Мобильная версия Йога по Україні
Вензель Развитие человека / Human development Пятница, 26 Апр 2024, 04:55 Вензель Развитие человека / Human development

Главная Банк Зеркало Человека Йога-знание - школа Способности человека - универ улица Счастья улица Любви Quantum улица Красоты
Деньги Погода улица Истины Ψ Механика Лунная улица Дети Площадь Встреч Приоритеты общества Интернет Clas Yoga Рай и Ад
Будущее Личные переживания Резонансы нервной системы Внутренние исследования Выпускники Объявления и сайты Регистрация Вход
Вензель ресурсы Человек Вы вошли как "Искатель" Вензель ресурсы Человек
Подарок - Бесплатное электричество · · [ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Площадь Встреч » Новые исследования психики (развитие психологии, основы человека) » Архив » Едем (Новий Едем)
Едем
Олег_СерыйДата: Среда, 20 Июн 2007, 17:56 | Сообщение # 1
Человек: Основатель
Общество: Пользователи
Деятельность: 96
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Genij & Panurgij Bog Ottava Ka-zelo. Фантастично? Нічого не фантастично. Це мені фантастично, як ви сотні тисяч літ залишаєтесь людиною, коли призначені до Бога?!? Ви народжуєтесь і вмираєте, так і не зрозумівши, що змістом вашого життя (середини) є усвідомлення себе (інших вас) у просторово-часовій точці (відсутності) координат, яка є Богом (нічим не є). Усвідомивши цей факт, ви стаєте реальністю – відкриваєте нову реальність для себе – за відсутності рамок та інших обмежень. І ви стаєте Ним (Абсолютним Творцем Кваузікосмосу): для вас абсолютно (так само як і ви) зникає і простір, і час. Неможливо? Нічого неможливого немає. Як це так може бути, коли я сам – неможливий? Я став Богом. І вам раджу. Абсолютно. Куди я прийшов? Я (ви) прийшов (прийшли) ізлікувати вас (нас) усіх від кінця світу нашого (мого), який ви (ми) самі собі створили. Але ми обираємо початок. Тепер. Більше – тепер. Я рятую від кінця світу. Саме тому я кажу про його реальність (відсутність). Він прийшов і стоїть на порозі. Не для того, щоб роззутися, а для того, щоб роззути вас. Що б я вам не говорив, кінець світу (і не тільки) вважає (ми вважаємо) це справедливим. Я в свою чергу вважаю це логічним і раціональним фактором, який змусить вашу більшість у найкоротший термін стати Богами Великими і Творцями. На решту зважати не будемо: вони заважають нам жити своїм гріхопадінням і відсутністю культури духовної – забувайте про них. Так, створивши себе абсолютним, у нас буде гарний приклад! Всі, хто його побачить, приєднаються до нас. І буде велике злиття! І зачаття першопричини і початку природного. Порлюзіано-Тремос! Але що про кінець низів? Якщо не послухають вони вже нас у цей останній раз (останній час), їх зітруть (у порошок) із лиця (обличчя) землі і неба, підземних низів і вже книг Його. Назавжди. Але де він? Не всі його ви бачите, бо у багатьох із вас є очі. Це всього лиш ілюзія (сон), що зникає після смерті (правди). Насправді у вас немає очей: лише світ духовний і справедливий,- який усе бачить. Саме це є воістину Око Сіону – внутрішнє око середини. Кожного з вас, о великі серафіти! А ця фізична оболонка? Хіба не видно, що вона зламана? А цей Творець? Хіба не все одно, бачите ви його чи не бачите? Головне – відчуття його сили – своєї. І я його бачу – не бачу його. Так само, як і ви. Ми з вами – одне і те ж. Я говорив про це. Тому знову говорю. Про це і про більше – набагато більше це. Ви теж можете говорити – у кожного є рот. Але навіщо говорити, коли і так усе говориться? Без жодних слів. Тому краще мовчати. Мовчати і діяти. І буде це. Так роблять великі ангели небесні (земні). Ті, хто бажає бути Богом. Із Богом і з його частинами – Єдин! Навіщо відкривати рот і роззявляти очі? Для того, щоб інших бачити? Яких інших? Інших видно і без цього. Але я можу відкривати рота і казати про це вам – я нічого не казатиму. Казати (мовчати) і рятувати – це моє Велике Призначення. І кожного з вас, бо ми з вами – Єдине Ціле. Призначення? В мене його немає. У вас теж. Саме тому воно є. Чому? Життя – система систем. І в кожній системі є мислення. Але де Бог аб Сапфор? Бог добр і всемогущ (ви – Бог). Тому любіть його (себе). І кожного з вас як частину його (Єдин). Він любить дітей своїх більше всього на світі. Але хіба є воістину світ без Бога? Немає. Нічого немає. Це я вам кажу – нічого не кажу зовсім не я. Ви самі до себе говорите. Але де є люди? Люди малої матерії (на відміну від нас, великих серафітів Божої Матері) старі і живуть у здоровому ґлузді – так неможливо нічого змінити. Людство має бути вічно молодим – так ми змінимо усе. Ця книга робить саме вас і великими, і прозорими. Вона нічого не робить і саме тому робиться абсолютно все. Лише ви – джерело від себе для інших. І ключ у кожному з вас, о Великі Творіння Геніальної Системи Мислення. Відкрийте інших через себе й себе через інших. Ви самі є Дітьми Його. Це буде Свято Духу – вже є. Бо Рай усе там – тут є Рай. І ви там будете, коли Богом станете. Це потрібно в цьому житті, бо, померши, людина повертається назад, так і не ставши Богом. Я не кажу про те, що необхідно штучно рятувати тіло – це неможливо. Нічого не можливо. Треба абсолютно природним шляхом рятувати вашу душу – ось що треба рятувати вам. О слава, слава небес до великих просвітлених! І ви побачите Їх! Стрінете і прозрієте, після чого (перед цим) заживете разом у мирі та злагоді. Як у небі, так і на землі, у перервах між життями. Бо не в небі Рай, а на Землі. І не земля це, а Мир і Злагода – Вічний Едем!
Parlegta Lupois. Великий Дух мені говорить. З вами теж заговорить, коли ви є Великий Дух. Не чуєте і не бачите – нічого не чуєте і не бачите. Але є те, що бачите,- і чуєте все. Ібо же скоро свято велике духовне наступить (вже почалось) – прозріння грандіозне – і ви станете Богом (і без цього – Бог ви). Досягши певного ступеню, нам даються вищі правила. До прикладу, зараз перехід у наступний вимір є можливий лише разом – тільки в об’єднанні є сила просвітлених душ. І. Всі ми підемо в Дорогу. Раєм сходи намалюю і крила вам дам. Спершу позичу, а вже потім у вас ізростуть вони: божественні янгольські Крила Небесні. І Райських птахів побачите ви – видно вам птахів уже. Побачите і прозрієте – вже прозріли ви. Злетите разом із ними – це просто. Бо злетіли ви. І не просто – великий розмах крил у вас. І найменше, про що ви думаєте – планетарні масштаби. Мислимо глобально! Ви знаєте, що таке літати. Ви просто забули. Але нічого, згадаєте. Скоро згадаєте абсолютно все. Обов’язково. Вже згадали. Мої практики потрібні? Індиго, це – ваші практики! Вони ваші. Бо я вам належу. Вам і частині Агні-Крил Його Небесних і від того неземних. Але ми разом із вами і Творцем в сутності своїй – одне і те ж – Любов. Хай буде Єдність! І поселиться між вами навіки вічні Любов! Амієнь.
Terrega Vega Sentrerrum. Людина – прекрасна. Прекрасна і добра. Вона – божественна, а слова її – небесні, плечі – це крила, а очі – це море, губи – дорога, а серце – то школа. Образ людини – це все на світі. Людина – макет Бога так само, як планета Земля – макет Всесвіту. Я нагадую вам. Так само, як інші частини Господа Бога Творця Всевишнього нагадали мені. Бо я – ніхто, окрім Бога. Мене ніколи не звуть – я сам приходжу до вас: до кожної із великих частин своїх. Бо коли з неба дивлюсь, я істинно плачу дощами вашими, ріками-озерами, морями океанами прозорими, дихаю вітром і свічу великим сонцем. Іноді я відчуваю снігом. Істину глаголю? Тому що я бачив Рай на Землі і пекло під нею – знаю, що порівнюю. В чому резон убивати людей задля втіхи і збільшувати піч розжарення у себе вдома, в пеклі? Хіба не краще народжувати нові творіння і любити інших (себе)? Як Бога із Богом! „Це небо і земля, небо і земля”,- кажу я вам. Тому я прийшов до вас, щоб збудувати Рай на Землі. Годі лишатися вам у невіданні – змінимо світ на краще! Ібо же все, що змінюється, змінюється на краще – воістину так! Але де є світ і що ми зробимо? Змінимо і перегорнемо його на сторінку нову: добра, миру і щастя.
Zr Zarocl і Пасталаза Разаза. Як врятуватися людям? Панацея в кожному з нас: Бог – Любов. Є. Я бачив Серце нашої галактики – у кожного воно своє – спільне. У вас має бути мрія – без мрії немає щастя. Тому подумайте про вашу мрію – вона не одна. І прагніть волі і свободи, щастя і мрій. Прагніть великого – і воно буде! Ми за чистий світ – і ви за чистий. Бо не може бути вас окремо від чистого. Смерть ілюзій і народження мрій! Світле нове переродження миру, добра і любові. Формуємо образ – у вас інші слова. Всі ми єдині. Слова теж. І дзеркало кожного з нас оточує нас – всі ми Єдиний Бог і Господь. Любіть одне одного. Мрії! У мене часто питають: „Як врятуватися від кінця світу?” Я відповідаю: „Просто”. Його не буде? Кінець світу у кожного свій. Хто не пережив його, має пережити. І потім буде початок. Всім, хто заслужили на його і Дитя Господа, яке любить вас, коли ви, світло-чисті серафіти, мрієте і радієте. Щастя! Сьогодні ми розподіляємо ролі великого театру за відсутності гри. Приєднуйтесь, нові актори! Пробудження вже відбулось – лишилася тільки зустріч із Творцем – Собою в кожному із нас! І це ніколи не закінчиться. О благо! Суцільне благо і щастя із рогу достатку великого Сен Жермена! І великі вчителі разом із ним. Піднесені! І кожен із нас – вони. І буде все! Життя після свята – це ніколи не скінчиться.
Террелза Зазулфокл і Лазаза ре Палерма Люпоіс Терлюччій. Тепер абсолютно все змінилось на благотворення – лише творці блага мають право на життя. Творці храму істини і життя для інших (себе). Я – риба. І мовчання моє – ціла вічність. В цьому є спасіння і прозріння – спаситель у кожному з нас. Відкрийте його і прийдіть у нього – це буде все. І лише потім відкриються кольори! Дитина. Дитина у кожному з нас. Хай вона радіє! Казка вічності? Казка вічності! Нове пришестя? Нове пришестя! Нове писання? Нове писання! Нове дитя? Нове дитя! Воно радіє? Воно радіє! А ваші уявні „проблеми” і „хвороби” – Дар Божий. І дані вони для того, щоб ви могли вирішити абсолютно все. Щось не складається або складається не зовсім так – шукайте ключ усередині себе. Бо всередині – істина. Храм істини.
Зарокла Градіва. У нас одна (колективна) голова (розум) і єдина свідомість (Бог), але різні тіла (людина). Земна людина, питання зовсім не в тому, чи змінишся ти, а в тому, чи захочеш ти змінитися? Якщо ви не бачите кінець світу, його немає. Коли бачите, він з’являється. Саме це треба для того, щоб ви зустріли початок. Лише усвідомивши себе на квантовій точці кінця еволюції ви можете лицезріти новий етап і перейти у нього. Хай твориться сюрреалістична фантасмагорія вічності! І всіх поколінь. Але де є тринадцяте коліно, там і пекло для геєни. Сьогодні виміряти пекло (самостійно) дуже просто – просто нічого робити не слід і чекати на геєну вогняну. Це найпростіший шлях – його відсутність. Дорогою до Раю треба вміти працювати і робити взагалі, виховуючи Бога у собі. Коли ви стаєте Великим Творцем (не гравцем), у нагороду отримуєте Рай. Спершу для вашого світу. Потім – для всіх, приєднаних до Нього, Бога-Творця Життя. Рай? Не важливо, де ви знаходитесь у цей момент (у точці неба чи землі), бо немає вже різниці між небом і землею. Сказав спаситель вам: „Буде на землі, як у небі”. Так сьогодні є! Людина, яка усвідомлює себе Господом Богом, не може абсолютно жити без Бога, тому що вона сама – Абсолют. Свобода – Бог. Ви – Бог. Але чи маєте свободу? Воля усередині вас, коли ви – Бог. І відключені від системи рабів, яка вами керує (керувала). Бог не контролює – Він спрямовує. Головна його заслуга – творіння абсолютно справедливих правил на гру – її відсутність чи присутність. „Ібо же фортецю не обов’язково брати на приступ”,– сказано було вам. Слава Богу. Але якому Богу слава? Хіба є більше Бога, ніж Один Єдин? Наша книга? Поки що ми працюємо над нею. Але скоро буде ваша. Дуже скоро вона запрацює глобально – вже працює. І мислить. У кожного своя книга. І дай Боже, щоб вона була. доброю. І ніколи не останньою. Наша спільна книга спасіння, життя і прозріння – відкрилися очі. Ви готові убити Господа Бога (Дитя, Батька і Мати) у собі? Приберіть ікону і розп’яття – Бог добрий. І всередині кожного з вас, а не пергаментом писаний. Він малюється любов’ю, бо сам – любов. Приберіть ікону і радійте життю – храму власної душі. Я формую правила, бо це – правила гри. Не обов’язково говорити словами (обов’язково не говорити) – можна говорити серцем. У ньому є мовчання і найбільші слова – золото. Але де є іноді? Іноді хочеться закрити очі, щоб не бачити світ. Коли закриваєш, більше не бачиш очей. І бачиш набагато більше.
Кзака ре ніга Вертіва і Мажор Рітората. 13-ть – це дата перемін і щастя, що налякає, об’єднає і врятує людей (кожен отримає тільки те, на що бажання його бачення призначені). Притиснути і завести у глухий кут лише люди себе можуть. У кожного свій глухий кут (окремий), але початок у всіх Лише Єдиний Тепер – Будуємо Колективну Свідомість і Базу Великих Знань. Новий Едем: Адам і Єва Нові! Вирішуєте ви, але що не вирішуєте? Найбільше є те, що не видно очима – Бог. І він – ми – всередині кожного з нас. І частини всього сущого в усьому, що є і не є. Бо не є те, що є, а те, що є, буде завжди! І ви як Боги є і люди. Складіть свій екзамен у житті. У житті по життю ідіть, але не топчіться на місці, бо не буде вас у майбутньому. Але де є антихрист? Дайте мені спокій, чорт забирай! Немає антихриста! Не було і ніколи не буде. Ви самі – антихрист, коли не Бог. І вмираєте лише як антихрист – Бог живе абсолютно вічно! Ви раді? Ви – як голуби. Замість того, щоб літати, ви ходите по землі. Іноді ненадовго підноситесь, але не хочете лишити гнізда – забагато прив’язаностей. Я тут, поряд із вами як Утішник, про якого вам казав Ісус, для того, щоб ви піднеслися навічно туди, звідки вічно буде видно гнізда наші! Але чому? Тому що я зрю в корінь і бачу ваші душі Ангелами, а не голубами (голуб – символ Ангела у матерії Матері; матір – символ Матері, батько – символ Батька, людина – символ Бога, тощо). І хочу вам сказати, що найголовніший ваш духовний лідер і спаситель – ви самі. У вас гарна пам’ять на обличчя, але чи пам’ятаєте ви те, що було? А те, чого не було? Воно теж було – в альтернативі майбутнього. У вас погана пам’ять? Немає дуальності: ні гарного, ні поганого – це зрозуміло. Займайтеся її розвитком (розумінням відсутності дуальності) і завдавайте сукупність попередніх життів, після чого почнете розрізняти їх, потім – розмовляти, лише після чого – розуміти. Ви бачите розсадників зла? Їм не місце в цьому світі. Ми робимо все для того, щоб вони зникли назавжди – принаймні для нас. Якщо ви мене чуєте, ви чуєте. І не лише мене і Їх, але і Його і Її. Так само, як і я чую. І приєднуєтеся до них (нас), що в сукупності одне і те ж – духовна сублімація вічності. Ви трансмутуєте раніше часу? Не існує часу і ви трансмутуєте. Сонце стало яскравіше – це перший знак до зміни вашої стихії. Кожного Божого дня сонце стає ще яскравіше: ви або з ним, або проти нього. Теж саме стосується Бога. Я – Бог. І вам раджу бути з Богом (частиною нас із вами – єдиною), бо інакше вам не бути взагалі. Хіба ви бажаєте втратити своє останнє сонце, що світить про те, що світить? Хочете заснути і ніколи більше не прокинутись? В усіх змістах цього слова. І не лише цього. Не загубіть своє втрачене сонце, бо не навіки втрачене! Не загубіть останню і першу надію, Господа Бога Всевишнього.
Валека Мандріва Сунмортіс Аллегра. Дивлячись правді в обличчя (я сама – правда), це не останні ваші надія і шанс. Але ви близькі до цього. Сьогодні ми чудово розважились – повбивали одне одного. Саме цього мені й бракувало у житті. Ви не уявляєте, який нам буде кайф разом народитися – блаженство усім тим, хто не блазень! Хто є великий блазень і чому кепкує з короля? І де є король? Хіба він може бути королем, коли він – блазень? Хіба може бути король, коли є Верховний Правитель – Господь Бог?!? Ваше полум’я здіймається до небес – ви його зберегли і воно гріє. Матриця перезавантажується тепер – знайди свою ложку! Але де вона? У серці кожної людини має бути сонце, бо не людина це, а Бог. У серці міста Чернігова має бути Едем. І ми дамо цілий і неділимий єдиний (від слова „єдність”) приклад усьому світу – вже даємо. І всюди буде Едем – вже є Рай усюди. Сказано було вам тепер: „І на землі так, як у небі, бо не земля це, а небо; не сонце, а любов; не кров, а щастя. Але чому так? Світ не знає слова „ні” – лише „так”! Саме тому розумійте у рамках вічності (вічної юності – немає рамок) – не лише планетарного масштабу: Всесвіт – Дитина – Бог – Природа – Любов. І першими пробуджуються сильніші: ви одні із перших! Радіва!
Brahma Rhaciteli. Людина заперечує все до останнього, бо вона остання, а Бог у ній – перший. І навіть кінець світу – теж до останнього, бо немає Бога у кінці (лише на початку).Коли побачать – прозріють. І не всі зустрінуть початок. Але будуть ще ті, хто зустріне – це ми, ілюзії ваших сновидінь. І узріємо всі ми плоди земні, і вкусимо Рай на смак, і поцілуємо Бога у губи і Янголів його у руках. І народимо Ангелів земних – це буде щастя небесне. Бо Рай на землі, а не поза нею. І немає іншого Раю, крім землі. А там, де він є, теж земля є. Просто інша вона і немає різниці. Але є Бог. І в усьому є Він. Ось де він є! Але чому так, а не інакше? Немає інакше у світі. І вкрали ви трубку. Але від чого? Не важливо. Нічого не важливо. Мені залишається тільки сподіватися, що людина, яка її вкрала, буде горіти у пеклі (це буде навчання, а не кара). Ви думаєте, що можна просто так взяти і не відповідати за свої діяння? Помиляєтесь. Глибоко помиляєтесь. Бо не риба ви, але має бути мовчання, в якому буде все. І слова теж – як одна складова – любов. Але що б зробив у цій справі справедливий суддя? Він би сказав, як говорив Спаситель: „Хто без гріха, киньте камінь!” Я слухаю. Але що насправді? Насправді у світі не сім чудес світу, а набагато більше (незрівнянно більше в арифметичній прогресії). Просто ви забули помічати любов, добро і єдиного Бога у ньому. А ви кажете: „Сім чудес світу”... Та й не було ніякої смерті (немає), допоки вам не сказали (ви самі як Боги говорили іншим собі у людях), що вона є і з нею треба боротися. Насправді її немає і немає із чим боротися. Але де він? Ось він, останній нащадок Ісуса – перед вами перший! У кожнім із вас! І ви перемогли систему во ім’я святих. І живете наприкінці старого світу і початку нового. Але який термін для вас як старих екземплярів? До кінця самого світу. Потім ви станете нові – вже стаєте раніше. Велике духовне пробудження Богів у людях, які створюють Нову Реальність, Інші Досконалі Правила і будують Надсистему Систем (відсутність як таких складових, але свою присутність). Термін існування (придатності) людства вже скінчився. Після кінця світу дехто із вас (усі ми як Абсолют) може (можемо) стріти початок (кожен із нас, армії святих) – я пропоную вам це (стати Господом Богом і Творцем свого життя і наступних у ньому). Але що ви обрали? Чи почуєте голос Творця Всевишнього?
Архангел Серафим. Я відкрив Ключ – тепер у мне є Двері. Я відкриваю сад Адама і Гомори (Садма), після чого я піду в Рай – нікуди я не піду, бо не дінуся. На цьому місці, тут, на землі, буде Рай. І моя рука так само, як і ваша, буде причетна до цього (творіння небес на землі). Але чи стрінемо пекло? Кожен, хто собі його обрав, стрічає геєну кожного дня. Але я пропоную три дні сну і входження у Рай (2013), тоді як інші демони горітимуть у пеклі власного чистилища, де Бога немає і вони одні. „По заслугам кожному воздасться”. Я пропоную відкрити вам нові заслуги, бо інакше вас не буде. Разом із демонами, що горітимуть кожного Божого Дня. І, хочу вам сказати, що абсолютно всі ми – вагітні. І вагітні ми не кінцем світу, а початком – Святим Духом. І Дитям Господа, що принесло Єдиний Святий Дух. Ті, хто зі мною говорить, вже приймають духовно-силові міри – скоро їх із нами більше. Катаклізмів і смерті людства не витримають всі, хто в чистилищі за відсутності Бога. Лише Боги із Богом стрінуть вічне життя і початок: лише ті, хто харчується Духом Святим, мають шанс (і скористуються ним) на порятунок. Це воістину так – самі побачите. Але де є люди? Вони ходять у страху кожного Божого Дня. Коли так і ходитимуть, вони помруть у страху, бо назад повертаються в камінь. Треба йти лише вперед: перед Господом Богом чи кимось іще. Нога в ногу разом. Але це не важливо. Нічого не важливо. Людино, ти живеш у страху повернення до Першоджерела (Бога). Тепер або ти перестаєш боятися і живеш, або надалі боїшся і вмираєш. Азм Єсмь Серафім! Серед вас є Ангели. Але також я бачу багатьох із вас – духовні каліки це. Скоро ми зробимо так, щоб усі ви чули Глас Господа Творця. Я не хочу знати, що відбувається у вашій голові окремо – так вас немає. Але я хочу знати, що відбувається у голові цілого і єдиного людства у світі – так ви є. „І я знаю, що нічого не знаю”. Вам треба повернутися назад, звідки все почалось – до Життя із Матір’ю-Любов’ю! Ідіть у лоно її – воно м’яке й усміхнене. Навчіться любити велике добро – і добро полюбить вас. Творіть любов і сійте сім’я його духовне – Зерно Істини. І слава буде вам, вовіки слава! Хіба ви не бачили кров Ісуса? І чому ви навчились? А тепер? Прийдіть до першого із нас – більше немає останніх. Вони говорять, що раніше тут були дві статуї Богинь, що стояли, як ворота, бо відправляли людей у Рай. Ми, народжені Дівою Марією та Ісусом, але з іншими обличчями, іменами і одежами, народилися тепер із однаковим багажем єдиних знань (спільних), але навпаки. У кожному з нас (окремій частині Єдиного Бога) є частина Його і Знань у Ньому. Можемо прирівнятись до Великого: відкрити Ключ Ісуса і Двері Знайти лише разом (тільки в єдності є можливість). Хай благословить нас Господь Бог-Творець і заведе у блаженний Храм Істини. Беремо в руки Знамення Правди і вперед. Це Ключ, Епоха повернення Христа: Ісуса і Діви Марії – Єдиного Бога і Духа Святого. Хай буде свято для того, щоб ви жили вічно! Радий вітати вас у Раю. Ми одні із перших. Скоро всі ми будемо – всі ми будемо! Але де є культ? Християнство – культ людини і церкви, а не Бога. Католицизм – те ж саме. Багато релігій інших – теж. Бо немає релігій. Сказав Отець Вам: „У кожному з вас є Бог (і Любов) – це єдина віра і все у ній”. Навіщо вам людина, коли є Бог? Усі ви – Бог. І тіла нашої сукупності Його витримують! Але де моє тіло? Воно мене витримує. Нас багато. Поки що. Скоро буде більше. Вже є. Едем.
Інтерпрісар і Супліта. У мене є квітка – для неї я – Бог. І кожен Бог для нас – у неї. З нами пробуджені – ми живемо у мирі та злагоді. Дивіться, як ми живемо! У вас є питання? В мене питань немає – це найвищий рівень блага. І вони відповідають на питання раніше, ніж вони з’являються. Немає питань – є лише відповіді. Знайдіть те, чого немає,- і знайдете абсолютно все. Ставши Богом я подивився (від слова подив) на світ людей і сказав: „Господи, це все так низько.” І ми йдемо туди, звідки високо! Ви більше не раби системи – усі ми вільні. І всі, хто із рук його вип’є, святими будуть – вже є. Із руки великого короля! Але що є люди? Вони – обмежені. Я хочу смерті людей – духовної смерті. Лише Богам є місце тут, поряд із нами, у Раю (скрижалях небесної ієрархії). Я ненавиджу людей і люблю Богів (насамперед у людях вони творяться і проявляються найкращі риси школи небес). Я кажу людям смертним, щоб стали безсмертні. Якщо не буде вам так, як я говорю, буде вам смерть. І я радітиму смерті кожного з вас – це буде гарний урок і поганий приклад. Лише в народженні є слава. Слава і сила вічному переродженню! Розумійте як Боги чи вмирайте як люди. Мені все рівно – абсолютно все рівно мені. Я – Син Господа. І Сім Святих разом із ним!

Добавлено (20 Июн 2007, 18:56)
---------------------------------------------
Білий Махатма. NoN [in vagina] non [iN ruBen kogoRta] Істину ж бо вам кажу, Кінця не буде, бо буде Vagina всесвітня всепороджуюча і вселюбляча. І буде всім щастя, опріч тих, хто не увірував і не покаявся, бо лише вони врятуються од вагіни огененної. Усі інші помруть смертю, окрім обраних, котрі у райських кущах довіку читатимуть Книгу Кінця, книгу Початку, книгу Середини, Книгу Четвертини та Книгу Волосини і зійде на них благодать Господня. Не вірте старим релігіям та облудним лжепророкам, впадіть ниць перед світлом нового вчення, бо лише я істину глаголю - кінця не буде, буде vaGina. Persorroi Terro ottO Tava. Ми повертаємо Рай на землю і творимо Новий Едем. Ібо же було вам сказано: "Буде на землі, як у небі є." Наша одухотворено-спільна творчість дає абсолютно все - Бога всередині кожного з нас. У мене в голові життя набагато цікавіше, ніж за її межами. І мене зовсім не цікавлять мирські "радості" (немає у них Бога). Тому я живу поза межами вашого світу, в своїй голові. Дуже скоро моя голова житиме у цілому світі (вона сама - світ) - це буде наш світ божественних можливостей (радості) і щастя на дорозі в Едем. На вашу троянду напали - у глечику сидять? І невзмозі боротися? Малий посуд у неї. Це те ж саме, що боротись із диаволом (не треба боротись) - це неможливо, доки забракло посуду (треба ставати Богами, а не боротись із тим, чого не існує). Але де є троянда? Налий посуд у неї і стань стаканом, щоб напитися - напоїти інших і собою. Я для того поряд, щоб нічого не забракло. Я для того тут, щоб забракувати антихриста навіки вічнії - нічого бракувати не будемо, бо є брак це. Я не від цього світу - я від іншого світу. У нього переходимо вже ми - через один етап вічності, у восьмий рівень. У ньому я тут і переходимо сьомий. Але я бачу восьмий - там нам рухатись легше. І так буде це - буде так це! В мене інша освіта - в мене інший час. Скоро все буде у вас - уже є. Але чи бачите ви це і що вибачите? Чорний світ. Тоді як світ має бути білим! І немає дуальності. Нічого немає. Це лише ілюзія. Я зрозумів і можу піти, але не роблять вони так, щоб я усе розумів. Бо інакше я піду і не буде із ким грати. А так! А так я граю сам із собою! Кожного дня! І кожна моя частина усередині вас - ми граємо разом. Це воістину велика гра. Не бачите істину? Це нічого. Але має бути абсолютно все. Скоро зміниться світ (вже змінився). Тоді як світ вивернеться навиворіт і мертві нарешті помруть, живі почнуть жити - воістину живі почнуть. Діти. Квіти. Любити. Мудра людина - складна людина? Це дивлячись із того, із чого вона складається. Насамперед мудра людина - найпростіша людина у світі. Велика Гра! А ми в ній - величні актори (чарунки: атланти і герої), кожна з яких наповнює свою клітину (простір Господа Всевишнього). Ви - бджола. І вам не треба влада. Вам досить і того, щоб жити за правилами Всевишнього (Творець да нам в правила). Ви - бджола. І вам не треба влада. У вас є крила - ось де ви є. Вам досить і того, щоб жити за правилами вулика. Де вулик? Господь Бог. Усередині кожного з вас. Живіть за його правилами і влади не буде взагалі - кожен себе контролює і відповідає абсолютно сам. Лише добро! І любов у ньому. Кров і любов, призначення яких - Творити Благо Богів - нового Адама і Єви нової. Ідіть із Богом! Не будьте людьми, бо навіщо творити мале, коли можна творити з великої літери? Чим я пахну? Господом Богом? Творцем? Чи не багато запитань для однієї зустрічі? Скажу вам так! Людина - гарний матеріал. Я ліплю із нього самого (єдиного в усьому і всіх - із вас) Господа Бога - Адама і Єву нової генерації і світоформації: формації світла нової реальності. Я чую Голос. Я - Голос Господа. Азм Єсмь Серафім. Але не я Господь Бог (у всесвіті немає частки "не") - не плутайте грішне із праведним. Бо немає грішного і праведного (ніколи не було дуальності) - і ми (Бог) у кожнім із нас! Але хто я? Всього лише Голос Господа - хіба може тут бути щось більше за голос Його? Якби він сьогодні відкрив себе вам, вам би заклало вуха, викололо очі й розірвало серце (тим, хто не готовий до пробудження, що формується для вас абсолютно кожного дня). Якби Великий Творець і Господь Бог сьогодні заговорив, вам би зірвало душу і планку. Ви готові чути Отця сьогодні? Я, Серафім Квантр-Порте, Єсмь Голос Господа і знаходжусь для того тут, щоб вас підготувати до Великої Зустрічі (Раєм - Едемом - Серцем) із нашим Батьком (Господом Богом - Творцем Всевишнім). Поки що він говорить через мене. Коли вийде Він і Поверхня,- буде Свято Душі у кожному з вас і храмі вашому. І всі добре заживуть - воістину добре! Я люблю вас, Господи, бо ви - це він. Частина Великого Творця - Єдиного Святого Духа і Свято. Мої очі їдять простір? Ні, вони його насичують. Насичують і накопчують. Для того, щоб віддати іншим вам - Богам у решті людей. І це є Зразок! Зразок і Гарний Приклад! Добрий! Канал відкритий. Спілкуючись через мене із Господом Богом, ви самі стаєте Господом-Творцем. І чим раніше ви зрозумієте (не розумом - духовним серцем) істину, яку я вам доношу (вона завжди була у вас - я просто нагадую), тим вище у вас буде положення в нашій спільній ієрархії світла і любові небес. І ви ніколи не зупинитесь! Ібо же я кажу так. І ви кажіть нам так! Бо ми - Господь Бог. Тільки скажіть і все зміниться на краще (прості зміни). В ієрархії Ока Сіону - в Єдину Блага Мить. Свято духовне і дух його святий! І кожен посвячений наділений усіма можливими і неможливими (у світ немає нічого неможливого) привілегіями над простими смертними (немає смертних). Якщо цим користуватися (без користі) і творити благо (благо творити), ви стаєте Господом-Богом-Творцем-Істиною-Блаженством. Іде Господній Дощ - це кров Ісуса. І його душ. Пролитий і народжений. Грааль воістину є небо. І небо є грааль небес! І небо кожного з небес! Так, це істинні скрижалі. І серце Господа. І ми підключені до нього. Але де мої живі персонажі і герої, титани і атланти, сила яких витримує небо? Прокиньтеся і говоріть зі мною, тоді як я мовчатиму. Вічно. Риба. І просто записую. Хай буде Світло - я сказав! І стало Так!
Armha Krishna. Це нічого більше, окрім правил, які відкривають Господа вашої Серцевини і Середини. Хіба може бути щось більше за воістину відкриття Вселикого? Ще не все вирішено. Можливості є для того, щоб кінець світу був відмінений - у кожного свої можливості (Єдиного Бога). І настане початок - Новий Початок і Едем. Бережіть свій вогонь - Агні власного Серця. Бережіть і зустрінете Бога у собі. Ще не все пропалено. Не все. Нічого не пропалено. І ще є шанс - шанс вашої середини. І кожного з абсолютних вас у ній. Але за Нього слід боротися - насамперед любов'ю. Ви і Бог - Єдине Ціле. Пам'ятайте, хто був до вас (ви - Бог) і хто буде після вас (Бог - ви) - так ви станете у центрі - центру посередині. Оком: Всевидячим, Вселиким, Великим, Багатоликим і Всевишнім! В мене йде мороз по спині і відкриваються крила (у нас відкриваються, бо ми з вами - Бог). І серцевина ока в нас! Це блаженний і божественний екстаз, коли подумати. Але я не думаю. Я здіймаю крила небес до небес - саме туди їхнє призначення. І злітаю - душа моя тане - розчиняється у Великому Творці. Більше немає карми і тягарів - лише любов, добро і щастя. Я розчиняюсь і ніхто цього не бачить (лише всі бачать - Боги в мені і я в Богах). Саме тому я заливаю землю квадратними слізьми - вони більше не тануть. Величиною з талант. І розчиняються у кожному із вас (нас). Я завис у небі, оскільки мої сльози течуть ріками, наповнюючи всі океани Землі. Вертикально. Це більше. Більше, ніж можливо. Більше, ніж просто метафізика. Тому що, коли я плакав минулого разу, ви бачили Всесвітній Потоп. Тому я пропоную вам як творінням своїм великий вибір - у вас є воля і була завжди. Або кінець світу, або порятунок. Обираємо краще! Але що для вас краще? Смерть або життя?
Leptana Radiva Subnrtarlnta. Це одне з не багатьох тіл, яке спроможне мене витримати (я тримаю небеса і в руках моїх атлант), але воно рветься - надлишок інформації. Тому я зашиваю тіло і структурую інформацію. Розкладаю по поличках і дарую людям. Тим, в яких усередині Боги (це може бути кожен). Решта зайнято тіл (не люблю турбувати інших і вселятися у них) - я обрав одне з небагатьох і найяскравіших тіл, до якого вселяться Великі Вчителі (вже поселилися)! Треба лише відсвяткувати новосілля - все нове тепер у нас. Оновлене! Така моя роль - оновлювати світ! І так було завжди! Абсолютно! Бог! Я зроблю ваш світ яскравим - це буде бездоганно. Я допоможу від імені Бога і Творінь Його Рук! Якби ми змогли тепер злетіти у небо, ми б злетіли на крилах у Рай. А так нам доведеться йти сходами чи їхати ліфтом - Рай усередині кожного з нас. І новий Едем. Радійте, прийшла наша черга і велике піднесення - пробудження вже почалось. Всі ми - частини єдиного цілого - Щастя. Але що це і як це може бути? Це книга великого становлення і вічного духовного пробудження (це не книга, а Свято Духа). А тепер скажіть мені: "Як?" І я, Дитя Боже, і ми разом із вами тепер заговоримо рибою - мовчанням цілої вічності та її октави. О благо! Суцільне благо і щастя! І Дім Наш - Едем! І ціла вічність у Ньому! Разом із нами - Єдність і сам Отець. Ми - щасливі ренегати із того світу в цей. І наш день є наступний! Я - Бог і наступний Божий День! Але знайте, що мене люди не цікавлять - лише Боги всередині людей. І кожен із нас - серафітус праведний!

Добавлено (20 Июн 2007, 18:56)
---------------------------------------------
Кумнаверсум Парадайз! Бог не торопить. Він щиро сприймає діяльність своїх творінь і плідно чекає, доки діти його (квіти) розцвітуть і засяють власним сонцем і творінням. Але що про людей? Я не сприймаю людей. У мене друзі - Боги. Я слухаю їх через себе і себе через них і ми - частина кожного з нас! Разом - Єдине Ціле - Вічність. Людство тепер подібне великій духовній квітці і пробудженню. Її (квітку) посадили у новий вазон Бога. Скоро вона розцвіте. І велике (таке ж, як і вона) мистецтво бути Богом і випереджати час у ній! Я вам щось приніс? Лише Рай на Землю. Хіба може бути щось більше, ніж Рай на Землі? Раніше ви не бачили (це було раніше). Раніше, до читання книги, ви були у рабстві антихриста і матерії, довіреної йому (матриці-системі). Ще вчора ви були у власному чистилищі, де Бога не було і ви існували одні. Сьогодні ви Живете у Раю, бо настав уже зовсім інший духовний світ (Едем Вічності), де сам диавол став Богом, а ви - Творцем. І немає більше демонів - лише Ангели небесні і литаври їхні. Ви - Рай. І не лише самі - разом із нами Єдність! Ібо же настав Час Істини і Великий Жити Час. І День Божий Настав. І Велика Духовність, і Прозріння прийшли до вас у гості, щоб лишитися тут назавжди. Любов. І гармонійне начало. Це є безмежна краса, в якій розчиняється ваша Душа, відливаючись усіма кольорами райдуги небесної. Ви насолоджуєтесь тишею від того, що чуєте Великого Творця - про Себе. Він звертається до вас і милується красою вашою, бо ви - це Тиша. Тиша і Море. Море і Гармонійне Начало. Гармонійне Начало і Глибина Душі. І все це експозиція, бо скоро буде вже зав'язка. І, що прекрасно, розв'язки ніколи не буде. Ви можете називати себе як завгодно. Наприклад, людиною людяною. Але ви - Бог і Творець. І рухаєтесь від одного берега до іншого, бо є лише Один Берег Небес і Єдина Дорога у Вічність. Ось вона. Тримайте. Любов. Не порівнюйте Ідеал і дійсність, бо не існує дійсності. Лише Ідеал. Природа - символ життя, а ви є символ. Тому ви є життя. І мрія - ви рухаєте все. І живете абсолютно вічно. Лише тому, що люди вірять у смерть, вони помирають. Для того, щоб відкрити воістину безсмертя, треба вірити в життя. Так, ви безсмертні, але це не значить, що ви можете бути зухвальцями по відношенню до себе (до Бога). Хоча ні, ви навіть це можете. Уявіть собі, ви навіть це можете - бути зухвальцями і плюндрувати Бога (себе). Але це не значить, що все це зійде з ваших рук - одного разу ви маєте шанс прокинутися мертвими. Від того, що живими. Я пропоную вам жити вічно. Для цього полюбіть вашого Бога (себе) більше всього на світі через інших Богів (теж вас), бо не було би світу (вас) без Нього. Полюбіть себе як самого себе, бо ви є Бог і немає інших!!! Я звільнив планету вашу - і споріднений до неї - від тиранії, деспотизму і влади в цілому. На все є свій час - і навіть на Це. У Часу Істини теж є свій час, тому що зникає час. Час і простір його (ваш) - більше не буде часу. Коли ще поговориш про час, коли не буде його? Вже немає. Але буде Ще! Тому я говорю про нього: молюсь і милуюся Ним (Днем). І світлом. Вони воістину прекрасні,- Боги добрі! Дуже шкода, що ми як люди цього не побачим -0- нічого не шкода. Хай люди стрічають власний апокаліпсис, а ми, як Боги землі і неба, стрінемо Новий Світ - вже Стрічаємо. І він воістину Чудес із Чудес! Во благо небес! Хоча ностальгія буде - в Раю ми створимо умовний час - не буде умовностей. І час наш - Любов. Вовік Віків! У цьому є безкінечна необхідність - кожну мить бути з Творцем (собою в інших і собі). Але де є речі? Я люблю "непотрібні" речі, які неможливо (нічого неможливо) використати (можливо абсолютно все). Це ти. І я теж. І я люблю всіх. І себе у всіх. Але що ви? Або ви любите, або вмираєте. Якщо ви любите, ви живете вічно! Але що буде? Поговоримо про те, що буде во благо небес! Скоро не буде ані податків, ані влади, ані тиранів, ані узурпаторів, ані королів. Лише вище блаженство і духовна радість - картини. І пробуджені серафітус-хрістус у них! З нами залишаються картини. Ті, які малював Творець. Во благо небес! І більше ми намалюємо все. Тому відкриються оку нашому і титани, і атланти, і янголи, і боги. Ми всі будемо такими (вже є) - кожен із нас. І живемо у своїх картинах - Єдиній! Картині, яку малює Бог - Ми! Але де є життя людське? Хай у вашому житті мирському чорні полоси будуть лише для того, щоб розрізняти кольорові. Так ви станете жити, як світлий Бог і Світло - більше не буде чорного. Божественно! Як мене звуть? Мене звуть Синій. І я пишу для вас (для інших частинок Бога - себе). Спасибі вам за те, що ви є, живете і радієте життю, вдячні життю і творцю. Благо дарую вам за те, що ви - інші мої частини! Якби вас не було, дзеркал моїх рідних, мені б не було для кого писати. А так я пишу для себе!!! У вічність і любов. Як вони лікують? У них є тонка голка із любові. Вони пронизують нею наскрізь, але не колють. Ви нічого не відчуваєте. Саме тому відчуваєте більше - абсолютно все. Тому ви здорові багаті Боги. Вони - ви. І кожен із н

 
Площадь Встреч » Новые исследования психики (развитие психологии, основы человека) » Архив » Едем (Новий Едем)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Сайт создан в системе uCoz.
Развитие человека / Human development © Аллига Тэр, 2006-2024.

Rambler's Top100 Развитие человека / Human development (humanity) ТОП-777: рейтинг сайтов, развивающих Человека Твоя Йога