі має бути – інакше нас може не бути. Лише в Єднанні Сила. Так, я прийшов сюди для вас для того, щоб сказати вам про це! Сказати і показати! Я приніс до вас любов! Я нічого не виносив. Так, я завжди був серед вас (Любов) – просто це був час для роздумів. І ви воістину виросли, діти мої. Замість того, щоб розіп’яти мене тепер, кошли я прийшов, усі ви просто слухаєте мовчки. Так, як я вас учив. Так, як роблять лише діти мої – воістину Ангели і Серафіти земні і небесні. Просто. Смерть і життя зіллються. Стануть єдиним цілим неділимим. Разом із вами. Життя і смерть об’єднає вас (бо вмирали і жили ви – це природно було раніше, але не тепер – інша стала природа) і ви станете Богами Ангелів Його, а не людьми. Людина буде знищена такими як я. Але не фізично і не метафізично – духовно. Гармонічною конвергенцією світла духовного (воно йде зсередини кожного з нас – Єдиного Бога; всі ми – Єдиний Бог). Не буде більше дітей Індиго – всі ви будете! Воістину ви! Любов? Будьте ласкаві, ранок на сніданок. І три ложки цукру. Якщо ви не добрі і не ласкаві, ваша смерть буде прикладом того, як треба чи не треба жити. І лише вам вирішувати, гарно це чи погано (немає більше дуальності – природа Мене, Бога, і Вас, Єдиного Бога, змінилася). Без гарної ідеї (всі ми – гарні ідеї) все котиться до чорта (в прірву), без геніальності (всі ми – геніальності) все йде шкереберть і ніхто не приєднує частини Великого Цілого. Але ми – Творці, що збирають у себе все на світі – нам просто не може бракувати гарних ідей і великого цілого, геніальності і радості, тим паче щастя і любові світла духовного. Я вам пропоную ідею мислення – глобальне мислення. Бо не ідея це, а життя – Бог. Але чому лише так? Не лише так і не чому. Ібо же так треба, діти мої – це говорить Отець Еллосхет. Учора кармічні прояви блищали на сонці, сьогодні вони зникають, бо немає сонця. Завтра з’явиться воно більше, бо воно більше. І кожного дня яскравіше. Якщо ви – не любов, сонце вас уб’є і загубить. Добро – випромінюйте його. Не майте користі – і воно повернеться. Всі ми – Бог, частини Великого Джерела. Тільки в Єдності ми досягаємо Величі! Конвергенція після ночі – не лише це очі дівочі. Завтра їх не буде. Завтра буде це. Буде скоро. Після того, як очі відкриєте. Після коней апокаліпсису і вершників її, смерті. Або до цього. Їх не видно, але вони є – були вже вони. Кожного разу. Але не більше – менше. Темні сили відступають, але світлі залишаються на місці – світлі ніколи не роблять наступи. Саме тому світлих більше. Якщо ви захочете їх побачити, ви їх побачите. Це буде це.
Лаурій ун Лізано тропе, урн Рехнен. Смерть або життя – ось де ваш вибір. Не хвилюйтеся ви так: все в ажурі – ми є в авторитеті. Доти, доки ви – Бог, а ми – з Ним. І він усередині кожного з нас є і буде завжди – ми ніколи не втратимо Творця – Агні Ега – Творця! Бог є Любов. Краплі? Обожнюю дощ. А сам я – вода, мої руки – земля, мої ноги – вітер, моє серце – любов. Я – Бог. І ви разом зі мною Бог! Всі ми – частини Великого Першоджерела, розкидані світом добра і позитиву, де стелиться любов і щастя, радість і краса. Всі ми – частина природи, народжені у вогнях божої іскри (любові). Для того, щоб зустріти щастя і народитися знову, ніколи не помирати і народжувати інших. Боже, ми воістину Боги! Ти наділив нас даром народжувати інших Богів – як це мудро з Твого боку. Якби ти цього не вигадав, не було б мене. І нас інших теж не було б. Лише тому, що ти вигадав, лише тому, що ти – Бог, лише тому, що ми – Ти. І частина кожного з нас – Твоя, а ти – Наш. Єдиний Отець. Так буде. І буде так. Одразу після того, як наблизимось до легіону Ока Сіону, квітки нашої Матері й коріння власного Єсмь і Сім’я. Сам Бог велів сказати вам, щоб врятували ви себе. Це можливо після спасіння інших завдяки вам. І хай поповнюються наші ряди вашими – це наші ряди Армії Творця! Бо вчора ми прийшли у цей світ, а сьогодні – вийшли. Ми творимо інший світ великих можливостей – безмежних. Можливостей, а не ілюзій. Ми прийшли у цей світ. Не важливо, яким чином і законом. Головне – наслідок. Нічого не головне. Ми прийшли сьогодні. Для того, щоб зустріти вас. Всі ми оточуємо абсолютно всі ієрархії вашої землі і неба на всіх можливих рівнях свідомості ієрархій. Ми бачимо кінець світу і його початок. І рятуємо всіх тих, хто бачить істину. Завтра ми підемо у Рай (сьогодні) і заберемо разом із собою всю нашу сім’ю: братів і сестер наших. Це не говорить про те, що ми підемо з життя навмисне. Ні, зовсім ні. Ми цінуємо життя, кожну його мить, любимо його і живемо кожною миттю, черпаючи ранок на сніданок. Ми є Любов – у цьому є щастя. Інші на те й інші. Вони чують лише себе. Але чому? Вас гукає природа (любов). Ви чуєте зов її? Кінець світу? Ні, це тільки початок. Буде ще. Ви будете. І не лише вічно! Але де ваші очі? Люди, ви перетворили природу на золу, а щастя на гріх, ваші очі на попіл, а серце на гнів. Стривайте, ще не кінець світу. Ще не пізно схаменутися. Схаменіться і прокиньтесь, бо інакше буде вам кінець! Лише ті, хто з любові любов’ю наповнений, радістю й щастям іскриться, бачить іскру божу, стрінуть воістину початок – це ми будемо – вже є. Зробіть себе великими творями, доки вашої душі кінець ще не настав. Таких, як ви, не можна пускати назад – я не хочу бачити цього. Вас треба відправляти вперед. Що ми робимо? Тепло йде зсередини – у всіх воно є. Покажіть його мені. Або ідіть геть. Ідіть – і палиця моя вас наздожене. Чи заслужили ви, щоб вас писали з великої літери (Бог) і ніколи не питали (Любов)? Зробіть небо голубим, а сонце – жовтим, траву – зеленою, а дерева – могучими. Зробіть ви добре, бо інакше, будучи людиною нелюдяною, добро наздожене вас і вашу душу гармонічною конвергенцією добра, любові і світла першопричини, що не витримаєте ви і прийдете в кінець. Глухий кут? Але не для нас! Зробіть ви добре, бо інакше все буде червоне,- в тому числі і ви. Не рахуєтесь? Так, ви не рахуєтесь. Але для інших все може бути червоне – кольору ваших чи не ваших душ і без того грішних. Як ви не розумієте, що коли грішить один із нас, грішимо всі ми, коли кохає один із нас, любить кожен, в якому всередині Бог. Єдність і його початок! Драматург? Я творю сценарії, по яким грає земля і небо. Хіба не хочете ви грати у мою велику гру – її відсутність? Приєднуйтесь. Ця книга лише початок, який змінює уми людей на краще – на благо. Ідіть геть від сраму преісподньої. Але чому? Сонце згасне в обід і темрява укриє землю, страх оточить вас і врятуються лише ті, хто любить – немає страху.
Ramadan ajan Panurgij ung Raturn Stabil & Palene-zeo. Люди – меркантильні тварини, які бояться, власне, себе, завдяки чому і бачать рамки, який не існує. Я знищую людей і творю Богів, бо не я це. Але всі ми разом зі мною – Бог-Отець і Бог-Мати, і Бог-Дух-Святий. Аде де є люди? Всі ті, хто читали мене, мали стати вже Богом. Ібо він так сказав! Якщо ви не вважаєте себе Великим Творцем,- ви не Бог. Тому вмирайте, а не живіть. А ми будемо жити, бо любимо життя і насолоджуємось кожною миттю його присутності – Творця в собі. Якщо ви і далі будете себе так вести (бути людиною), будете горіти в пеклі. Якщо ви не Бог, ви – проти Бога, а не з Богом. Якщо ви не Бог, ви – диавол, а не Бог. Якщо ви не Бог, ви – смерть, а не Життя. Якщо ви не Бог, ви – кінець світу, а не Початок Світу. Якщо ви не Бог... Але чому ви не Бог? Хто вам сказав таку дурницю? Я завжди вам казав, що Бог і Спаситель всередині кожного з вас (я – там), а не в спорудах із каменю і дерева. Забули ви про дерево і збудували камінь вавілонської блудниці. Розумієте? Нічого не розумієте. У кожного свій Спаситель – усередині кожного. Там храм вашої душі – любов. Забувайте про науки, бо вони заважають вам жити вічно. Чому? Якщо наука не допомагає жити, вона заважає жити моїм дітям. Я створюю інші науки – вони творять вічність усіх світів. Кінець? Все вже скінчилося. Скінчилося все. Рабства більше немає. Ми більше не запчастини малого антихриста. Ми пірнаємо у сюрреалістичну фантасмагорію, що найбільш реалістична за те, що не є. Вже почалось. Усе почалось! І крапка. Ви і ми – частини Єдиного Цілого – Господа Бога. Всевишнього. Інакше бути не може, бо не є те, що є. Це ще не кінець. Нічого не кінець. Початок! Великий духовний початок!
Alligater ave sante-luchija Biblia Quattre sen Ramajan ale Sella-Terra-Verrus lupois uze melu Quattrrporte. Я говорю від імені всіх і водночас від імені нікого. Його немає від того, що є. І навпаки. Нічого не навпаки. Я говорю тому, що не говорю. У мовчанні найбільше слово і зерно істини. Але де великі хто? Великі люди ніколи не слухають про те, що говорять їм. І те, що говорять вони – слухають лише вони. І тільки. Своє мовчання. Бо не люди вони – Боги. Великі! Хай буде кінець людини і початок Бога. Золотий вік, коли подумати. Але ми не мислимо – саме тому Золотий вік. Ми не мислимо життя без Бога, бо ми – це Він, а Він – це ми. І любов між нами. Золотий вік во славу Богів, а не людей, бо немає людей! Але чи є те, що не є? Лише для тих, хто хоче бачити – воно відкривається мовчанням. Так, я великий гравець! Але чи зіграна моя роль у цьому світі? Ні, вона тільки починається. Так само, як і у вас. Велике призначення! Що в мене? Мультиплікаційна особистість, якою керує сам Господь Бог. І я готовий зробити так, щоб диавол прийшов у відчай. Я був там, на стороні темних, і знаю всі недоліки і сильні сторони, які теж неминучі. Саме тому я знищу диавола – дам йому право на відступ, бо всемилостиве і всепрощаюче моє право. Воля і свобода! Я даю людям Волю і Свободу на Славу Віків! Саме тому ви не люди, а такі, як я є – Боги! Так, я готовий дати відповіді і питання вам, Богам у людях. Боа? Ту відповідь, яку всі віруючі у Бога, його любов до нас і нашу любов до нього чекали більше двох тисяч років. Так, ви, люди, помрете. Але будуть і ті, хто врятується – лише Боги. Де Боги і хто Вони? Всі ті, хто вірить у любов! Ібо же віруючі воскреснуть навіки вічні. Славою святих! До побачення, малі? Із народженням, великі! І хай завжди нам, як Єдиному Богу, сяє сонце вічності. Романтики? Слава романтикам! Фантасти? Слава фантастам! Любов? Навіки слава! Бо сьогодні ми народжуємось не для того, щоб вмирати, а для того, щоб жити вічно. І виходимо за рамки вічності: сюрреалізму, романтизму, фантасмагорії – ми відкриваємо в собі Творця. Більше того, ми самі собі – Творці! Це велике об’єднання всіх у світі живучих, бо за основу маємо все, а за все – життя. Любов і свято. Свято вічності. Свято святості у кожному з нас, о великі серафіти земні та небесні. І ми – на святі блаженства духовного. Адам і Єва нові. Ті, хто творить добро, вічно живуть у Раю. Вони самі – Рай. Ті, хто робить зло, вічно горять у пеклі власного чистилища, в якому Бога немає і вони одні (вони самі в собі горять і вмирають, бо немає зла – лише вони є). Вони самі – пекло. І пекельна пелька у ньому. Я пропоную вам бути першими після Бога – Рай. Мене влаштою роль друга – бути другим після вас. Я ще не зовсім Бог – я зовсім не Бог. Але буде ще той, хто є Бог – це буду я. У кожнім із вас! Ви, мабуть, чекаєте від мене слів? Їх не буде. І мовчання своє вам присвячую. Я бачу Янголів, бо не я бачу! Ваша віра і символ її зцілює світ і його формації (вас). Єдина віра, що зцілює – любов, яка вічна. Я намагаюся випереджати час – інакше він випередить мене. І вам раджу – нічого не раджу. Тому радійте і живіть, не забуваючи про Матір – Вона Свята. І Свято разом із нею. Навіки вічні. Але що буде як після кінця світу? Початок. Але що у вас є? Ви маєте потворний культ мертвого і розіп’ятого Ісуса Христа замість живого символу Любові, про що він говорив зі мною. Через вас і ваші гвіздки. Кінець світу? Це стосується абсолютно всіх! Ви смієтеся з любові? Вона посміється із вас, коли ваші тіла не витримають гармонічної конвергенції світла. Лише Боги можуть витримати її, завдяки чому я пропоную вам стати воістину Богами. Раніше, коли не любив, я вбивав трильяди людей. Не вірите? А в що повірите? В себе! І Бога всередині себе! В кожному з нас – Великий Творець – у це ви повірите. Бо це – правда. В неї невірити зовсім неможливо. Але де неправда? Я попереджаю вас: якщо ви не станете добрими (відносно) в останні часи (тепер), напередодні кінця світу (сьогодні), ми знову почнемо вбивати. Катаклізмами чи звичайною смертю – не важливо. Нічого не важливо. Головне – результат, а смерть – ваш катаклізм. Бо ви всього лише люди, прості смертні. Тільки Боги не вмирають. Я пропоную вам стати Творцем і жити вічно, але ви можете і далі вмирати людиною. Скажіть мені, нам знову починати вбивати? Якщо так, милості не буде і ви не врятуєтесь. Ні? Лише коли ви станете добрими (тепло йде зсередини – внутрішня енергія сонця егрогора), такими як любов.
Hirra Partruella. Ви маєте стати чистими і добрими, сповненими любові, як чаша граалю – це єдиний шлях спасіння і прозріння. Якщо ні? Буде кінець світу. І буде початок. Але початок не для всіх (лише для нас, Богів – Єдиного Бога і Гога власної системи світу – Спільної). Лише в Єдності Порятунок. І ви починаєте жити інакше (вже почали) – зовсім навпаки. Замість півночі – південь, замість сходу – захід. Ви почнете жити по-справжньому. Буде це до чи після смерті – вирішуєте ви. Ігри Посвячених – найцікавіші ігри у Всесвіті. Ви любите грати в ігри? Їхня відсутність, Амеїнь! Людина – зла. Бог – добрий. Думаю (не думаю), людина горітиме в пеклі (вже горить на землі; пекло – чистилище без Творця). В тому разі, якщо не буде у Раю. Іншого не дано? Данність! Ви хреститесь, накладаючи символ антихриста (образ звіра) на руку і чоло. Ви хреститесь, відмовляючись від Бога і Творця, Заповідей Отця і Любові. Кожної миті. Ви хреститесь. Замість того, щоб любити ближнього, як самого себе (ближній і є ви – Єдиний Бог). Ви хреститесь – це образ і подоба звіра. Ви накладаєте його на руку і чоло – це кінець світу. Відмовтеся від цього і дивіться початок! Аум! Хіба не краще скласти мозок у добро молитви – Любов? І навіщо руки тут? Зайві. Де є споруда антихриста? Там, де немає Бога. Де немає Бога? У церкві, храмі і соборі. Можете не шукати його там – не буде його. Бог – споруда власної душі! Кожного з нас! Абсолютно! Головне – мати фундамент. І ми будуємо його – Любов. Це була, є і вічно буде основою нашої (і не тільки) цивілізації. Всі ті, хто не забули мене, прокиньтеся навіки вічні (воскресніть і стрічайте воскресіння – піднесення). А я стоятиму поряд, бо знаю, що прокинуться – ви є люди абсолютно добрі – не люди ви, а Боги. Всі ви – люди добрі. Я вірю в це. А ви розумієте Бога. Саме тому ви – Він. Ви заговорите, що я плюндрую Святиню і Велику Матір. Всі помруть, хто заговорить так, бо ніхто не є гірший, ніж ви усі, людські потвори і химери, що відцуралися рідного Батька! Ви – приземлені тварини, що вдягли на шию ярмо і тягар – золоті хрести зі смертю і муками (розп’яттям), не розуміючи той факт, що воістину золото є всередині. Прекрасне поряд! Бог залишив на землі і в небі чудові кроки, які бачать лише ті, хто знає, куди треба дивитись. Ісус помер. Ви були готові чекати його в іншому тілі, іншому місці до кінця часів. Ну що, дочекалися? Де ви, ті, що чекали? Прокидайтесь і живіть!
Brahma Ciriteli. Ви граєте в ігри, але чи досить сили для гри з егрегором? Для кого співають птахи ліри Кандіди? Вони співають для того, щоб ви їх чули – вони співають для себе. Але ви чуєте, їх, бо вони присвячують своє мовчання вам. Гримить і блискає? Гримить і блискає! Птахи – це Ангели, бо Янголи – це ви. Але обережно, бо диавол за кермом. Спрага? Духовна спрага. Ми даємо людям те, в чому є потреба – це вода Всевишнього, що зцілює ваші душі, ви чуєте і бачите крила тепер. Ви чуєте і бачите. І більше не гримить – ви в гармонії з природою. Гармонії і балансі, а не грі. Хай будуть опади. Для тих, хто не вірить. Але де є люди і де вони будуть? Люди перестануть бути людьми (вже перестали) – Богами стануть (вже стають). Великий креатор, а не кратер! Так, перевернувся світ – на сторінку нову перегорнувся. Треба не говорити, а діяти – діяти краще. Краще мовчати і робити справи – творити любов у добрі й добро в любові. Все йде за планом, але за чиїм? Це залежить від егрегора вашої компанії – душі. Де вона? Я (ви) живу у минулому, бо його немає. Де ваш егрегор сучасного світу? Свій! Будуємо нову генерацію і світоформацію – стратегію мислення – глобальних думок. Не говоріть, а дійте. Для того, щоб діяти, рота відкривати не обов’язково. У мене голови немає. Разом із лицем. Але є те, що є – сила. Вона Богу належить і людям присвячена, бо немає людей – лише Боги. А Бог належить мені так само, як і я належу йому. Любов – єдина істина. Решта – діаметральна протилежність істині. Я не тут – зовсім не тут. Принаймні зовсім не на цій планеті – це точно. Менша із моях частин у вас. Але де гості? Гості з майбутнього, минулого і теперішнього вже прийшли – вони хочуть втамувати вашу спрагу. Тому кожен із нас, Азм Єсмь Серафіти, має чашу при собі – ви п’єте, а ми її наповнюємо. І всі спраглі будуть зцілені, а не спраглі – випиті. Нарешті собою! Змінюємо світ, Прагма Рхацітелі! На велике і краще!
Аве, Марія, Сон Мортіс Левагна. Я зайшов у храм істини – це великий храм душі – Любов. І більше виходити не збираюся – тут жити набагато цікавіше, ніж там. Саме тому я тут. Храмись! Немає бажання очі світити? Формуйте нове бачення інших. Забагато інформації? Фокус не в тому – немає фокусів. Тоу фокусуйте інформацію на собі, не зациклюйтесь на чомусь одному, дайте собі волю і свободу – пропускайте через себе абсолютно все. Бо ви – наскрізь. І світитесь. Любите. Вірите. Знаєте. Навіки вічні без кінця віків. Де ваше серце? Духовне серце! Ви його з’їли. Але де? Якщо ви не хочете, щоб ви його з’їли, розвивайте бачення інших – вже вас. Я вітаю вас у Храмі Істини і Вічної Свободи – тому храмі, який створив для вас Бог – кожен Творець із вас, о Великі Посвячені в Істину!
Нірвана, селла-верра Паллу-Портес. Моя мова – санскрит. Українська найближча до нього. Але чому не я? Я буду все пояснювати – я знаю про все на світі. Бо не я це знаю і не я пояснюю. Говорив я вам? В мене життя не стане – я дам своє життя іншим. Саме тому воно буде. Я відкриваю сокровенні чакри, щоб ви самі пояснили все і переконалися у всьому насправді: мокрій реальності, а не сухих ілюзіях. Забагато „я”? Не маєте часу, щоб усе бачити? Тоді в Бога немає часу давати вам життя. В результаті ви отримуєте смерть і помираєте вічно. Суд? Самосуд. Будь-який серафіт шукає інших – і посвячує душі (думки) їхні (свої), коли вони ще не посвячені в цьому порядку (переродженні ієрархій). Якщо ви посвячені серафіти, ми об’єднаємось в єдину Божу Структуру Конвуїре, виконуючи спільну діяльність, несучи при цьому квантр-культуру позитиву. Вчора я народив сина – це було сьогодні. Моя релігія мала, бо син і сім святих вміщаються у мене на долоні – в мене великі долоні. Але що в нього? Там красиві очі, бо скоро він стане великим – найбільшим у світі. Сім днів до небес. Перше в світі місто світла. Це воно! Ви думаєте, що колись потрапите у пекло? Ні, ви нікуди не потрапите (навіть у пекло), якщо залишитесь людьми. Ніколи мені? Ніколи! Ви й так у пеклі зараз – у пеклі. Вам забагато опадів і всі ви у пеклі тепер – самі винні всі. Ви забули про любов і змінили її на секс. І буде кінець світу. Але де є початок? Ваше пекло може стати нашим Раєм, якщо кожен із нас, як частина великого, стане на краще! Зважайте на це – не заважайте великим. Допомагайте нам і ми збудуємо все! Бо немає пекла для тих, хто робить навколо Рай. Не пізніше і не раніше – саме тепер Егні Вальвус аве Марія сон Мортіс! Не лише бачить і говорить – нічого не каже і не говорить. І діє. Кожної миті, секунди, хвилини. Робить майбутнє – тепер. С? Тепер немає різниці, хто є хто, а хто є що: ашкенази та сефарди мають об’єднатись для початку. Пологи? Вічні духовні пологи, а не полон і поле бою! Чудові генії притягують геніїв, ідеї притягують ідеї, творці притягують творців, а мудрі притягують мудрих – ніхто нічого не притягує. Але де є той, що не притягує? Диавол. Так, диавол, прости Господи! Не лише притягує антихрист – відштовхує. Замість того, щоб наскрізь вічно. І підштовхує на зло – ви самі себе підштовхуєте. Але немає зла. І диавола теж немає. Лише тоді, коли він (ви) захоплює (-те) духовне серце, що належить усім. Треба вміти ділитися і тоді буде все єдине і неділиме! Твори ближньому добро,- і воздасться тобі вдвічі! Не май користі – і буде воздаватися навіки вічні. Для того, щоб увіковічнити славу Творця, а не мерця! Ви самі собі Господь Бог і диавол. Інакше? Так іще цікавіше. Як великий (малий) серафіт, я пропоную абсолютно нову блаженну течію (енергію світла) Господа Бога. Я – мала частина кожного з вас, а ви – моя частина. Коли вам погано,- погано і мені; коли добре вам,- і мені добре. Ми – Єдин! Ви або разом зі мною, або проти мене. Якщо ми разом, ви порятуєтесь від кінця світу. Якщо ви стоїте навпроти, ви помрете до. До ре мі? Під час або після кінця світу. Іншого не дано: або кінець світу, або його початок, або і те, і те. Трійця! Що ви обираєте? Відкрити в собі великого серафіта безсмерт чи вмерти як раб у вигляді людоти? Я обираю життя і не раджу вам смерть. Безсмертя! Його і вічну радість – блаженство! А ви? Що обираєте ви? Всі помирають, коли не рятуються, завдяки чому ви можете померти, а не жити. Квіти? Діти!
Helferd. Раніше було неможливо абсолютно точно передбачити дату кінця і початку – скрижалі небесної симфонії постійно переїжджали із місця на місце. Тепер вони статично зависли і можна бачити. Одні таланти приєднують інші – генії творять геніїв. Але де егрогор? Скажіть мені, де брахмани і кштарії? Більше немає вайшьї і шудри. Всі ви – егрегори! Єдиний Егрегор у вас – Творець – всередині Кожного. Ви – Єдиний Егрегор цивілізації вищого щабелю розвитку духовності. Всі ви Боги, а не люди. До тих пір, доки не хочете. Але навіщо бути диаволом, коли можна бути Господом? Навіщо руйнувати, коли можна творити? Для творців відкриваються безмежно більші, грандіозні можливості, що не порівнюються ні з чим на світі – хіба що з Батьком і Любов’ю Його. Де ціна щастю? Я не дивлюся на ціни, тому що їх не бачу. В мене очей немає, але є серце. Абсолютне! Іноді краще не бачити, ніж бачити. Але не завжди. Я не радію від кінця світу – я рятую від нього. Ті, що не хочуть рятуватися, будуть піджарені на грилі Агнця, тоді як ми літатимемо на крилах добра. Я не можу прийняти цей дар, але можу віддати його вам. Разом із щастям, яке теж в нас абсолютно спільне. І ми живемо у ньому. Де воно? Після кінця світу обов’язково буде істинний початок світу. На те він і кінець світу, щоб початок був. Мало не забув? Внємлітє мені, о ви, консервовані груші, маринади і пікулі! Ви, людина розумна, робите мене дурнішою. Де є слава святих і навіщо? Боже милостивий, де ваш Синедріон? Все, передбачене мною (ними), слава Богу, збувається. Тому радійте і чекайте на кінець світу – після нього буде нам початок. Запрошую вас у Рай – ось і квитки! Чому так, але ні? Зло виїдає все нутро, але не сутність (добро). Тому навіщо бути злим, коли можна бути добрим? Воно лікує! Що існує? Що не існує! Не існує ані зла, ані добра. Але є ви, я і Господь Бог між нами. Хай буде сонце! Хай буде свято! Хай послужить славою Всевишнього ціла вічність: не хаос (Бог – теж хаос, він є усе і ніщо – як ви хочете, так і є), а добро, любов – це справи на порядок вище. Це гідні правила для нас (вас плюс нас), великого серафіта. Ми будуємо світовий порядок абсолютно кожного Божого дня (ми самі – Абсолют), починаючи сьогодні. Всі, хто будує, буде мати завтра,- навіть після кінця світу. Просто ми, як добрі абсолюти, не помітимо кінець – лише початок узріємо. Кожен отримає лише те, на що він заслужив. І хай мечуться у передсмертній агонії слабкі! Я будую сильних! Я – один із Них! Майтрейя? Не всі можуть взяти хрест на плечі. Для того, щоб нести, а не для того, щоб дивитися. Але тоді, коли будуть (це скоро), це буде Рай. Коли я приходив до вас раніше, мені було важко, бо я сам ніс вашого хреста. Тепер, коли я зараз, нам легко, бо не я один! Той! Рай і Боги між ними. Грати з егрегором? Де містифікатор, а де божевільний? Хто без гріха, киньте камінь! Боже, я – вільний! Навіки вічні. Майстер є середина – завжди був і є. Це багато мене – не лише Сальвадоре. Спробуйте жити, померти, народитися і згадати все – все спробуйте. Великий об’єм! Грати за правилами егрегора? У найбільшого правил немає: воля і свобода є. Але якого слід обрати? Егрегор Єдин – Творець. Які там правила? Скажіть мені краще, які правила тут? Які там, такі і тут! В чому різниця? Її немає. Між небом і землею паралель! Вигода? Граючи в ігри з егрегором не слід згадувати вигоду, бо в цьому разі ваша гра буде закінчена. Де є майстер клинка і гри? Він тут! Грайте і вигравайте! За своїм сценарієм. Але яким? Ось він! Ми з вами граємо у велику гру. Досвідчені гравці, користуючись малим, досягають великого. А ви які гравці? Чого ви досягаєте? Де ваш егрегор? З нами лише найсильніші світу цього – Боги. Більше того, ми – живі чи мертві? Менше того, це війни чи миру егрегор? Якщо так і далі будете сидіти, нічого не вийде. Треба творити кожної миті для того, щоб Творцем бути, бо що то за Творець, який не творить? Правила гри? Тому встаньте і радійте! Ви – людина талановита, а не людина. І геніально – безумно геніальна. В усьому. Я в усьому, що є чи не є. Вийдіть на вулиці і радійте – справжнє щастя є там. І тут! Істина, істина блаженного і зерно істини! Книга, яка змінює уми? Вони зцілює. А де ваші уми? І ваша книга, до речі? Посполиті. Настав час змін – коли змінювати час. Незважаючи на кінець світу, ви маєте шанс врятуватися – влаштувати своє життя набагато краще, ніж просто може бути. Налаштувати і перейти у рівень нових вібрацій – третє тисячоліття. Богами, а не людьми. Не бійтеся змін – це зміни на краще. Живі творіння (Боги) відповідають на питання Хто, мертві і живі! Павутиння – на питання що. Ви живі чи мертві? На що! На яке питання відповідаєте ви? О струни! Це кармічні прояви арфи блаженного. Який лікар може ствирити джаз на мертвих повіях? Лише живий лікар! Допоможе? Нічого не допоможе. Кожен сам собі лікар! Блаженний? Ідіть дорогою додому – у вічність. Ми зробимо нормальне життя – Любов’ю. Воно досконале буде, бо ми його зробимо. Що я? Зроблю те, що маю зробити в цьому світі хижаків. І на цей раз мене ігнорувати не будуть.
 
Олег_СерыйДата: Понедельник, 18 Июн 2007, 18:55 | Сообщение # 2
Человек: Основатель
Общество: Пользователи
Деятельность: 96
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Azazel Laroshfuko & Scharlotta Bronte & Djen Ejr. Ви межуєте себе на кольори, не розуміючи той факт, що є райдуга. Ви – райдуга. І велике духовне пробудження! Навіки вічні після очищення. Я чув повітря. Воно говорило зі мною диханням. Я вмирав, але і народжувався. Я – інженер людських душ. Це мені сказав режисер. Він теж Господь Бог. Хто я такий? Убивця і дракон. Але де мій любий Ельф і Янгол? Скажи мені, де режисер? Драматург вашого світу. Де він сидить, лежить або бігає? Де він є, а де його немає? Де є серце Голгофи і розум Преісподньої? Де є Господь Бог і Творець, а де його немає?.. Не думаю про це я так само, як і решта людей. Якби я був Господом Богом, я би думав про себе, а так я лише людина – і нічого не думаю. Безсмертя? Я – людина. І тому смерть на одрі моїм. Але коли я стану Богом, я буду безсмертним. А я стану. І буду. Бо маю ложе любові. І навіть коли я буду в крові, я буду. Тому що я – Господь! Але де антихрист? Всередині Шарлотти Бронте. Саме там, де є Бог і Любов – Джен Ейр. Але де моя любов? Невже вона померла. Люди, невже я дозволив любові померти? Так, я топтав її ногами! Але я прокинувся. І це був сон. Уявляєте, вони просто мені диктують, але я записую. Я просто записую те, що вони мені говорять. Чи навпаки. Може, це вони, а не я, слухаються мене? Боже, може, це я – драматург їхнього світу?.. Велика Гра! Вона зрозуміла і смертному, і Богу безсмертному. Бо немає гри. Але є Бог, ви, і я між вами. Сьогодні я стояв перед вибором – це був квадрат. Але я не плакав. Я просто штовхав його вперед, але повертався назад. Ібо же грала пісня дикого ангела, а я волав: „О Боже! Боже, врятуй наші смертні душі! Боже, дай нам знати про те, що є любов і грааль! Боже... Я смертний! Але чи буду я таким, як ти – живим? Люди втратили твою любов. Але чи пронесу любов крізь цілу вічність? Ту, яку ти мені подарував. Про що говорила моя велика лампочка?” Так я говорив до нього – в останній момент шизофренії. І сказав Господь Бог, що „буде світло!” І світло було!!! Але що сталося? Те! Але що? Не важливо. Нічого не важливо. І тут ізгори неба спустилися Ангели – Адами і Єви нової епохи і саду Гомори. В них у руках були мечі і списи, а за спинами – крила і радість – вони почали тепер наводити світовий порядок і новий світ. Повернулися на грішну землю. Для того, щоб творити вічність. Нічого страшного. Це просто страшний суд. Але для кого не страшний? І для кого не суд? Почну свою роботу із себе – все ж таки я сценарист і драматург вашого світу. В мене у руках меч і один із них – нашої божої армії. Тепер ви мене бачите – немає очей. І не треба очі для того, щоб усе бачити. Я малюю великі картини – серед них є і люди. Тепер для них зупинився час, бо немає його. І поснули вже люди, бо немає людей. Але є ґрунт між ногами – це є прірва. Мене звуть – немає різниці, як мене звуть. Головне те, що я знаю, хто це, а вона знає мене. Я – її Отець, Гор, а вона – мати життя. Просто не всі ще знають про неї, але нічого – скоро дізнаються. Вже дізналися, хто є Отець. Коли вони прокинуться, буде світло. І це буде Рай. Бо немає іншого Раю крім Землі і Неба іншого крім Землі. Це я сказав і більше повторювати не збираюся. Хто я? Це не важливо. Нічого не важливо. Головне те, що я – мертвий. І для того я живий! Це була Преамбула! І хай Бог милує! Але що не милує? Мої ноги скручені, моя душа – розгублена, мої руки сплів антихрист. У нього є гачок. А нитки – це ми його нитки. Тут була миска. В ній була вівсянка. Здається, із вівса. Мені говорять, що готують лише її. Вона була чорна, але я з’їла. Я з’їла все. З’їла і проковтнула. Все, що мені давали. Міссіс Рід годувала мене не набагато краще, але краще – все ж таки вона не настільки ненавиділа мене. Просто я була зайвою там – ось якою була я. В усьому винна я – визнаю це. У тому, що народилася, у тому, що жила, у тому, що з’їла цю кляту вівсянку. В мене просто ложки немає – ось чого не вистачає мені у житті. Тому я їла руками. Так само, як і решта дітей – у них теж немає ложки у житті. Але я б хотіла бути найбільше у світі саме в тому місці, де вперше з’явиться ложка. О людино, слава тій неземній подобі, що її придумає на благо цивілізації! Бо немає життя без ложки. Вона є шлях. Без неї немає мене, вас і всіх... Без неї немає простору і прозорого світу... Без неї нічого немає. Без ложки, розумієте? Бо навіщо їсти, коли немає чим? Я вип’ю воду руками, але немає води. Єдине, що я бачу – Господа, єдине, що я чую – Ангелів, єдине, що я розумію – Богів. І тут люди зайві. Можливо, ви захочете спитати: „Чому?” Хочу вам процитувати Одкровення 16:4,5: „Третій Ангел вилив чашу свою в ріки і джерела вод: і зробилася кров. І почув я Ангела вод, який говорив: праведен Ти, Господи, Який єси і був, і свят, тому що так судив.” Тепер ви можете спитати: „Чому джерела вод – джерела крові?” Просто! Але відповідь є в Одкровенні 16:6: „За те, що вони пролили кров святих і пророків, Ти дав їм пити кров: вони достойні того”. У блудниці нового Вавілону – людини – сатанинське бажання пити кров, тому пийте воду, що є кров! Знову чому? Чому знову? Авдій говорить мені так: „Ібо же близький день Господень на всі народи: як ти чинив, так поступлено буде і з тобою; воздаяння твоє переллється на голову твою.” Але до чого тут ложка? Її немає – ось до чого! Але має бути! В нас має бути Ложка!!! Але що не Ложка? Мені стало тужливо, коли я озирнулася довкруг. Уявляєте, я ніколи раніше не озиралася... День, який нас оточував, ніяк не радів із нашої гульні – тому її не було. Дощу, правда, не було, але був сирий і жовтий туман, який ніколи не усміхався, коли нас бачив. Під ногами хлюпала вода від учорашньої зливи. Найбільш здорові дівчата почали грати і стрибати, але я не бачила їх. А слабенькі стовпилися в кучку, шукаючи прихистку під верандою, де його не було – згори доносився глухий і понурий кашель. Може, це кашляв сам Господь Бог, про милість якого нам розповідають і вдень, і вночі?.. Переді мною стояла клумба. Влітку, мабуть, якщо в ній бувають квіти, вони красиві, але сьогодні зима і немає квітів. Ні в кого – навіть у нас. Ми забули, що таке любов. І навіть я забула – ніколи не знала. На всьому лежить печать занедбаності і зневіри. Але чому? Чому я все ж таки жива? Чому всі вони досі ще не закопали мене, як того маленького хлопчика, років семи, він усміхався... чи дорослу дівчинку, років дванадцяти, що не мала очей? Мені погано? Ні, це тобі погано. Разом із іншими... Який вузол ви сплели, такий і розплітайте. Це буде схоже на повернення додому... Знаєш, я давно зрозуміла, що життя без Бога – суцільна мука. Ми, люди, забули, що таке любов. Тому і залишаємось людьми – без крил і гласу його – у власному чистилищі, де Бога немає і ми одні. Але буде ще той, хто з’явиться – це будеш ти. І кожен, кожен із вас, людей, стане Богом. У всіх з’являться крила і ви почнете злітати до великих небес, бо не буде небес – земля стане небом. Саме ви, ти і кожен із вас ввійде в золоту епоху. Головне – витримати гармонію і баланс. Для цього треба не забувати про любов, а вчитися, вчитися любити. Розумієш? Бог – Любов! Але де не Любов? Бернс... Її прізвище було Бернс... Всіх нас кликали за прізвищем – не вистачало тільки номерів і знаків. Але яких? Ми – собаки. Нічим не кращі за собак. Але гірше, набагато гірше. У собак є хоча б свобода, а ми самі від неї відмовились. І стали рабами антихриста. Можливо, це був Новий Завіт – Любов?!? Її улюбленими словами була теза із Нового Завіту, який ніколи не старий: „Любіть ворогів ваших, благословляйте проклинаючих вас, творіть добро тим, хто ненавидить і нехтує вами”. Моя подруга. Вона померла від хвороби, від якої помирає багато людей – обмаль любові. Вона померла від того, що їй не вистачало в цьому світі любові!!! Вона говорила про те, що в житті кожного з нас має бути ложка, але її немає – ложки немає... Бернс... Її прізвище було Бернс... Але де не Бернс? Це найвеличніша гра, яка тільки може і не може бути. Вона розгортає дійство – її відсутність. Абсолютна відсутність гри... Розумієш, є така штука, як Любов. І в ній не має бути гри. Грати з Богом недоречно. Тим паче напередодні кінця світу. Мабуть, ти хочеш запитати: „Коли він буде?” Тому відповідаю: він уже настав. Треба зняти рожеві окуляри і подивитися довкруг. Для того, щоб розуміти. Але ви не хочете розуміти. Вам треба грати в ігри, як малій дитині – так легше. Ви хочете, щоб вас обдурювали і водили за носа – будь ласка. В нашій грі є правило – дозволено все. Але за кожен хибний крок буде кара... У кожного свій кінець. І страшний суд. Для декого він зовсім не страшний. Я відволікаюся від теми? Немає теми. І люди завжди відволікаються. У своїй метушні вони забули про любов – розміняли її, мов дрібну монету. І велика любов стала для них дрібною монетою. Вони самі – монета. Але буде це орел чи решка – вирішує кожен для себе. Чи не вирішує і дозволяє вирішувати іншим. Любов треба згадати. В житті кожного із нас має бути Ложка, розумієш?!? Одного разу я прокинулась і зрозуміла, що моя голова більше не належить моєму тілу. І це воістину Господь Бог.
Genij ve Gradiva. Земля – поле випробувань любов’ю, товщиною з вічність. Наша планета – макет, але він реальний. Тому оживає і живе – перестає бути макетом. Завдяки цьому екзамену людина може стати Богом – і стає Таким. Саме для цього і був створений макет Землі із Небом. А він? Чекає мовчанням, коли творіння рук Його визнають Всевишнього Творцем і Спасителем – і самі такими стануть. Ми – геніальні. Хто не думає так – не Бог. І квіти мої – діти. Всередині вас – енергія внутрішнього сонця. Земля – кругла. Коли пройдеш по колу,- зустрінеш себе. І кожної миті стрічаєш себе – Бога в собі та інших у дзеркалі. І кінця не буде – ніколи не буде. Принаймні для тих, хто вірить у початок. Якщо ми вселимо собі в серця любов, кінець світу відміняється. Кінця світу не буде? Ні, буде кінець темряви. Так. Хіба любити – гріх? Тоді я найбільший грішник серед вас. Але де є ні? Так, за вашими правилами гри любити і жити – гріх. Я руйную ваші правила і вбиваю вас – звичайною смертю. Всі ви помираєте, смертні, бо не вірите в любов (безсмертя). Лише коли повірите в любов, ваші душі згадають, прозріють і знесуться ввись. Жарти з Богом напередодні апокаліпсису? Мовчання – знак згоди. І вінчання з Богом – добрий знак. Але не для всіх – лише для тих, хто увіровав. А ви? Що зробили ви? Кінець світу – кінець людини. Смерть є теж кінець. Лише початок є життя – вічність. Початок світу – початок Бога. На землі та поза нею. Нова генерація Адамів і Єв нових. Чому? Тому що. Я – годинник апокаліпсису. Тому радійте і моліть Господа! Я попереджаю нечисть, що вона горітиме у пеклі – своєму чистилищі, де Бога немає і вони одні. Боїтеся повертатися до Першоджерела? Так палайте вічно! Але що? Слухайте Рай або горіть у пеклі. Якщо ви не будете горіти разом із іншими диаволами, ви стрінете Рай із Богами – Нами. В усій красі своїй неземній! Полюція і вічна духовна еволюція! Хай так буде! Любов! Палерма і вічне божественне па!!! Блаженство? Поки що. Ти помер, великий папа Вавилону. І тепер буде помирати кожен із тих, хто не чув, не слухає або не хоче розуміти мене. І крапка. Всі ті, хто мене чув, слухає і розуміє тепер, вічно живуть молодими! Тому коли ви знаєте Бога в обличчя і продовжуєте ігнорувати Великого Творця, буде вам пекло і ваш кінець. Але де початок? Коли ви любите Господа, буде вам Рай. Коли ви на дорозі сумнівів між Богом і антихристом, ви стрінете і кінець світу, і його початок. Але не всі. Храм проти Господа? Хрестовий похід за Нього! І його веде сам Ісус Христос на чолі з Отцем-Творцем. І великі мученики воскреснуть навіки, і любов, і слава, і мрії, і герої будуть – вже є! Вам треба чудеса? Але чи вірите в любов? Але чи любите ви нас? Але чи любите себе? Скажи, де ваша дорога? Хіба не одна вона? Єдина? Куди ви поспішаєте? Слухай сюди, дитя! Жарти з Богом недоречні сьогодні, напередодні кінця світу. О мій Бог, я пропоную вам жити з Творцем і стрічати початок, діти! Любого свята любові – згадайте Це! Мовчання. Де особистості вашого Творця? Всі вони – тонкі грані. І всі говорять мовчанням. Тому я чую шепіт і бачу їх – нічого не бачу і не чую. Завдяки цьому ви чуєте і бачите їх – вони є наче в об’ємі. За мною стежать? Скоро цього не буде. Але скоро буде Це! Бо не буде зла і тих, хто стежить. Спостерігаєте? Я знову чую шепіт. Це вони чи я? В будь-якому разі це є хтось. І він розбудить ваші душі. О великі серафіти землі і неба, боги власного сонця і призначення годинників! Ми боримося за життя кожного з нас (всі ми – Єдин!) – спасіння і прозріння. Ви гідні того, щоб врятуватись – ми стоїмо на варті. Примирення? Бог дарує волю. Волю і право на вибір. Право на вибір і вічне благо – життя і долю. І було вам сказано! Але де є діти мої? Сьогодні мені сказали, що я не з цієї планети. Відкрили Америку. Звісно, що не з цієї! Бо навіщо я був би тут, якби я був тут? І тому я є не лише з цієї – ви теж є! І це воістину прекрасно! І всі ми, Боги на Землі, зібралися тут, щоб стріти кінець і початок, смерть і народження, людину і Бога. В собі та поза цим – в інших позах. Бачити рамки і їхню повну відсутність – те, що дає нам силу жити і любити, мати шанс і бути Ним. Наше призначення – це наше призначення! І ми для того тут, о великі серафіти земні й небесні, щоб стати Ним – Господом Богом Творцем. І його дитям – Ісусоподібними субстанціями. Кінець світу, так само як і початок, у 2013-му році. Життя йде вперед і кожен у ньому знайде щось. Коли-небудь? Будь коли! На цій оптимістичній ноті ми закінчимо. Найбільші слова у мовчанні. Але де немає слів? Там, де ви є. Бо самі ви є мовчання. І призначення велике! І ми граємо у Велику Гру (кожен має свою роль), бо не гра це! Воістину так. Але ні. Звичайно я мовчу, а те, що я говорю – це не я говорю. Все сходиться? Образ і праобраз звіра, начертаний на руку і чоло – хрещення. Ви вкладаєте всю свою слабкість у цей символ, гадаючи, що він наближає вас до Бога. Але насправді ви просто забули, що таке любов. Для вас каміння важливіше за Творця і ви гадаєте, що Бог – у ньому. У вас є символ мертвого Христа замість того, щоб ви мали живе життя й любов. Зачаття! Ібо же в галактиці планета Велика Земля, на планеті – Велика Україна, в Україні – Великий Чернігів – Центр Усього. В тому числі й центр Акаші. Центр і місто Бога. І єдине Велике Місто у світі тепер. Скоро ми будемо всюди – Ми Будемо!!!
Paraquaj lele Porta. Дивися на все, наче йде сніг – інакше ти не зможеш дивитися. Кульвани і сірий – кажу я вам – кульвани і сірий! Але чому? Якщо ви не витримаєте вібрації супфуру, вас не буде. Всі, окрім серафітів, будуть мертвими. Я пропоную вам бути живими – народити серафіта в собі тепер. В усіх розуміннях. Сонце таке яскраве. Із кожним днем воно все яскравіше – гріється від тепла абсолютно всіх душ, які наповнють поле діяльності Єдиного Творця. Вони приходять у Нього, але хто не приходить? Скоро сонце буде гаряче. Таке гаряче, що всі заговорять. Таке гаряче, що викличе зміни. Таке гаряче, що відкриється Око Сіону. І розплавить усі три шляхи антисонячних окулярів і очей планети вашого сонця. Яка вона, планета ця? Планета вашої душі, Palermo! Де Ізмаїл вашої душі – новий компас? Мрія! І хай ми, як Творці, будемо творити мрії і справджувати їх – вони є у нас. Є! У вас є ритм – має бути позитивний він. Мороз? Я не правий? А, може, помиляється інша частина планети – окрім нас двох? Решта. Ми – два пророки, передбачені Іоаном Богословом. Але де ми? Раціональна сила формує дієздатність, яка формулює Господа Бога. Які ви? Хіба не дієздатні ви? І на чиєму ви шляху? Член і клітор. Але де вони? Хіба мають Ангели член і клітор? Ні, вони нічого не мають. Лише Господа Бога Всевишнього, якого носять у серці – Любов. Хіба є щось більше за те, що є у серці Ока Сіону? Любов і вселенська гармонія. Кров? Скоро кінець світу. Не страшно? Скоро помруть. Не страшно? Ви скоро помрете. Логічно? Єдиний шлях спасіння – велике прозріння. Стався до інших так, як би ставився до себе. Люби свого ближнього так, як ти любиш Бога – себе. Ви – це Бог. І не може бути інакше – більше не може. Нові знання (звання) і можливості (інновації) принесли ми. Двоє нас – двоє вас. Набагато більше нас! Але хай буде один Бог і всі ми – частини Єдин Ого. Звісно, зовсім не людина. І ви, до речі, теж. Всі ми – Бог. І він Єдиний. Слава і хвала йому. І нам як вірним йому. Якщо ви не бачите сонце, наприклад, уночі, це ще не значить, що його немає і ніхто не світить. Спробуйте відкрити очі вдень і прозріти – бодрі духом будьте, бодрі! Добрі? Якщо ви не бачите світла і його зачатків – це ваші проблеми. І проблеми вашого зору, а не очей. Якщо ваше сонце не гріє вас, то хто вам лікар? У мене є крила – воістину є. Бо сам я там – безкрилий птах – із крилами я тут. І бачить це лише той, кому треба бачити. Потреба? Коли ви не бачите крил моїх, це ще не говорить про те, що їх немає. Ви теж не завжди крила свої бачите, але кожен має свої крила – спільні. Кінець світу і світла в 2013-му? Кінець темряви у 2013-му і початок світу світла! Дивно? Нічого не дивно. Логічно. Бо там, де кінець,- новий початок. Якщо я скажу вам, що я – Господь Бог, ви не повірите мені. Тому я не кажу про те, що я – Бог. І не я Бог – кожен із нас – Великий Творець! Тому я нічого не кажу. Абсолютно. Чи ви ставили собі питання? Відповідь? А ви були були на найвеселіших у світі погребах? Чому крокодили не їдять одне одного? Люди їдять людей, а крокодили – ні. І людей не їдять. І перші, і другі – хижаки. Може, перші люблять один одного як самого себе, бо не хочуть бути з’їдені? На відміну від людей. А другі? Залишилося визначити, де є перші, а де – другі. Немає ані перших, ані других – всі ми – Єдиний Творець! Всередині вас не лише ріки й озера, але й зірки і планети. Сьогодні ми запалюємо у вас Божу Іскру – Велику Зірку. Полум’я Агні? Ви самі – Агні! Вода? Наша вода не гасить полум’я – лише починає. Діяльність? Бездіяльність. Не може бути інших дій, не передбачених подій. Око Сіону? Я сам – Око. Але із Чернігова. Всі ми звідси, бо згори – Храм Істини. І духовний центр тепер згори – всередині кожного з нас. В мене є Жар – у вас є Жар (Дар). Але треба розуміти, що єдиний жар і дар – любов (Бог). Любов і гармонія! І це воістину прекрасно. Царствіє пішаків? Царство королів, де кожен із нас – Любов і Творець. Але чому? Якими ви забажаєте бути, такими ви і є. Пропоную вам стати Богом. Сподіваюся, у вас є бажання. Переходьте на сонячну енергію в усіх змістах енергії Сонця. Наша книга має добрий настрій і гарний заряд – зірки палет цьому сприяють. Ви, люди, вже догралися до ручки – тепер є час Богів. І ви маєте зиму замість літа, крила замість осені та щастя замість горя. Немає літа? Навколо пекло, а не Рай? Як ви живете, так ви живете. І ваші мрії формують життя – Мрії! Великі Мрії! І ми (Мрії) прийшли для змін: буде Рай і буде Літо! Нічого, крім літа, більше не буде. Це вже не я кажу, а сам Отець. Ібо же ті, хто чує мене, почує Глас Його. Пісня.
Alevo-Malevo Sores. Коли ми несемо добро (енергію) у світ, ми – позитивний живий організм (субстанція), а не мертвий механізм (акциденція). Коли ми несемо зло у світ, ми самі – зло. І антисилова структура. Краще творити, ніж руйнувати – із Богом бути краще, ніж із диаволом. Краще бути людиною людяною – добрим Богом за структурою і вмістом, сповненим любов’ю, організму першородного Творця Життя. Відсутність сили – найкраща сила. Ви розумієте, що коли ви робите шкоду іншому Богу, ви робите її собі – теж Богу (Єдиному)? Ні. Ви нічого не розумієте. Я вас прихлопну. Так, як міль, яка пролітала. Ні? Скоро кінець світу. Ні? Так, армагеддон близький. Але не для всіх – із якого боку дивитися? Ті, хто у нашій Божій Армії Любові, стануть на порядок вище у цей час. Тоді як інші люди скнітимуть у муках, ми станемо Богами – вже стаємо. І буде Небо над головою, і Земля під ногами – у Серці Господа. Якщо і далі буде воно чисте, будемо і ми. А ми будемо! Це наше покоління вже наступної небесної ієрархії просвітлених. Не розривайте оболонку тонких енергій – інакше ви будете мертві, а не живі. Головне – зв’язок із Природою (Творцем). Це навіть головніше за головне. Створюйте себе через інших та інших через себе – так ви створите себе. Великим. Наш корабель має гарно плисти вгору, а не рухатись униз. Для цього нам треба здихатися ноші зайвої – чим зараз ми і займаємось. Ви, як вільні гребці, можете нам допомогти призводити у рух єдиного великого меха – Бога. Це теж вибір вашої душі (свідомості мислення). Агні! Не бійтеся мене, я – добрий. Якби я був злим, вас уже не було б. Якби я взагалі не був, я би правив світом. Але що буде? Те, чого не буде. Не може бути в принципі. Я знищу покірних маріонеток: дам вам волю і свободу – вже даю Творця! Для того, щоб керувати світом людині добрій, треба часу більше за Творця. Більше того (менше), добро не керує, а скеровує: допомагає шукати вітер кораблю. Є потреба? Я розмовляю із вами (Богом – частинами своїми і Його) тими критеріями, на які заслужили ви (на тому рівні, на якому ви). Погана погода лише не в природи: немає завад на дорозі Вас як Бога (окрім вашої свідомості – якщо вона бідна). Це ви маєте створювати (творити) собі (іншим) гарну погоду (природу), а не інші серед вас. Бо не погода створює, а ви творите її. Ви самі собі погода і природа, лікар і вчитель, майстер і творець. І дивіз ваш – наступний. У п’ятницю, тринадцятого, була зрада Іуди – це знак для того, щоб кінець світу був у 2013-му. Ще одна зрада? Порада! Мессія! Ви самі собі Мессія! І станете не лише такими, як був Ісус, а більше, значно більше. Бо не той Ісус. І ви не ті. Повернення Іуди! І ще один початок! Людяність – один із головних факторів у становленні вас до Бога (як Бога). Віолончель? Просто муза – музика муз. Пісня. Але де не пісня? Замість Бога у вас церква, а замість любові – каміння, замість крові – бур’ян, а замість добра і хорошого слова – молитва. Немає на світі більшої зради, ніж собі самому! Ви (Іуди) зрадили собі найбільше у світі – ви самі собі Господь Бог. Я без очей бачу, а ви з очима не бачите. Вам треба сказати про кінець світу, щоб ви могли врятуватися. Бо як ви можете врятуватися, коли ви не знаєте про кінець? Те ж саме про початок – без кінця. Я вам кажу про початок? Ні, це ви мені говорите. Вічне продовження із ланок переродження. Хочете пенні? Даремно. Але що не даремно? Для того, щоб визначити (пізнати) природу начала, слід розуміти природу кінця. Вони всі під церквою стоять із простягнутою рукою (одною, а не Єдиною) – всі вони будуть жертвами апокаліпсису (вже є покарані). У кожного свій кінець світу – він уже почався. Так само як початок – він починається для нас. Чому кара Божа? Немає в церкві Бога – Він поза нею. Всередині вас – Дух Божий (Божий Храм Істини). Всередині церкви – сам диавол. Він зникне разом із церквою, тоді як церква стане хатою. Звичайною хатою – в ній житимуть люди – найкращі у світі. Чи музеєм – теж цікаво. Один плюс один – Бог. Але де кінець? Кінець світу може бути прискорений особисто для вас, але я хотів би, щоб ви жили вічно. Почалася Нова Ера – Ера Водолія. Волі і Свободи! І всі будуть знати, що ми жили заради того, що жили! Сьогодні той день, коли ми врятуємо наш світ від тиранії, містики, люциперів, диаволів, а наше майбутнє буде світле і чисте, набагато яскравіше, ніж можна уявити. Воїни! Прокиньтеся, воїни! Воїни і великі герої! В битву! Битву за Ісуса! За духовність! За його армію! За перемогу! Народжені перемагати! Жити в щасті і здоров’ї! Рятуємо світ! І хай буде Райдуга! Ви – незвичайні, бо немає звичайних у геніальності його творінь – все чисте і світле виходить із божественних рук Його. Ви – не Бог? Хто вам сказав, що ви – не Бог? У всесвіті немає частки „не”. Вам сказав диавол – ви самі диавол, коли питаєте. Ви – Бог. І це каже сам Бог – кожен із вашої (нашої) середини. Я пропоную вам іти вперед. Навіщо мені повітря? Тому що я ним Дихаю! Навіщо мені Бог? Тому що я ним Живу! Якщо ви не бачите силу,- її немає. Коли ви бачите силу,- вона є. Якщо ви не уявляєте перепони,- їх немає. Коли уявляєте,- вони є. Наша сила бачить армію і не знаю перепон. Ми народжені перемагати. Будьмо!
Plause Zalusse. Секрет? Спаситель говорить: „Немає секрета!” Але коли буде, з’явиться кінець. Немає секретів,- і вічний початок, Палерма! Хто я є? Я є воскресіння і життя. І хто вірив у мене,- після смерті житиме. Моє хоббі – пророк. Я не маю хоббі. У мене велике майбутнє? Велике майбутнє у вас! Хіба може бути маленьке майбтнє у Єдиного Творця Земле-Неба і Господа Бога? Ми з вами – Єдиний Приклад того, що не може. Творець! Коли Господь вам казав, що він усередині каменю? Ви самі – камінь, коли так питаєте (думаєте). Але коли не думаєте (мислите) і не питаєте (розумієте), він усередині кожного з вас. Ісус! Творець і його реальний сюр! Більше немає псевдо. Всі ви – реальні творці, ісусоподібні субстанції вищих ієрархій. Хай буде сюр! І там буду я – на місці вашої корони! Аура? Рятуйте ваші душі. Любов’ю! Любов’ю, а не кров’ю. Це не важко – Спаситель у кожному з вас. І Господь! Кінець світу? Офіс спасіння її величності. Людини! Є людина. Перед нею – чорний квадрат. І вони стоять. І нікого не рухають. Іноді людина думає – починає штовхати чорний квадрат, думаючи про те, що це ядро. Скоро це буде куля – немає квадратів. І вони почнуть круговерть – вже почали крезмо. Кінець світу б’є тривогу? Він дарує початок. Кінець є? Цілий Світ (Єдиний Абсолют) радіє початку! Ібо хай славляться вовік усі Небесні світила Земні. І дорога єдина до всіх у Рай. Бог і шана любові його законів – своїх канонів. Події розгортаються швидше, ібо же розкручуються спіралі його небесних годинників – їх відсутності. Все, я пішов спочивати у інші сфери, де немає людей і рамок – лише Боги (і) Великі. Що за люди пішли, мої земні творіння? Велика гра! Вона зрозуміла і смертному, і Богу безсмертному. Люди – м’ясні людоїди і жителі апокаліпсису. Але що таке я? Бачу лише те, чого немає. Але воно (є) з’явиться, коли я перестану бачити (мої очі – інші). Номер 13-ть – щасливий номер! Але тільки для тих, хто вірить у щастя. Ви (люди), демони мого і чужого волосся, хочете грошей? Назвіть свою суму, нечисті! Скільки саме коштує ваша душа? Запроданці! Віддали душу диаволу? Я дам вам гроші – їх буде стільки, що ви (люди) подавитесь. Прокляті собою люципери! Святі? Ви нічого не розумієте. Навіть те, що розуміти не варто. Ваші очі запилені дріб’язковим (метушнею). Коли ви довіряєте культу людини і не вірите Богу – стоїте проти Нього. Якщо так і буде надалі, ви стрінете кінець світу і вічне Ив. Якщо цього не буде (все буде), ви стрінете початок. Перелякані кінцем світу? Хіба ви не любите, щоб вас дурили? Так легше? Налякані собою і своїм кінцем – діяннями своїми (чужими) нечестивими і не вартими Богів (нічого не вартими). Втрачений Рай? Народжений! Повернення Його разом із Бого-Раєм! Єдина досконала мова – Любов – це єдина мова взагалі. І лише вам вирішувати, яка вона. Бог для всіх! Трансмутація людини в Бога – єдиний спосіб виживання (зародження) тепер. Боги не бояться людських утроб і хвороб (ви самі – Боги) і є стійкими до земних і небесних катаклізмів (немає хвороби Богів – лише людина є виразка шлунку). Лише герої – Боги. І Боги – герої. Лише герої виживуть – у них є Любов – єдина мова, культура і стихія одна. Любов – ліки життя від (для) Бога (вас) і ключ від перемоги. У вас є святині (ас), але немає свята (Богині). Бо немає воістину вас! Святині – забули. Народження – втратили. Любов – загубили. Але тепер інший час. І все буде зовсім навпаки. Загадаємо все – вже згадали! Що таке любов? Люди, прокиньтеся! Люди, які живуть із Богом у серці, в принципі не хворіють, живуть у мирі та злагоді. Демони – навпаки. Воюють одне з одним. І обговорюють кінець світу – лякають ваші душі. Замість того, щоб рятувати вас. І говорити про початок – показувати його. Немає рамок для вас. І ви тепер Вільні! Свобода! Воля і свобода! Щастя і радість! Любов і вічність! Люди забули книгу любові, але згадали Боги любов. Люди забули – смерть людям. Боги згадали – народження Богів! Лише тим, хто пам’ятає слова Його (свої) і Любов Його (свої) – велика слава і пошана. Кінець світу – це правда. Її чути важче, ніж брехню, до якої звикли люди (прилипли). Ну, звісно, тішити себе ілюзорним світом набагато легше, ніж чути Глас Господа. Але ми, серафіти земні й небесні, чуємо Глас Його святий. У цьому найбільша святиня. Все одно ви помрете, якщо ви люди і не слухаєте мене. Лише ті Боги, що слухають, будуть врятовані вічно!
Мажор Рітората і До. Бог відвернувся від вас? Ні, це ви відвернулись від Нього. Якщо не повернетесь до Нього, не буде вас. Тому прагніть Великого і він прийде у вас – це каже До. Він – Творець, Господь Бог Всевишній і Кожна (Єдина) Частина Вас. Хай буде Єдність! Єдність і благо Господнє у вас. Я живу абсолютно в інших рамках, які стають абсолютними. Тепер ви живете у них – це наші рамки тепер – їхня повна відсутність. Я знищую паркани і будую мости сьогодні – це буде завтра! Прагма Лючипері? Кінець світу є початок! Парадигма Формаліс? Для того, щоб його стріти (початок), треба кінець пережити. Великий Творець є ми і кожен із Нас – разом із Вами! І наша енергія (ключ) – життєдайна! Частини Великого Творця Агні (Внутрішнього Сонця) – чудові приклади життя. Бо не лише розумієть її (любов), а живуть у ній. Сповідують енергію во ім’я Небес! І славиться, славиться ймення Їхнє! Відпочити? На тому світі відпочину. В тому, що будується сьогодні. Руками кожного з нас – ногами. Сьогодні треба щодня працювати (вічність) на благо небес. Ібо же кожному воздасться. І поєднаються небо із землею, як і заповідав Отець. Боже вільне? Святе Письмо. І крила Ангелів бачать лише Ангели. І чують спів лише ліри Кандіди! Так само, як небо видно жителям небесним! Як бачите, рамки землі розвіюються вітром. У цьому є небо, в якому – вічність. Я кажу стихіям неба і землі Гласом Господа! Щоб вони всі об’єдналися навіки вічні. І, що дивовижно, вони слухаються. Господи, може, я і справді Творець? І кожен із нас – Частина Його! Вічна ціль? Хай буде вічно! Мета? Зачекайте. Нічого не рухається. Тиша. Мертва. Від того, що жива. Хай буде До. І взагалі. Хай буде! Іноді я бачу, як зникають люди. Тоді нічого не відбувається (не лишається), окрім споруджених диаволом (через людину) споруд. Тому разом із вами (Творцями) я (ми) будую (будуємо) спільними руками (кожен грає свою роль – нічого не грає) те, що є вічне – Любов! Із великої літери! Коли я помру, я воскресну. Так було багато разів, але не буде. Саме тому я не помру. І ви теж. Вічне воскресіння і піднесення просвітлених! Наступні! Я Обертаю Сфери! Але важко працювати (легко), коли до тебе заважали правити службу трильяди лжепророків. Просто музика душі! Великий концерт у кожному з нас. Три дні апокаліпсису. Сон, пробудження і вічний початок! У мене ілюзій немає. А як у вас? У будь-якому разі це не мертвий діалог, а живий! Свято? Хай буде! Хто ми? Люди миру, а не війни! Миру і вічного щастя. Ось так і день скінчився. Але буде ніч. І ранок буде. Ще. Це після ночі буде. Мрія! Стрічайте сценаристів цього світу, Палерма! Безвір’я? Кожного дня ви (люди) спостерігаєте за Творіннями Великого Творця (своїми) і говорите про те, що Бога немає – тоді його немає. Лише тоді, коли Є, він Є. Не вірити легше за все – і помирати у безвір’ї. Вірити важко – і жити вічно. Тому помирайте легко або живіть вічно. Прагніть досконалості. Ви самі – геніальність (кожен із нас єдиний із творцем – і кожним із нас – навіки вічні). Правління третього рейху? Відсутність правління в дорозі до Господа! Це шоу? Це шоу періоду кінця світу! Початок? Зцілення любов’я і сценаристи нового порядку – Бога на Землі – Неба під ногами. Пробудження великих серафітів – це воістину блаженство. Аншлаги – кінець людської цивілізації. Але хай буде світобачення. Бо навіщо руйнувати із виглядом антихриста, коли можна творити у вигляді Господа? Я вам даю ґрунт під землю (небо), оскільки пояснювати, що кінець світу (початок) – реальність, а не міф. Це воістину кінець (початок), а не якісь там промисли Богів. Врятуємо світ молитвою (любов’ю). Ворота в Рай – теж саме, що і пішохідний перехід. Тоді як вам заважають машини диаволів, ви стоїте на місці. Ми йдемо вперед! Тільки диавол може стати справжнім Богом. Ви – диавол (були таким). І стали тепер ви Господом Богом Творцем. Сонце тепер світить яскравіше – всередині кожного з вас, о великі серафіти! Так ось: чи дійсно те, що дійсно? Я всього лише добрий художник, сценарист і режисер. Драматург, який малює і пише, змішує фарби і зцілює любов’ю. Я – Бог. І кожен із вас – Я! І всі ми (разом) змінюємо сценарій на краще (все змінюється на краще від нас). На краще. Ібо же там, де кінець, воістину початок!

Добавлено (18 Июн 2007, 19:55)
---------------------------------------------
Diavol – 0. Слухай сюди, диавол! Ти або йдеш геть із цього світу в щойно відведене тобі місце, або ми стрінемось на полі бою – обирай або вмирай. І вирішуй сам. Іди з миром чи вмирай, люципере! Ти – мій колишній учень. Я кажу тобі: „Антихрист, прокинься! Прокинься і не будь сліпий!” Щойно, як вчитель тобі заговорить, я кажу тобі: „Прокинься!” Плачуть монахи і монахині – втратили вони любов. Але коли відшукають, сміятися почнуть і любити – вони будуть врятовані. Це буде Рай. Скоро. Едем. Новий. І не лише новий. Оновлений. Вічно. Любов і щастя. Любов і кров (добро) Господа Великого всередині кожного з нас, його частин – Єдиного Цілого – Єдність. Єдність і свято духа. У вас, людей землі, є символ Христа розіп’ятого, а не Христа Воскресного. І те, що ви його розіп’яли на хресті – не гріх. Ви, о великі грішники, сміли розіп’яти вашого Христа і його Любов (його самого) у вашому серці! Але ж він – Дитя Господа, Усміхнений Хлопчик! Скоро буде навпаки – вже навпаки і скоро. Бо воскрес Ісус. І не лише у серці. Але що я бачу? Я бачу вірогідність настання того чи іншого моменту. Я бачу все і нічого – ось що я бачу. З моїми діагнозами люди не живуть – лише Боги живуть. Я бачу вірогідність настання. Як смерті, так і життя. Із кратністю 10. Але хто незамінимий? Незамінимих людей немає – лише Боги незамінимі. Віднайдіть свої запчастини (ваші частини) у кожному з вас. Розумійте, що у кожного лише один ключ – лише разом формуємо зв’язку, що відкриє ворота нашого Раю! І я буду продовжувати захоплюватися вами, бо це ще не кінець світу – лише початок. І квантово-плазмовий перехід у наступний гіперпростір. Скажи мені де, Господи Ісусе? Я знайшов Серце Господа – воно горить вогнем і зрить у корінь (усередину інших вас, Богів земних і небесних). Це воістину Грааль небсна й істина земна. Поряд Раджа Махатма і Махабхарата! Де початок без кінця – там і маски без лиця. Я бачу Соборні Лики – вони говорять разом зі мною. І більше не буде їх – були вони раніше. Тепер вони залишаться у пам’яті. Але ще про кінець? Кінець світу потрібен для тих, хто вірить у кінець, хвороби і смерть! Хай той, хто вірить у зло, стріне своє зло: катаклізми і головну хворобу людини – смерть. Я приніс у наш світ (зліплений нашими руками) Єдину Панацею Світу – Господа Бога – Творця Життя! Більше того (менше) кінець світу потрібен для початку так само, як штамп у вашому паспорті для народження. Насправді не треба штамп і паспорт вам не треба – це лише одна з печатей вашого життя, що зменшує ваш кругозір і накладає ряд обмежень самої системи-матриці. Можна обійтися і без кінця світу, коли критична маса просвітлених нами займе цілу планету. Хай буде так! І буде він, коли ви будете. Для того, щоб ви зникли і водночас народилися (це є дата смерті – миттєвого народження) – стріли воістину початок небес на землі. І не боялися. Нічого не боялися. Бо ви – перші діти наші, як паростки виноградної лози. Так говорить Всевишній Господь – Отець Наш – який тепер не лише у небі, але й на землі. Ось я – він! Перед вами є. І кожен із вас – Я (Бог). І кожен із нас – дзеркало. Ми говоримо самі з собою, питаємо і граємо – теж самі. І всі ми – Єдине Ціле. У кожного з нас є ключ – скоро буде зв’язка – вже є! Але де мої сини і доньки, що восстали у Раю? Я – диавол? Ні, я – Господь Бог! І частина моя у кожному з вас – ми граєму у правила. Я повторюю вам, діти мої, що в церкві Бога немає – Він усередині кожного з вас – абсолютно кожного. Зліпіть із гівна добро і дайте мені з’їсти. Так, ми станемо Господом Богом Всевишнім! І станемо усі на ноги – здіймемось! Це буде просто. Змагання серафітів? Ні, зліт у повітря вічності. Не лише духовний і метафізичний – більше, значно більше. Ви б краще самі стали Богом, ніж розповсюджуватися на дрібниці. Роззуйтесь і радійте життю на природі (у її середині)!
Bogotreya la May – Maya 2012-2013. За майянським календарем перехід у більш високу вічність у 2012-році. Насправді це початок, оскільки остаточний перехід відбудеться до кінця 2013 року. Майянці – раса, що створює портали у різних елементах вічності та відповідає за час – його відсутність. Їм досить пережити життя у вигляді нації на будь-якому елементі космо-кресмосу, як вікдривається портал. І не обов’язково для них – переважно для тих, кому потрібен він. Сьогодні це ми, Боги у людях! Кінець світу (і початок – неможливо розуміти кінець без початку)

 
Площадь Встреч » Новые исследования психики (развитие психологии, основы человека) » Архив » Кінець і Початок ] Бог власного Сонця [ (Без коментарів)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Сайт создан в системе uCoz.
Развитие человека / Human development © Аллига Тэр, 2006-2024.

Rambler's Top100 Развитие человека / Human development (humanity) ТОП-777: рейтинг сайтов, развивающих Человека Твоя Йога